Ejderha Nefesi

Amerika’dan Tüm Dünyaya Yayılan Dragon Breath Ürünlerini Türk Damak Tadına Ve Kültürüne Uygun Hale Getiren Ejderha Nefesi Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Büfe Otomat Bayilikleri
Bayilik Veren Dondurma Firmaları

Ejderha Nefesi Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Ejderha Nefesi bayilik almak için gerekli yatırım bedeli 30.000 TL’ den başlamaktadır. BAyilik bütçesi ile ilgili en net bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Ejderha Nefesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ejderha Nefesi Bayilik Şartları

Dönemsel Olarak Yoğun Bir çalışma Temposuna Ayak Uydurabilmek
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Sektörel Yeniliklere Açık Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Ejderha Nefesi Bayilik Açıklaması

Ejderha Nefesi Hakkında

 

Ejderha Nefesi gıda sektörüiçinde ürünlerinin yanı sıra bayilik alan girişimcilerine sunduğu olanaklar, sağladığı destekler, uygun franchise giriş bedeli ve yüksek karlılık oranı ile dikkat çekmekte olup bayilik verme yolu ile hızlı bir şekilde yaygınlaşmayı hedeflemektedir. 

Ejderha Nefesi gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında sektöre getirdiği yenilik ve farklı vizyonu nedeni        ile popülerliğini korumaktadır. Ejderha Nefesi ürünleri sıvı azot yardımı ile hazırlanmakta ve ürün her aşamasında tüketicilere görsel bir şölen eşliğinde sunulmaktadır. Ejderha Nefesi ürünleri tüketildikten sonra ağızdan çıkan duman, ürünün lezzeti ve ağızda bıraktığı tadın dışında ilgiyi artıran diğer nokta olarak kabul edilmektedir.

Ejderha Nefesi Bayilik Şartları

Ejderha Nefesi yeniliklere açık ve gelişmekte olan bupazardan pay almak isteyen girişimciler ile çalışmayı tercih etmektedir. Ejderha Nefesi bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler. Ejderha Nefesi bayilik almak isteyen girişimcilerinden yer seçimlerinde insan trafiğinin yoğun olduğu bölgeleri öncelikli olarak değerlendirmelerini talep etmektedir. Ejderha Nefesi bayilik alan girişimciler markanın yüksek karlılık oranları sayesinde kısa sürede yatırım bedellerini geri kazanabilmekte ve kar etmeye başlayabilmektedirler. Ejderha Nefesi bayilik almak isteyen girişimcilerine   stand modeli ve kiosk modeli olmak üzere iki farklı yatırım alternatifi sunmaktadır.

Ejderha Nefesi Bayilik Avantajları

Ejderha Nefesi ürünlerinin soğutularak servis edilmesinin yanı sıra hazırlanma ve sunum aşamalarının adeta bir görsel şölen olması nedeni ile tüketiciler tarafından büyük rağbet görmektedir. Ejderha Nefesi bayilik alan girişimciler bir bardak porsiyon olarak sunulan ürünlerden % 200 - % 300 arası kar elde edebilmektedirler. Alışılagelmişin dışında bir ürünü görselliğinin deön plana çıkarılması ile tüketicilere sunan Ejderha Nefesi bayilik alan girişimciler doğru seçilmiş bir lokasyonda çok ciddi satış rakamlarına ulaşabilmektedirler. Ejderha Nefesi ürünleri sıvı azot, mevsim meyveleri ve dondurma kremasından oluşan ve her damak tadına hitap eden vazgeçilmez lezzetler olaraktanımlanabilmektedir. Her yaş grubunun zevkle tükettiği birürünü tüketicilerine sunan Ejderha Nefesi bayilerinin hizmet verdiği müşteri kitlesi ve buna bağlı olarak satış hacimleri giderek genişlemektedir. Ejderha Nefesi ürünleri müşterilerin önünde anlık olarak hazırlanmakta olup taze meyve kullanılması ve hiçbir katkı maddesi içermemesi nedeni ile her yaş grubu tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilmektedir.

Ejderha Nefesi Bayilik Destekleri

Ejderha Nefesi bayilik alan girişimcilerine bayilik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren yer seçiminden personel eğitimine kadar pek çok alanda destek sağlamaktadır.

“ Ejderha Nefesi Nerede ” şeklinde yapılan internet aramalarının sonucunda Ejderha Nefesi Ankara, Ejderha Nefesi İzmir, Ejderha Nefesi İstanbul işletmelerinin nerede olduğuna dair bilgi edinilebilmektedir. Ayrıca Ejderha Nefesi ürünleri hakkında daha çok bilgi edinmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla yapılan internet aramalarının içerisinde “Ejderha Nefesi tarifi“, “ Ejderha Nefesi dondurması fiyatları “ ve “ Ejderha Nefesi sipariş “ aramalarının da büyük yer tuttuğu görülmektedir.

Siz de bu farklı ve lezzetli ürünün bayiliğini almak isterseniz Ejderha Nefesi internet sitesi üzerinden marka ile iletişime geçebilir ve markanın 2019 yılında bayilik vereceği girişimcilerden biri olabilirsiniz.

 

Ejderha Nefesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR