Bayilik Maliyeti
*
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.
Destekler 0/6
Şartlar
Bayilik şartları belirtilmemiş
Bayilik Açıklaması

Vezne24 Bayilik

 Vezne24 Bayilik ve Bayilik Şartları

Vezne24 Bayilik Hakkında Açıklama : Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri A.Ş 8 yıllık tecrübesi ve ödeme sistemleri alanında yüksek düzeyde bilgi birikimiyle Türkiye’de 2015 yılı içerisinde faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, tüm fatura ödemeleri, mobil operatörlerin kontör ve paket yüklemeleri, yurtiçi ve yurtdışı para transferlerinizi ve daha birçok işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. 

Vezne24 Bayilik ve Bayilik Şartları Bu işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan ciddi bir altyapıya sahip bilgi işlem departmanımız bulunmaktadır. Bizi lider kılanda bu teknolojik altyapımızdır. Yakın bir zamanda Ödemelerinizi yurtiçinde birçok noktada bulunan bayilerimizde göreceğiniz Pos Cihazlarımız üzerinden ve Alışveriş Merkezleri, Otobüs Durakları Hastaneler ve hatta Üniversite Kampüslerinde bulunan Kiosk Cihazlarımızdan kolaylıkla yapabileceksiniz

.Vezne24 ‘’YENİ İŞ ORTAĞINIZ İLE TANIŞIN’’ Sloganı ile Bayilik Veriyor! Vezne24, Türkiye pazarı için büyük hedefleri olan yenilikçi, hızlı ve kolay Ödeme Hizmetleri sunan bir şirkettir. Şirketimizin teknolojileri ve teknik bilgileri (know how) dünyanın 5 ülkesinde 9 yıldan fazla çalışmaktadır. Vezne24 birçok kurumun fatura ödemelerinin, Mobil operatörlerin TL ve Paket yüklemelerinin tahsilatını sağlayan bir ödeme hizmetleri sistemidir.

Şirketimizin misyonu: Türkiye'nin her vatandaşına çağdaş teknolojileri ve know how vasıtasıyla gündelik ürün ve hizmetler için rahat, uygun fiyatlı ve kullanışlı ödeme yolunu sağlamak. Ayrıca, kontür ve faturalar gibi geleneksel hizmetlerin yanı sıra, aşağıdaki münhasır hizmetlerimize dikkatinizi çekmek istiyoruz, Vezne24 bu özel hizmetler için ödemeleri kabul etmenizi teklif ediyor: Ödeme sistemimize bağlanmak ve Vezne24 bayisi olmak 1 adım kadar yakındır: 1. www.vezne24.com.tr internet sitemiz üzerinden bayilik başvurunuzu gönderiniz.

Başvurunuzu gönderdikten sonra menajerlerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecekler. Vezne24 tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Vezne24 olarak önemli farklılığımız iş çözümlerimizdir. İş çözümlerimizi Pos-terminaller, Android uygulaması, Java uygulaması ve yakın zamanda hazır hale getirilecek olan İOS uygulaması, bilgisayar programını kapsamaktadır. Bütün çözümlerimiz tamamen ücretsiz olup sizin seçiminizdedir. POS-terminali mevcut Android/ Java mevcut İOS yakında Bilgisayar programı yakında Hiçbir ek yatırım yapmadan bizimle yeni işini kurabilir ilk işlemden kazanç elde edebilirsiniz.

Firma ismi: Vezne24 Tahsilat sistemleri ve ödeme hizmetleri 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 478 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Personel

Vezne24 Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilerimizin vergi mükellefi olmaları yeterlidir, yatırım maliyetimiz yoktur. Ücret ve teminat gerekmemektedir. Vergi levhası ve nüfus cüzdan fotokopisi yatırım maliyeti bulunmamaktadır.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR