Yetkili Vezne

Yetkili Vezne Bayilik Açıklaması

Yetkili Vezne Bayilik

Yetkili Vezne Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: YETKİLİ VEZNE ÖDEME KURULUŞU A.Ş 2005 YILINDAN BERİ ÖDEME SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN VE 14 OCAK 2016 TARİHİNDE BDDK'DAN ÖDEME HİZMETLERİNE İLİŞKİN LİSANSI ALAN FATURA ÖDEME FİRMASIDIR. Fatura ödeme sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin temsilcisi (bayisi) olduğunuz takdirde yapabileceğiniz fatura ödeme işlemleri aşağıda belirtilmiştir. 

Yetkili Vezne Bayilik Konusudur. 

 Yetkili Vezne Bayilik ve Bayilik Şartları Fatura ödemelerini (son ödeme tarihi geçmiş ve geçmemiş) hiçbir sınırlama olmadan yapılmasını sağlamaktayız. Fatura tahsilatlarında ulusal kurumların yanı sıra, illere ve belediyelere özgü kurumlarında faturalarının tahsilatını gerçekleştirmekteyiz. Fatura tahsilatlarını anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden sağlamaktayız, şirketimiz fatura ödemeleri ile ilgili olarak Türkiye’nin önde gelen bankaları ile çalışmaktadır.

Banka anlaşmasının yanı sıra ödemesini gerçekleştirdiğimiz kurumlarla da anlaşmalar yaparak temsilcilerimizi ilgili kurumun yetkili ödeme noktası haline getirmekteyiz. Ödemesini Yapabileceğiniz Fatura Türleri Doğalgaz Faturaları Elektrik Faturaları Su Faturaları Telekom Faturaları Turkcell Faturaları Avea Faturaları Vodofone Faturaları Digiturk Faturaları ADSL Faturaları Diğer Özel Firma faturaları Şirketimiz çok yakın süre içerisinde lisans genişlemesi yaparak tüm temsilcilerin para transferi işlemlerini yapabilmelerini sağlayacaktır. Ş

irket olarak değişik sektörlerde hizmet veren firmalarla yaptığımız çözüm ortaklıkları ile temsilcilerde farklı hizmetlerin verilmesini de sağlamaktayız.

Firma ismi: YETKİLİ VEZNE Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Yetkili Vezne Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Fatura ödeme sektöründe 2005 yılından bu yana hizmet veren firmamız ödeme sektöründe faaliyet göstermek isteyen temsilci (bayi) adayları için iki farklı konsept (anahtar teslim) kurulumla hizmet vermektedir. BDDK lisanslı, banka ve kurum anlaşmalı olan şirketimiz bayilik kurulumu için anahtar teslim kurulumlarda tüm donanımsal ve yazılımsal alt yapıyı temsilcilerine (bayilerine) sunarak bir defaya mahsus bayilik bedeli alarak bayiliği oluşturmaktadır.

Bunun haricinde çalışılan süreç içerisinde herhangi bir bayilik, güncelleme ücreti alınmamaktadır. Tüm faturalar ve diğer ödemeler şirketimiz bünyesinde gerçekleştirileceği için şirketimizin alacağı ücret sadece fatura başı hizmet bedelidir.

Ayrıca mevcutta fatura ödeme sektöründe bulunan ve tedarikçi firması ile sıkıntılar yaşayan ya da lisanslı bir firma ile çalışmayan bayiler içinde program kurulumu mevcuttur. DETAYLI BİLGİ VE FİYAT İÇİN BİZİ 7/24 0 212 235 66 00 NO'LU TELEFONDAN ARAYABİLİRSİNİZ.

 

Yetkili Vezne Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR