Hatay Döner

Hatay Döner Bayilik Açıklaması

Hatay Döner Bayilik

Hatay Döner Bayilik Hakkında Açıklama : HATAY DÖNER Bayilik Doğruyu söylemek gerekirse maceramız bir Hatay’lı olarak oğlumun kendisi için milli yemeğimiz kabul ettiğimiz Hatay Usulü Döner restoranı açmak istemesi ile başladı. Hem tasarım hem de üretim geçmişimizin olması bizim için tüm detayları öngörmemizi sağladı.  

Hatay Döner Bayilik ve Bayilik Başvuru Şartları Her Hatay’lı bir gurmedir gerçeğinden yola çıkarak önce lezzete odaklandık. Yapacağımız döner piyasada (Hatay usulü diye üretilip içinde mayonez ketçap patates turşu olan) Hatay, Antakya ve İskenderun döneri sloganları ile satılan, bizim gerçek Hatay’lı olarak kabul etmediğimiz ve 30 yıl önceki metodları temel alarak geliştireceğimiz bir ürün olmalıydı.

Öyle de yaptık, o günden bu güne gelişen damak tadlarını da dikkate alarak ürünümüzü şekillendirdik ve tamam dediğimizde, tam 15 çeşit bir birinden değerli baharat ve soslarla harmanlanmış bu günkü muhteşem trendlerini de göz ardı etmeyerek muhteşem bir ürün kazandık. Konserve olmayan evlik salçalardan hazırlanmış tereyağlı sıcak sosumuzla da lezzet algısını en üst seviyeye çıkardık. Özel lavaşı, has sumakla bezenmiş soğan ve maydanozu, ince ince doğranmış domatesi ve istenirse muazzam kuru acısıyla, tamamı istisnasız tartılan 100-125-150-200-300 gr tavuk ve et seçenekli emsali olmayan bir döner dürüm hazırladık. 

Firma ismi: HATAY DÖNER Bayi

Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Hatay Döner Bayilik Başvuru Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Biz konsept olarak, 30 yıl önce ki haline sadık kalarak ve günümüz trendlerine de dikkate alarak Hatay'lı damağı ile zenginleştirilmiş "emsalsiz" bir ürün geliştirdik. Bunu yaparken mağaza dizaynı, sunuş ve pazarlamayı Dünya'da ki örneklerinde olduğu şekilde uygulamayı seçtik. Yani hem lezzet hem pazarlama bakımından eski ile yeniyi bir araya getirdiğimiz bir sistem kurmuş olduk.

Farklı ve inovatif satış biçimimizle optimum karlılığın benimsendiği bir ticari yapı oluşturduk. Yani başa baş noktalarının oldukça kabul edilebilir düzeylerde olması sağlandı. Buna mukabil sistem, başa baş noktasından sonra ki satış adetleri ile hızla yükselen bir karlılık artışı göstermektedir. Hatay Döner ortalama %20-25 kar marjı ile çalışan oldukça cazip bir iş konseptidir.

 Bayinin sorumlulukları ; 

• Konsept standardı için projeye göre mağazanın dizayn edilmesi ya da tadilatının yapılması gerekmektedir. Bizim verdiğimiz teknik destekle dilediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz

• Minimum 50-100m2 ölçülerinde restoran olmalıdır

• Marka tarafından onaylanmamış sistemin kullanmadığı hiçbir ürün, üretimde kullanılmamalıdır.

• Yapılacak yerel reklam ve baskılı dokümanlarda kullanılacak görseller, hali hazırda markaca kulla-nılan görseller olmalıdır.

• Kalite birliğinin, gramajların ve fiyatların ticari etik bakımından asla değiştirilemeyeceği kabul edil-melidir.

• Sistemimiz giriş bedeli olarak bir ücret talep etmiyoruz. Bizim iş modelimiz, konseptimizin, logomuzun ve sistemimizin kullanıldığı sürece devam eden aylık kullanım bedeli esasına göre çalışır. Bu bedel kontrat süresince aylık olarak ödenir. Kontrat yenilendikçe aylık kullanım bedeli ödenmeye devam eder. 

Bizim sorumluluklarımız; 

• Kontrat süresince ilgili adreste konseptimizi kullanma hakkı

• Kontrat süresince ilgili adreste markamızı kullanma hakkı

• Kontrat süresince ilgili adreste ticari ve endüstriyel sırlarımızı kullanma hakkı

• Bütçeli Facebook reklamlarında yer alma

• Bütçe paylaşımlı Google Adwords ulusal / yerel reklamlarında yer almak

• www.hataydoner.com adresi üzerinden online sipariş sisteminden yararlandırma

• Kontrat süresince ücretsiz merkez restoranda eğitim desteği. Bunun dışında bize başka hiç bir şey ödemiyorsunuz. Cironuzdan pay, yüzde vs. ödemiyorsunuz, cironuz ne olursa olsun bizim ücretimiz sabit kalıyor. Reklamlarımız yerelde kendi bütçenizden, ulusalda bayi sayısınca paylaşılmış ve iştirak edilmiş ortak bütçeden karşılanacaktır. Daha detaylı bilgi için aşağıda ki numaralardan da bizi arayabilirsiniz.

 

Hatay Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR