Pien Parfüm

2002 Yılında Kurulan Ve Yalnızca Parfüm Alanında Uzmanlaşmayı Tercih Eden Pien Parfüm Bayilik Vermeye Ve Türkiye Genelindeki Büyümesine Devam Etmektedir.

Pien Parfüm Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Ortalama 10 metrekare bir mağaza için gereken yatırım miktarı yaklaşık olarak 30.000 TL’dir. Kesin bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmelidir.

Pien Parfüm Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pien Parfüm Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Pien Parfüm Bayilik Açıklaması

Pien Parfüm Bayilik

 

Pien Parfüm açık parfüm sektöründeki faaliyetlerini 2002 yılından bu yana sürdürmektedir. Yalnızca parfüm konusunda uzmanlaşmayı tercih eden marka T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan alanı ile ilgili olarak alınması gereken tüm belge ve izinlere sahip bulunmaktadır.  Pien Parfüm ürünlerinin üretimi T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan üretim standartları ve denetim altında markanın kendi üretim merkezinde AB normlarına uygun hammaddeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Pien Parfüm ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini artırmayı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş olup bayilik alan girişimcilerinden de bu konuda özen göstermelerini beklemektedir. Benimsediği bu ilke sonucunda markanın ürünlerinin performansı ve niteliği müşteri beklentilerinin üzerinde bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında bayilik ve distribütörlük ile faaliyetlerini sürdüren Pien Parfüm bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve franchising sistemi ile bayilikler vermeye devam etmektedir.

Pien Parfüm Bayilik Şartları

Pien Parfüm bayilik alacak girişimcilerinin satış becerisine sahip olmasını beklemektedir. Pien Parfüm Türkiye’nin her bölgesine mağaza ve kiosk bayilikleri vermekte olup Pien Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerin ortalama 10 metrekare alana sahip bulunan bir mağaza için ürün maliyeti ve dekorasyon dahil olmak üzere yaklaşık 30.000 TL yatırım sermayesine sahip olması gerekmektedir. Açılacak mağazaların ana arterlerde, şehir merkezlerinde ya da alışveriş merkezlerinde konumlandırılması marka tarafından tercih edilmektedir. Pien Parfüm bayilik alan girişimcinin markanın politikalarına paralel bir yönetim anlayışını benimsemesi ve uygulaması beklenmektedir. 

Pien Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler ile marka yetkilileri ön görüşme yapmaktadır. Ön görüşmenin olumlu olması durumunda lokasyon tespit ve onay sürecine geçilmektedir. Ardından taraflar arasında bayilik sözleşmesi imzalanmakta ve mağaza projelendirmesi başlatılmaktadır. Dekorasyon, tabela ve görsel siparişler temin edildikten sonra mağaza kurullumu tamamlanmakta, ardından gerekli eğitim süreçleri gerçekleştirilerek mağaza açılışa hazır hale getirilmektedir.

Pien Parfüm Bayilik Avantajları

Düşük maliyet, küçük bütçe ve yüksek kar marjı sunan marka bu sektöre yatırım yapmak isteyen girişimciler için oldukça karlı bir yatırım olanağı sağlamaktadır. Pien Parfüm hem kadın hem erkek ürünlerini barındıran ürün yelpazesi ile geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. Pien Parfüm ürünlerinde ürün başına düşen perakende satış fiyatlarının düşük olması sonucu müşterilerin alım gücü buna bağlı olarak da Pien Parfüm bayilik alan girişimcilerin satış ve karlılık oranları artmaktadır.

Pien Parfüm Bayilik Destekleri

Pien Parfüm bayilik alan girişimcilere herhangi bir ürün ve stok maliyeti kotası uygulanmamaktadır. Ayrıca bayilik alan yatırımcıların tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Böylelikle bayilerin satın alma gücünün artması sağlanmaktadır. Hem de rekabetin giderek arttığı günümüzde müşterilerin mümkün olduğunda fazla çeşit bulabildiği mağazalar yaratılması, Pien Parfüm bayilerinin sektördeki rakipleri karşısında avantajlı duruma geçirilmesi hedeflenmektedir. Bunun sonucunda da tüm Pien Parfüm bayilerinin satış ve karlılık oranlarının yükseltilmesine katkı sağlanmaktadır.

Pien Parfüm bayilik alan girişimcilere personel desteği, proje desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, bölge koruması, el kitabı ve ortak reklam alanlarında da destek sağlanmaktadır.

Pien Parfüm hem ürün kalitesi hem de gerek mağaza açılışı esnasında gerek sonrasında yatırımcılarına verdiği destek nedeni ile yatırımcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de marka ile iletişime geçerek Pien Parfüm bayileri arasında yerinizi almak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

Pien Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR