Bayilik Açıklaması

Bella Gloria Takı Bayilik

Bella Gloria Takı Bayilik Hakkında : Bella Gloria, özgün tasarımları ve 50-300 TL perakende bandında pırlanta mücevherleri ile siz değerli kuyumcu ve gümüşçüleri bayi olmaya çağırıyor.

Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz. Yurtdışında toptan altın firmalarına koleksiyonlarımızı Golden Angels markası ile sunuyoruz. Golden Angels markamız altında 14 ve 18 ayar altın ve zirkon taşlardan mamül mücevher ürünlerimiz bulunmaktadır. Golden Angels markası Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da toplam 26 ülkede toptan mücevher firmaları tarafından yakından tanınmaktadır.

Pırlanta Mücevher’de güvenilir bir marka BELLA GLORIA Firmamız pırlantadan mamül mücevher üretimini Golden Angels markasından ayırarak 2001 yılında trendi belirleyen tasarımcılarımızın oluşturduğu mücevher koleksiyonlarını BELLA GLORIA markası ile sizlerle buluşturmaktadır. BELLA GLORIA markamız patentli tasarımlarımız ve üstün kalitedeki mücevher koleksiyonları ile çok kısa bir zaman içerisinde sizlerin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. BELLA GLORIA’nın yakaladığı bu başarının ardında; sizleri işimizin kalbine koyan çalışma felsefemiz vardır. Koleksiyonlarımız moda trendleri ile beraber sizlerden gelen öneriler doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Bella Gloria Takı Bayilik ve Bayilik Şartları

FİRMA İSMİ: Bella Gloria 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Takı 

KURULUŞ YILI: 2004 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 25

Bella Gloria Takı Bayilik Ürün Grupları

  • Yüzük
  • Kolye
  • Bileklik
  • Küpe
  • Takı Set

Bella Gloria Takı Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: - İsim hakkı yok - Benzersiz tasarım ürünler - 80 adet ürün ile başlangıç - Her bayiye bedava ürün standı - Her Bölge /AVM de tek bayi - Yılda 4 defa yeni koleksiyon - 4000 USD başlangıç yatırımı - Reklam ve materyal desteği

Bella Gloria Takı Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

Bella Gloria Takı Bayilik Başvurusu

Bella Gloria Takı Bayilik Sistemine başvuru yapmak için vermiş olduğum bu linke Bella Gloria Bayilik Başvuru Formu tıklayarak Bella Gloria Bayilik Takı Başvurusuyapabilirsiniz. Bella Gloria Takı Bayilik, Bella Gloria Takı Bayilik Şartları ve Bella Gloria Takı Bayilik Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR