Klik Emlak

Emlak Sektörünü Tek Bir Çatı Altında Birleştirmeyi Hedefleyen Klik Emlak Hem Bireysel Hem Kurumsal Müşterilerine Hizmet Vermekte Ve Türkiye Genelinde Bayilik Vermeyi Hedeflemektedir.

Klik Emlak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Klik Emlak Bayilik Şartları

İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Pazarlama Yeteneğine Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Gerekli Sermayeye Sahip Olmak

Klik Emlak Bayilik Açıklaması

Klik Emlak Bayilik

 

Klik Emlak emlak sektörü içerisinde yer alan tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını hedefleyen hizmet anlayışının yanı sıra güncel ilanları ile emlak sektörünün nabzını tutmakta ve bayilik vererek hizmet ağını genişletmektedir. Sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı sunan marka alım gücü yüksek kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun için de profesyonel emlak ofisleri ve inşaat firmaları ile bilinçli alıcıları tek adreste buluşturma çalışmalarını sürdürmektedir. Klik Emlak sektörün kalitesini ve verimliliğini artırmak için teknoloji destekli tüm yenilikleri izlemekte ve emlak sektörüne sunmaktadır. Sektöre olan katkıları ve sahip olduğu vizyonu sonucunda emlak sektöründe bayilik veren firmalar sıralamasında üst sıraları zorlamaya devam etmektedir. 

Klik Emlak Bayilik Şartları

Klik Emlak Türkiye genelinde bayilikler vermektedir. Marka bayilik alan girişimcilerinden herhangi bir bedel talep etmemektedir. Klik Emlak bayilik almak isteyen girişimciler yeni bir ofis açabilecekleri gibi mevcut ofislerine sağlanacak olan tabela, broşür, kartvizit gibi ücretsiz pek çok malzeme ile de hizmet verebilmektedir. Yeni ofis açmak isteyen girişimcilerin ofisleri 2 hafta içerisinde marka tarafından hizmet vermeye hazır hale getirilmektedir. Markanın bayileri satışı ya da kiralaması yapılan gayrimenkullerin satış ya da kiralama bedeli üzerinden hizmet bedeli almaktadır. Bu kazançlardan Klik Emlak merkez tarafından herhangi bir kardan pay talep edilmemektedir. 

Klik Emlak Bayilik Avantajları

Ülke genelinde 500 civarı franchise ofis sayısına ulaşmayı hedefleyen Klik Emlak yılların tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmaktadır. Klik Emlak bayilik alan girişimciler bağımsız bir franchise işletmesine sahip olmaktadır. Tabela, dış cephe, matbaa giderleri ve emlak ofis ekipmanları marka tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bayilik alan girişimciler Klik Emlak Akademi’de eğitimleri tamamlanan gayrimenkul danışmanları ile çalışmaktadır. Her Klik Emlak ofisinin internette kendi ana sayfası bulunmakta, portföyleri internette ve intranette pazarlanmaktadır.

Klik Emlak bayilik alan girişimciler Türkiye’nin en büyük gayrimenkul kuruluşlarından biri olmakta ve markanın sağladığı pek çok avantajdan faydalanmaktadır. Klik Emlak bayileri ayda iki kez ortalama 200.000 adet basılan Klik Emlak reklam broşürlerinde yer alarak müşteri portföyünü genişletebilmektedir. Marka desteği sayesinde bayiler kendi reklamlarını yapmak için ekstra kaynak kullanmak zorunda kalmamaktadır. Ayrıca kısa sürede kar ve başarı oranlarını artırabilmektedir. 

Klik Emlak Bayilik Destekleri

Klik Emlak bayilik alan girişimcilerine personel, eğitim, pazarlama, reklam, yer seçimi ve bölge koruması desteği sunmaktadır. Portföy, hukuk ve muhasebe desteklerinin yanı sıra açılacak olan ofisin adına kontrolü tamamen girişimcide olan bir web sitesi ve e-mail adresleri de temin etmektedir. 

Marka isteyen girişimcilerine araç filo desteği de sunmaktadır. Verilen bu destek karşılığında kesilen fatura %100 olarak girişimcilerin KDV’sinden düşülmektedir. Böylece sağlanan destek tamamen ücretsiz olarak alınmış olmaktadır. 

Bayilik alan girişimcilerin ihtiyaç duyacağı tüm sözleşmeler Klik Emlak gayrimenkul avukatları tarafından düzenlenmekte ve bayilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Siz de Klik Emlak bayileri arasında yer almak ve maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir işletmeye sahip olmak istiyorsanız başvurularınızı Klik Emlak Genel Müdürlüğü’ne yapabilirsiniz.  Marka değeri yüksek olan bir şirket ile işbirliği yapmanın avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Klik Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR