50 Bin Liradan Az Sermaye Gerektiren 10 Bayilik

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 07:41

50 bin liradan daha az sermaye ile satın alabileceğiniz bayilikler. Değişik sektörlerden 50 bin lira üst limitli franchise fırsatları

50 Bin Liradan Az Sermaye Gerektiren 10 Bayilik
Enes Öksüz admin

Ne kadar sermayeye sahip olduğunuz ticari faaliyete başlangıç aşamasında en önemli konuların başında geliyor. Elindeki sermayeye uygun olarak en karlı iş fikrini bulabilmek pek çok girişimciyi zorlayan etkenler arasında zirveyi zorluyor. Biz de bu yazımızda 50.000 TL sermayesi bulunan ve hangi alanda yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adaylarına alternatif olabilecek bayilik fikirlerini bir araya getiriyoruz.

Bella Gloria Bayilik

 

Bella Gloria bayilik almak isteyen girişimcilerine üç farklı konsept ile yatırım olanağı sunmaktadır. Markadan bayilik almak için gereken sermaye bedeli yaklaşık 50.000 TL olmakla birlikte seçilen konsepte göre bu rakamda farklılıklar meydana gelebilmektedir. Corner, AVM Stand ya da Mağaza konseptlerinden kendilerine en uygun olanını seçen girişimciler markanın personel, eğitim, pazarlama, bölge koruması ve reklam desteklerinden de yararlanabilmektedir. Bella Gloria Takı Bayilik ilanı için tıklayınız.

Dry Car Care Bayilik

 

“Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği” konsepti ile ön plana çıkan markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 15.000 TL’den başlamakta ve seçilen konsepte göre 100.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Mobil bayilik konsepti, Sabit İstasyon Konsepti, Semt Temsilciliği ve AVM Temsilciliği alternatifleri sunan marka isim hakkı, bayilik ve franchise bedeli istemeden hazırlanan bayilik paketleri sayesinde girişimcilerine karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Daha fazla bilgi için Dry Car Care Bayilik ilanına göz atın.

Hatay Döner Bayilik

 

Hatay Döner ilk 20 bayiliğinden franchise ücreti ve aylık cirodan % 5 oranında pay almamakta ve bu işletmeler Konsept Kullanım Bedeli esasına göre çalıştırılmaktadır. Aylık kullanım bedeli karşılığında girişimci imzalanan sözleşme süresince markanın konseptini, hem markayı hem de markanın ticari ve endüstriyel sırlarını kullanma hakkını elde etmektedir. Bayilik hakkında daha fazla bilgi için Hatay Döner Bayilik ilanına göz atın. 

Manicare Güzellik Salonu Bayilik

 

Kadın girişimcilere verdiği destekle dikkat çeken Manicare Güzellik Salonu şubelerinin ortalama açılış maliyeti 50.000 TL civarındadır. İşletmelerinin alış veriş merkezlerinde ya da işlek caddelerde açılmasını isteyen marka ayda en az 500 TL olmak üzere gelirden % 6 oranında pay almaktadır. Manicare Güzellik Salonu Bayilik taklifi hakkında daha fazla bilgi için profile göz atın. 

Klik Emlak Bayilik

 

Türkiye genelinde bayilik veren marka, girişimcilerinden bayilik bedeli talep etmemektedir. Klik Emlak bayilik almak isteyen girişimciler tercihlerine göre yeni bir ofis açabilmekte ya da mevcut ofislerine sağlanacak ek malzemeler ile hizmet verebilmektedirler. Marka kardan pay talep etmediği gibi bayilerin satışını ya da kiralamasını yaptığı gayrimenkuller üzerinden de hizmet bedeli almamaktadır. Klik Emlak Bayilik ilanı için tıklayın.

Dondurella Bayilik

 

Tayland usulü tava dondurma ürünleri sunan Dondurella dondurma arabası konsepti, Corner Cafe ve Dükkan konsepti ile yatırım olanağı sağlamaktadır. Markanın bayilik yatırım bedeli  25.000 TL’den başlamakla birlikte bayilik almak isteyen girişimcinin seçeceği konsepte göre değişiklik göstermektedir. Dondurella Bayilik ilanı için tıklayın

Pien Parfüm Bayilik

 

Pien Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerin ortalama 10 metrekare alana sahip bir işletme için yaklaşık 30.000 TL yatırım sermayesine sahip olması gerekmektedir. Bu rakamın içerisine ürün ve dekorasyon maliyeti de dahil bulunmaktadır. Pien Parfüm Bayilik teklifi için detaylara göz atın. 

Arsel Elektrik Bayilik

 

Yurt içi ve yurt dışı bayilik veren Arsel Elektrik bayilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmemektedir. Marka bayilik alan girişimcilerine faaliyete geçmeden önce kapsamlı bir satış eğitimi vermektedir. Arsel Elektrik Bayilik ilanı için tıklayın.

Ejderha Nefesi Bayilik

 

Sıvı azotla görsel bir şölen görünümünde hazırlanan ürünleri ile oldukça rağbet gören Ejderha Nefesi bayilik başvuruları markanın internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Ayrıca marka yüksek karlılık oranları nedeni ile yatırımcılarına kısa sürede sermayelerini geri kazanma olanağı da sağlamaktadır. Ejderha Nefesi Bayilik fırsatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın. 

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik

 

Ülkemizin en popüler ve karlı sektörlerinden çiğ köfte sektöründe yer alan Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta yatırımcılarına dükkan, AVM ve küçük stand konseptleri arasından dilediğine yatırım yapma olanağı sunmaktadır. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik bilgileri için tıklayın.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler