Dondurella Bayilik

Tayland’dan Tüm Dünyaya Yayılan Farklı Lezzeti Türk Halkı Ile Tanıştıran Dondurella Bayilik Vermeye Ve Bu Yolla Büyümeye Devam Etmektedir.

Dondurella Bayilik Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 25.000 TL’den başlamaktadır. Seçilen bayilik konsepti doğrultusunda yatırım bedeli değişiklik gösterebilir.

Dondurella Bayilik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dondurella Bayilik Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Gerektiği Takdirde Teminat Verebilmek
İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmak

Dondurella Bayilik Bayilik Açıklaması

Dondurella Bayilik

 

2015 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Dondurella dondurma sektörü içerisinde getirdiği yenilikler ile dikkat çekmektedir. Tayland usulü tava dondurma ürünleri ile hizmet veren marka %100 doğal ve katkısız ürünlerini daha fazla sayıda tüketiciye ulaştırmak için bayilik vermeye devam etmektedir. Kısa sürede sektördeki pazar payını artıran Dondurella ülke genelinde yaygınlaşmaya büyük önem vermektedir. Tayland usulü üretim yapan ve tava dondurması ürünlerini rulo olarak servis eden Dondurella bayilik veren firmalar arasında farklı yatırım alternatifleri ile yer almaktadır.

Dondurella Bayilik Şartları

Dondurella bayilik alan girişimcilerine üç farklı konsept arasında seçim yapma imkanı sunmaktadır. Bunların ilki dondurma arabası modelidir. İkinci alternatif genelde AVM içlerinde yer alan Corner Cafe’lerdir. Son konsept ise markanın dükka konseptidir. Bayilik sistemine çok önem veren Dondurella şubelerini bayilik yolu ile açmakta ve tüm Türkiye genelinde bayilik vermektedir. Dondurella bayilik alan girişimcilerinin işinin başında bulunmasını talep etmektedir. Bayilerin herhangi bir ticari engeli olmayan ve gerekli görüldüğü takdirde teminat verecek kişiler olması beklenilmektedir. Dondurella bayileri özellikle yaz aylarında büyük bir yoğunluk yaşadığından bayilik alan girişimcilerin bu tempoya ayak uydurabilmesi ve yeterli sayıda personel çalıştırabilmesi önem taşımaktadır. İşletmelerinde yalnızca Dondurella firması adına faaliyet gösterebilecek olan işletmecilerin kurum kültürüne uygun davranması beklenmektedir. Marka dükkan konseptindeki bayilikleri için işletmenin en az 40 metrekare kullanım alanına sahip olmasını talep etmektedir. Dondurella açılacak olan bayiliklerinin lokasyonuna özen göstermektedir. Corner Cafe’ler AVM içlerinde konumlandırılmakla birlikte dondurma arabası konsepti için sınırları çizilmiş bir lokasyon bulunmamaktadır. Dükkan konsepti bayilikler için ise insan yoğunluğunun yüksek olduğu caddeler ve yazlık bölgeler tercih edilmektedir. Dükkan konseptindeki bayiliklerin kurulum süresinin ortalama üç hafta olduğu bilinmektedir. 

Dondurella bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedir. Ön başvurular marka tarafından değerlendirilmekte ve olumlu görülen adaylar ile birebir görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Karşılıklı mutabakat sağlandığı takdirde bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Markanın bayilik yatırım bedeli 25.000 TL’den başlamakla birlikte seçilen bayilik konseptine göre değişiklik gösterdiğinden net bilgiler için marka ile temasa geçilmesi gerekmektedir.

Dondurella Bayilik Avantajları

Dondurella bayilik alan girişimciler faaliyet alanı ile ilgili tüm belgelere sahip bir markanın kaliteli ve lezzetli ürünleri ile sektöre adım atmanın avantajını yaşamaktadırlar. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi göre Dondurella bayileri yatırım miktarlarını kısa sürede geri kazanarak işletmelerini kara geçirebilmektedirler. Her yaştan insanın severek tükettiği dondurmanın farklı bir konseptte ve en sağlıklı şekilde hazırlanması ile elde edilen ürünleri satan Dondurela bayileri çok geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedir. Markanın ortalama kar marjı %400 civarındadır.

Dondurella Bayilik Destekleri

Dondurella bayilik alan girişimcilere eğitim desteği, pazarlama desteği, ürün desteği, açılış desteği, ortak reklam desteği ve bölge koruması sunulmaktadır. Hem hazırlanışı hem de sunumu açısından Türkiye’nin yeni tanıştığı bu lezzeti tüketicilere ulaştırmak ve markanın bayileri arasında yer almak için siz de marka ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece siz de Türkiye’nin profesyonel ve kurumsal markası olan Dondurella’nın bayileri arasındaki yerinizi alabilir ve kısa sürede kendi karlı işletmenizin sahibi olabilirsiniz.

Dondurella Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR