Manicare Güzellik Salonu

El Ve Ayak Güzelliğine Odaklanan Bir Merkez Olan Manicare Güzellik Salonu Yalnızca Kadın Girişimciler Ile Iş Ortaklığı Yapmakta Ve Kriterlerini Titizlikle Belirleyerek Tüm Türkiye’de Bayilik Vermeye..

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Marka girişimcilerinden isim hakkı bedeli olarak 10.000 TL+KDV talep etmektedir. Şube kurulum maliyeti yaklaşık 50.000 TL’dir.

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Şartları

Uygun Kriterlerde İşletme Bulmak
Gerekli Finansman Kaynaklarına Sahip Olmak
Kadın İşletmeci, Kadın Girişimci Ya Da %50 Ortaklı Kadın/erkek Girişimci şartına Uymak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Açıklaması

Manicare Güzellik Salonu Bayilik

Manicare Güzellik Salonu güzellik sektörü içerisinde kadınlara yönelik uluslararası ödüllü ve başarısı kanıtlanmış bir iş modeli sunması ile öne çıkmaktadır. Marka ekonomik bir sermaye ile kısa sürede geri dönüş olanağı sunan karlı yatırım fırsatı vermesi nedeni ile  bayilik veren firmalar içinde popülerliğini giderek arttırmaktadır. 

Girişimcisinden müşterisine kadar tamamen kadınlar için tasarlanan Manicare Güzellik Salonu, kadın girişimciliğini desteklemekte, kadınlara istihdam sağlamakta; aynı zamanda güzellik uzmanı ve girişimci yetiştirmektedir. Türkiye’de ve dünya genelinde büyümesine devam eden organizasyon hijyeni ön planda tutan anlayışını korumayı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmayı hedeflemektedir.

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Şartları

Manicare Güzellik Salonu bayilik almak isteyen girişimcilerin kadın olmasını ya da %50 kadın-erkek ortaklığını ön koşul olarak ileri sürmektedir. Erkekler %50 ortak olabilse de işletmenin yönetiminin tamamen kadın ortağa bırakılması istenilmektedir. Açılacak olan işletmelerin alışveriş merkezlerinde ya da işlek caddeler üzerinde konumlandırılması gerekmektedir. İşletmenin 20 ile 60 m2 arasında alana sahip olması istenilmektedir. Marka tüm Türkiye’de bayilik vermektedir. İsim hakkı bedeli olarak 10.000 TL+KDV talep eden Manicare Güzellik Salonu şubelerinin ortalama açılış maliyeti 50.000 TL civarındadır. Bu bedele franchise bedeli, inşaat, işletme dekorasyonu, kullanılacak ekipmanlar, işletmede kullanılacak bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, uygulamalı eğitim, şubenin açılıp işletilmesi için gereken her tür bilgiyi içeren franchise el kitabı da dahildir. Ortalama şube kurulum süresi 2 ay olan marka, ayda minimum 500 TL olmak üzere gelirden %6 pay almaktadır.

Firma bayilik başvurusu markanın ineternet sitesinden ya da telefon ile yapılabilmektedir. 

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Avantajları

Manicare Güzellik Salonu bayilik alan girişimcilerin süreçlerin her aşamasında yanında yer almaktadır. Şubeye özel organize edilen açılış öncesi tanıtım ve pazarlama çalışmaları ile bayilerin bulundukları bölgedeki potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca yurt çapında anlaşmalı olunan pek çok saygın kurum müşterisine ve çalışanına anında ulaşma imkanı sağlamaktadır. Manicare Güzellik Salonu bayilik alan girişimcilere verilen eğitimlerde paylaşılan etkinliği kanıtlanmış pazarlama yaklaşımları sayesinde yeni müşteriler kazanıp müşteri portföyünün genişletilmesi mümkün kılınmaktadır. Ayrıca açılıştan sonra da düzenli olarak gerçekleştirilen pazarlama çalışmaları ile bayiler desteklenmeye devam edilmektedir. Yatırımın ortalama geri dönüş süresi yaklaşık 12 ay olup, Manicare Güzellik Salonu girişimcilerini en kısa sürede kar eden başarılı bir işletmeye sahip olmaları konusunda desteklemektedir.

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Destekleri

Manicare Güzellik Salonu bayilikalan girişimcilerin başvurusu onaylanıp sözleşme imzalandıktan sonra marka yer bulunması, inşaat ve dekorasyon çalışmaları ile açılış öncesi tüm hazırlıklarda destek olmaktadır. Güzellik uzmanı alımı için en uygun adaylar marka tarafından girişimciye yönlendirilmekte, tüm ekibin eğitimleri tamamlanarak müşterilere en iyi hizmeti sunabilecekleri hale getirilmektedirler. Açılıştan önce şube standartlarına uygun yapılanmanın tamamlanması için satın alma, kurumsal iletişim, franchise, kalite kontrol, bilgi işlem ve pazarlama departmanlarından düzenli olarak destek verilmektedir.

Manicare Güzellik Salonu tarafından girişimcilere yer seçimi desteği, personel yönlendirme desteği, eğitim desteği, tanıtım desteği, ortak reklam çalışması desteği ve franchise yönetim el kitabı sunulmaktadır.

Manicare Güzellik Salonu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR