Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta

Kusursuz Müşteri Memnuniyetini Ilke Edinen Marka Girişimcilerine Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Şartları

Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Vermek
Kalite Odaklı İlerlemek
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Açıklaması

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta gıda sektörüiçerisinde faaliyet gösteren markalar arasında ürünlerindeki lezzetin ve kalitenin yanı sıra müşterilerini karşılama, taleplerini anlama ve paket servis konularındaki anlayışı ile de fark yaratmayı hedeflemektedir. Çiğ köftedeki kalitesini yerel ürünler ile genişletmeyi bunu yaparken de tüm bayilerine karlı bir iş olanağı sağlamayı hedefleyenTarihi Antep Çiğköftecisi Murat Ustagıda sektöründe bayilik veren firmalariçerisinde sunduğu karlı yatırım olanakları ile ön plana çıkmaktadır. Ürünlerinin hazırlanması aşamasında en doğal ürünleri kullanan marka hijyen koşullarına ve gerekli standartlara uygunluk konusunda da büyük bir titizlik ile hareket etmektedir.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Şartları

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayilik almak isteyen girişimcilerine dükkan, AVM ve küçük stand olmak üzere üç farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta caddelerde konumlandırılan dükkanlarının işlek lokasyonlarda bulunmasına çok önem vermektedir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeler, araç trafiğinin yoğun olduğu ve araçların durmasına izin verilen caddeler ile yüksek ziyaretçi kapasitesine sahip alışveriş merkezleri tercih edilmektedir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta dükkanlarının konumuna ve görünürlüğüne dikkat etmektedir. Tabela ve vitrinin müşterilerin dikkatini çekmesi ve uzaktan fark edilerek bütünü ile görünmesi istenilmektedir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik alan girişimcinin seçtiği dükkanın metrekaresi, vitrini, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, su ve elektrik tesisatı gibi koşulların markanın kriterlerine uygun olması beklenilmektedir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik alan girişimcilerin lokasyon seçimi esnasında uymaları gereken kriterler ve bulunması gereken asgari özellikler Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta merkezi tarafından bildirilmektedir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayilik alan girişimcilerinin yaptığı kira kontratının uzun vadeli olmasını talep etmektedir. 

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik almak isteyen girişimciler markaya taleplerini ilettikten sonra ön görüşme yapılmaktadır. Karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda yer seçimi yapılarak bayilik sözleşmesi imzalanmakta ve işletmenin kurulum çalışmaları başlatılmaktadır.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Avantajları

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayilik alan girişimciler yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde ise paket satışını daha çok yapmaktadırlar. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik alan her girişimcinin işletmesine paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlamaktadır. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmemektedir. Markanın ortalama şube kurulum süresi 5 gün olup boya işçiliği, nakliye bedeli ve tabela montajı ücretleri bayilere ait bulunmaktadır.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Destekleri

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayilik alan girişimcilerine el kitabı, eğitim, proje, pazarlama ve bölge koruması destekleri sağlamaktadır. Ortalama kar marjı çok yüksek olan Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik alan girişimciler yatırım sermayelerini 2 ile 6 ay arasında geri kazanabilmektedirler. 

Firmanın bayilik şartları ve yatırımcılarına sağladığı avantajlar ile ilgili detaylı bilgiye telefon ile ulaşılabilmektedir. Siz de gerekli bilgileri edinerek en avantajlı koşullar ile Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayileri arasındaki yerinizi alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR