Arsel Elektrik

Elektrik Ve Enerji Sistemleri Odaklı Bir Çalışma Sergileyen Arsel Elektrik Yurt Içi Ve Yurt Dışı Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

Arsel Elektrik Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Arsel Elektrik bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı bedeli olarak 25.000 TL talep etmektedir.

Arsel Elektrik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arsel Elektrik Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Elektrik Sektörüne Yönelik Pazarlama Becerisine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Arsel Elektrik Bayilik Açıklaması

Arsel Elektrik Bayilik

Web sitesi üzerinden satış yaparak kullanıcıların toptan fiyat avantajı ile elektrik malzemelerini almasına imkân sağlayan Arsel Elektrik elektrik malzemeleri sektöründe bayilik veren firmalararasında olup aynı zamanda Türkiye’nin farklı noktalarında bayileri aracılığı ile satış yapmaktadır. 1991 yılında elektrik malzemeleri sektörüne adım atan Arsel Elektrik İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı noktasında elektrik tesisatı, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini kalitesi ve tecrübesi sayesinde başarı ile yerine getirmektedir. Aynı zamanda elektrik malzemelerinin satışı, elektrik pano imalatı, proje, taahhüt ve mühendislik hizmetleri de veren Arsel Elektrik iş ortaklarının memnuniyeti ile orantılı olarak sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri olarak anılmaktadır. 

Arsel Elektrik Bayilik Şartları

Arsel Elektrik bayilikalmak isteyen girişimcilerinden 25.000 TL isim hakkı bedeli talep etmektedir. Reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Arsel Elektrik bayilik alan girişimcilerine % 100’e varan karlılık oranlarına sahip bir iş sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Türkiye, Azerbaycan, Irak, Gürcistan, Kazakistan, Azerbaycan, Ermenistan, Nahcivan, Suriye, İran, Bulgaristan, Yunanistan ve pek çok Avrupa ülkesi için bayilik başvurularını kabul eden Arsel Elektrik bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgiler telefon ile marka yetkililerinden alınabilmektedir. Arsel Elektrik bayilik almak isteyen girişimciler online olarak bayilik başvurularını iletebilmektedirler. Ön başvuruda bulunan girişimcilerin başvuruları değerlendirilmekte ve bayilik paketleri içeriği karşılıklı yapılacak görüşmeler sonucunda belirlenmektedir. Her iki tarafın talebi ve karşılıklı anlaşmaya varılması sonucunda bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Arsel Elektrik tarafından verilen satış eğitimi sonucunda girişimci markaya, ürünlere ve satış tekniklerine tamamen hâkim duruma gelmekte ardından sektördeki faaliyetlerine başlamaktadır.

Arsel Elektrik Bayilik Avantajları

Arsel Elektrikbayilik alan girişimciler sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime ve marka bilinirliğine sahip olan köklü bir marka ile çalışmanın avantajından yararlanmaktadırlar. Yeni girilen bir sektörde sıfırdan marka yaratmanın her zaman için daha riskli ve maliyetli olduğu göz önüne alındığında Arsel Elektrik bayilik almanın güçlü bir marka ile işbirliği yapıp karşılaşılması olası sektörel riskleri azaltmak noktasında ne kadar büyük bir katkı sağladığı daha net şekilde gözlemlenebilmektedir.

Arsel Elektrik Bayilik Destekleri

Arsel Elektrik bayilik alan girişimcilerine personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlamaktadır. Arsel Elektrik bayilerinin karşılaştığı tüm sorunlarda kendileri ile birlikte hareket etmekte ve en hızlı çözüm yollarını kendilerine sunarak müşteri memnuniyetsizliği oluşmasının önüne geçmektedir.

Elektrik malzemeleri toptan satış şirketleri İstanbul, elektrik malzemeleri Perpa, Karaköy elektrik malzemeleri firmaları ya da toptan elektrik malzemeleri satışı yapan firmalar olarak internet araması yapıldığında Arsel Elektronikiletişim bilgilerine ve markanın internet üzerinden satış yaptığı web sitesine ulaşılabilmektedir. Arsel Elektrik kampanyalı elektrik malzemeleri, vadeli elektrik malzemesigibi aramalar sonucunda da markanın dönemsel indirimleri ya da kampanyaları hakkındaki güncel bilgilere ulaşılabilmektedir.

Siz de elektrik sektöründe bayilik veren firmalar hakkında bilgi sahibi olup yatırımınızı bu alana yönlendirmek istiyorsanız Arsel Elektrik bayilik başvurusunda bulunabilir ve markanın tüm Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedeflediği dağıtım ağının bir parçası haline gelebilirsiniz.

Arsel Elektrik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR