1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Axe Fatura Ödeme Merkezi

Axe Fatura Ödeme Merkezi

BDDK lisanslı Yasal, Banka ve Kurum anlaşmalı online hizmetler sunan firmamız TÜRKİYE genelinde bayilikler vermektedir.f

Hizmet Sektörü

5000 ₺

Axe Fatura Ödeme sistemleri Bayilik

Axe Fatura Bayilik Hakkında : 

AXE FATURA, Türkiye’de online ödeme  sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla şubeler oluşturmaktadır. TURK ELEKTRONİK PARA A.Ş. ile Ödeme hizmetleri konusunda anlaşma sağlayan firmamız, online ödeme sistemlerinde BDDK lisanslı anahtar teslim şubeler ve çözümler üzerine faaliyet göstermektedir.AXE bilgisayar ticaret ayrıca yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve  hosting  gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

       Online ödeme sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Elektrik, Su, Doğalgaz,Telekom ,GSM , Kablolu , Dıgıturk , Sigorta İşlemleri, Havale, Eft, Kredi kartı işlemleri, Online Bilet Satışı, Kurum ödemeleri, Vergi, Trafik Cezası, Parça kontör ve kart kontör, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.

       AXE FATURA  online ödeme sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece online ödeme projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

       AXE FATURA,  yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.

       AXE FATURA , ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti  AXE FATURA  olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin  bilincindeyiz.

 Axe Fatura Bayilik ve Bayilik Şartları VİZYONUMUZ : AXE FATURA; Fatura tahsilat alanında Türkiye’de lider, uzman ve müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır. Bu uğurda elinden gelen tüm imkân ve çalışmalarını ara vermeden 7/24 çalışarak siz değerli müşteri ve bayilerimize sunmaktadır. 

AMACIMIZ : AXE FATURA ; Müşterilerine en uygun sermaye ile iş imkanı sunma ve markalaşma bizim asıl amacımızdır. Piyasada var olan haksız olarak ödeme merkezi faliyetleri içinde bulunan ve fatura ödeme merkezi bayiliği açmak ve kazanç elde etmek isteyen siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmektir. Fatura bayiliği veya ödeme noktası olarak faaliyet göstermek isteyen müşterilerimizin firmamızdan bayilik alması yada almaması önem arz edilmez, önemli olan müşterilerimizin bu hususda temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alınması önemle rica olur ki bu sayade seffaf ve bayilik alırken dikkat edilmesi gerekn ince hususları bilinmesini sağlamaktır. 

DEĞERLERİMİZ 

• Fatura ödemek isteyen müşterinin zaman, sıra beklemeden yardımcı olmak

• Yurt genelinde ödeme noktaları açarak halkımıza hizmet vermek

• Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.

• Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekilde gerçekleştirilir.

• İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık firmamızın temel ilkelerindendir KALİTE POLİTİKAMIZ : AXE FATURA; Tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

KURUMSAL TAAHÜTLERİMİZ : AXE FATURA’ın kurumsal taahütleri:

1. Açtığımız her ödeme noktalarında , bağlı olduğu il ve ilçenin faturalarının tahsilatı.

2. Müşterilerimize anında ve hemen işleminin yapılması.

3. Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamak.

4. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması.

5. Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma – geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi.

6. En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulması. 

FİRMA İSMİ: AXE Fatura Ödeme Merkezi 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Fatura Ödeme Merkezi

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 400

AXE FATURA BAYİLİK ŞARTLARI

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Axe fatura Bayisi Konsept Dışına Çıkmayacağını Kabul Eder.(Sistem paket ve Eko paket buna dahil değil.) Axe fatura Bayisi İstenilen Belgeleri eksiksiz ve doğrulunu onaylayarak göndermeyi kabul eder. Axe fatura Şartlarına Uygun Olarak Müşteri İlişkilerine Dikkat Etmeyi Kabul Eder. Yukarıda verilen şartlar doğrultusunda bayi adayımızdan istenilen evraklar tamamlanarak bayilik ön kayıt/protokol ile merkezimize gönderilmelidir. 

GEREKLİ BELGELER : İkâmetgah belgesi (15 günü geçmemiş), Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Vergi Levhası Fotokopisi (Bayilik Başladıktan Sonra İstenicek), Adli sicil belgesi,İşyeri kira kontratı veya tapu örneği

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

  1. Ödeme Noktası

Axe Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Axe Fatura Ödeme Merkezi Şartlar & Koşullar

Axe Fatura Ödeme Merkezi Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör