Hatay Döner

Geleneksel Hatay Dönerini En Lezzetli Şekilde Müşterilerine Sunan Hatay Döner Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Hatay Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın franchise giriş ücreti 50.000 TL’dir. Bayilik başlangıç bedeli bulunan konum doğrultusunda değişebilir. En net bilgi firmadan alınmalıdır.

Hatay Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hatay Döner Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Marka Beklentilerini Karşılayacak özellikte Lokasyon Temin Etmek
Müşteri Memnuniyetini önceliklendirmek
Restoran Hijyenini En üst Seviyede Tutmak

Hatay Döner Bayilik Açıklaması

Hatay Döner Bayilik

Hatay Döner gıda sektörü içerisinde 2011 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.  Geleneksel Hatay dönerini on beş çeşit baharat içeren gizli tarifi ile her gün taze ve sağlıklı bir şekilde üreten marka gıda sektörüöncüleri arasında yer almaktadır. Hijyen koşullarına maksimum derecede özen gösteren marka, gün sonunda kalan ürününü ertesi güne devretmeyip imha etmekte ve bu titiz yaklaşımının da etkisi ile gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Müşterilerine Türk kültürüne ait fast food ürünü olan tavuk döneri doğu ve batı kültürünü harmanladığı restoran konseptinde sunan marka yeni iş  ortakları ile birlikte giderek büyümeyi ve ülkemizin en önemli restoran zincirleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Hatay Döner Bayilik Şartları

Hatay Döner bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise giriş ücreti olarak 50.000 TL talep etmektedir. Ayrıca marka bayilerinin aylık cirosundan %5 pay almaktadır. Ancak ilk 20 noktada açılacak olan bayilerine özel olarak 50.000 TL franchise ücreti ve aylık cirodan %5 pay alınmayacak ve bu işletmeler Konsept Kullanım Bedeli esasına göre çalıştırılacaktır. Bu bedel kontrat devam ettiği sürece aylık olarak ödenecek olup, kontrat yenilendikçe enflasyon değerlemesi ile aylık kullanım bedeli ödenmeye devam edilecektir. Aylık kullanım bedeli karşılığı Hatay Döner bayilik alan girişimci kontrat süresince ilgili adreste markanın konseptini, markayı, markanın ticari ve endüstriyel sırlarını kullanma hakkını sahip olmaktadır. Ayrıca işletmenin bulunduğu bölgedeki sponsorlu Facebook reklamlarında da yer almaktadır.  

Hatay Döner bayilik alacak girişimcilerinden mağaza standardı için konsept projeye göre mağazanın dizayn edilmesini ya da tadilatının yapılmasını talep etmektedir. Restoranların minimum 50-100 m2 alana sahip olması gerekmektedir. Markadan bayilik almak isteyen girişimciler bayilik başvurusunda bulunarak firma yetkilileri ile iletişime geçebilirler.

Hatay Döner Bayilik Avantajları

Hatay Döner bayilik alan girişimciler için sunduğu bayilik koşulları sayesinde kısa sürede kar eden işletmelere sahip olma olanağı sunmaktadır. Markanın ilk 20 bayiliğinden franchise giriş bedeli ve aylık cirodan pay almıyor olması, girişimciler için çok büyük bir avantaj haline gelmektedir. Yalnızca konsept kullanım bedeli ödeyecek olan girişimciler, Hatay Döner bayilik sistemine daha sonradan dahil olacak olan girişimcilere göre çok daha avantajlı koşullara sahip bulunmaktadır. Türk damak tadına çok uygun olan bir ürünü hijyenik koşullarda ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan Hatay Döner, bayilerinin herkese hitap etmesini ve geniş bir kitleye kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Hatay Döner Bayilik Destekleri

Hatay Döner bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi konusunda destek olmaktadır. Eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, bölge koruması ve ortak reklam avantajı da sunan marka, yapılacak yerel reklam ve basılı dokümanlarda kullanılacak olan görsellerin, marka tarafından hali hazırda kullanılan görseller olmasını talep etmektedir. Bayiler markanın gerçekleştirdiği bütçeli Facebook reklamlarının yanı sıra, bütçe paylaşımlı Google Adwords ulusal ve yerel reklamlarında da yer almaktadır. Marka tarafından bayilerine sunulan eğitim desteği müşteri memnuniyeti seviyesinin yükselmesini ve buna bağlı olarak müşteri kitlesinin ve elde edilen cironun da artmasını sağlamaktadır.

Markanın ilk 20 bayiliği arasında yer almak ve pek çok avantajdan yararlanmak isterseniz siz de ister mail ister telefon ile Hatay Döner ile irtibata geçerek bu yoldaki ilk adımınızı atabilirsiniz

Hatay Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR