Bella Gloria Takı

1989 Yılında Faaliyete Geçen, Ürün Yelpazesindeki Kalite Ve Çeşitlilik Ile Göz Dolduran Bella Gloria Takı, Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Bella Gloria Takı Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* 4000 USD başlangıç yatırımı isteyen firma, benzersiz tasarım ürünleri ile yatırımcılarına bu tutarı kısa sürede geri kazanma şansı sunuyor.

Bella Gloria Takı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bella Gloria Takı Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Marka Değerlerini Benimsemek
Ticari Sicili Temiz Olmak
Markanın Lokasyon Beklentilerini Karşılamak
Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Benimsemek

Bella Gloria Takı Bayilik Açıklaması

Bella Gloria Takı Bayilik

 

1989 yılından bu yana takı sektörü içerisinde yer alan Bella Gloria Takı, 2014 yılından itibaren Bella Gloria bayilik sistemi ile bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın bayilik sistemi, yetkili satış noktası ya da Franchise Mağazası olmak şeklinde yatırımcılara avantaj sunmaktadır. 

Takı sektörü denilince akla gelen ilk isimlerden olan firmanın ürünleri tamamen kendi üretimi olup, %70’i yurtdışına ihraç edilmektedir. Yurt dışında koleksiyonlarını Golden Angels markası ile müşterilerine sunan firma, bayilik veren firmalar arasında yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerine sunduğu satış sonrası 60 gün iade, tamirat ve bakım hizmetleri de firmanın rakiplerinden bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır.

Bella Gloria Bayilik Konseptleri

Benzer ürünler sunarak diğer mağazalarla rekabet etmenin yanında, garantili-kalite standardı yüksek tasarım ürünlerden oluşan bir koleksiyonu sunma avantajını sağlayan Bella Gloria Takı bayilik sistemi üç farklı konseptten oluşmaktadır.

 

  • Bella Gloria Corner (Yetkili Satıcı) :Bela Gloria’nın bu bayilik konseptini tercih eden yatırımcılar, firmanın yetkili satıcısı olmaktadır. Mağazalarında 50cmx50cm ölçülerindeki hazır stant ya da vitrinlerinde kendilerinin belirleyeceği ölçüde bir stant ile Bella Gloria markasının benzersiz tasarımlarını müşterilerine sunabilmektedir. Aynı zamanda başka markaların ürünlerini de tercihe bağlı olarak satabileceklerdir.

 

  • Bella Gloria AVM Stand (Franchise):Herhangi bir AVM ile sözleşmesi olup, stant açma hakkına sahip olan yatırımcılar, 4x4 metre boyutlarında Ada ya da Yarımada şeklinde standart Bella Gloria AVM Standı açabilmektedir. Bu yatırımcılar kendi başlarına Bella Gloria markasını temsil etme hakkına sahip olacak ve firmanın kendi satış noktası olarak konumlandırılacaklardır. Tamamen Bella Gloria bayilik standartlarına uymak zorunda olan bu konseptte, yatırımcılar Bella Gloria dışında ürün satamayacaklardır. 

 

  • Bella Gloria Mağazacılık Sistemi (Franchise) :Herhangi bir AVM’de mücevher satma yetkisi olan mağazası ya da şehrindeki işlek bir cadde üzerinde minimum 30 m2 mağazası olan girişimciler, Bella Gloria Franchise Mağazacılık sistemine müracaat edebilmektedir.

Bella Gloria Bayi Destekleri

Bella Gloria bayilik verdiği yatırımcılara personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, bölge koruması, yer seçimi, reklam desteği ve finansal destek sağlamaktadır.

Benzersiz tasarım ürünleri ile ön plana çıkan firma, girişimcilerinin 80 adet ürün ile başlangıç olanağı vermektedir. Her bayiye bedava ürün standı veren firma, yılda 4 kez yeni koleksiyon hazırlayarak kendini tekrarlamaktan kaçınmaktadır. 

Bella Gloria Bayilik Avantajları

Firmanın bayiliklerini her bölgede yalnızca bir mağazaya vermesi nedeniyle, ürünleri rakipsiz olarak satma ve kazancınızı artırma imkanı sağlamaktadır.

Ürünlerinin tasarımındaki özgünlük ile beğeni toplayan firma, sürekli geliştirilen yeni koleksiyonları sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olma ve farklı zevklere hitap etme fırsatın sizlere sunmaktadır.

Trend belirleyen ve hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile satılması kolay olan güncel temalı koleksiyonları ile aylık belli bir ciroyu garantileyebileceksiniz. 

Bella Gloria markasının tüm reklam ve PR çalışmalarından, bunların getirdiği talep artışı ve yeni müşteri kitlesinden yararlanabileceksiniz.

Bella Gloria merkez ya da diğer bayiler tarafından, bölgenizdeki müşterilerin satış için size yönlendirilmesinin avantajını yaşayacaksınız. 

Garantili ve sertifikalı bir markanın ürünlerini satarak mağazanızın prestijini artıracaksınız.

Siz de takı sektöründe bayilik alıp Bella Gloria ailesine katılmak, kazancınızla birlikte ticari prestijinizi de arttırmak istiyorsanız; firmanın internet sitesindeki Bella Gloria Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak bu yoldaki ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

Bella Gloria Takı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR