Arsel Elektrik

Arsel Elektrik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arsel Elektrik Bayilik Açıklaması

Hakkımızda
Arsel Elektrik ve Enerji Sistemleri ile Tanışın!
  Elektrik ve Enerji Sistemleri odaklı ARSEL Elektrik olarak 1991 yılından bu yana sizlere en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz. Referans listemizde görebileceğiniz gibi çok çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik.

Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. 
  Kaliteyi ilke edinerek kurulan ve aynı felsefe ile gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, sanayimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmek için,elektrik malzemeleri satışı, elektrik pano imalata, taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri sunmak amacı ile ARSEL ELEKTRİK olarak kurulmuştur.   Kurulduğu yıllarda yurt içinde projelere başarılı imzalar atan bu nedenle iş yaptığı firmaların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız, proje, mühendislik ve taahhüt konularında tercih edilir firma olmuştur. 


Firmamız Günümüzde; 
Firmamız, 2014 Yılı başlarında ARSEL Mekatronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Yeni ismi ile Ltd Şti Olmuştur. Elektrik malzeme satışını,pano, proje, mühendislik ve taahhüt işlerini devam ettirmektedir. 


  Firmamız; Endüstriyel elektrik malzemeleri satışı, 
AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, 
Her türlü elektrik panoları imali ve montajı, 
Otomasyon projelerinin hazırlanması, 
Malzeme temini ve komple saha montajları, 
Elektrik enstrüman montaj işleri, 
Genel elektrik ve enstalasyon işleri, 
Aydınlatma ve sinyalizasyon tesisatları, 
Jeneratör satışı, montajı ve kiralaması, 
Konularında kaliteli ve güven duyulabilecek bir firma olarak hizmet vermektedir.  
 Firmamızın bünyesinde bulunan elektrik malzemeleri satışı ile ilgili, 1991 yılından bu yana sektörümüze hizmet vermekteyiz. Elektrik malzemeleri satışı ile ilgili firmamız bünyesinde bulunan bayilikler ile birlikte müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla vermeyi hedef edinmiştir. 


   Amacımız, tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek vizyonu, kalite anlayışı ve teknik altyapısı geniş bir firma olmayı sürdürmektir.
Arsel Elektrik  İstanbul'dadır.
Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işlemleri şu an için Okmeydanı Perpa’ da bulunan merkezimizde , Pano imalat montaj bölümümüz bayrampaşa’da , Elektrik malzemeleri satış ve Tedarik Depomuz ise yine Bayrampaşadadır
Gelecekte Hedeflediğimiz Dağıtım Ağı İle Tüm TÜRKİYE’de olmak hedefimizdir.
Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak,Elektrik malzemeleri,Elektrik Panoları,Elektrik Taahhüt hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Arsel Elektrik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR