Taft Telekom

Taft Telekom Bayilik Açıklaması

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Taft Telekom

TAFT TELEKOM markası adı altında 2005 yılından beri fatura ödeme sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz;  franchise modelli bayilik sistemi ile çalışma sergilemiş ve bine yakın bayi ağı ile sektörün öncü firması haline gelmiştir. TAFT TELEKOM bu süreçte, çeşitli kurum ve bankalarla anlaşmalar sağlamış, çözüm ortakları edinmiş ve farklılık yaratmaya devam etmiştir.Taft Telekom Bayilik Taft Telekom Bayilik

Taft Telekom Bayilik

Bayilerinin her daim ek kazanç sağlamalarını hedef edinen TAFT TELEKOM, bayilerine sadece fatura tahsilat imkanını tanımakla yetinmemiş, gsm tl yüklemelerinin yanı sıra, vergi harç ve cezalarının ödenmesi, deprem ve trafik sigortalarının yapılması, trafik cezalarının ödenmesi, internet aboneliklerinin satışı, Turkcell, Vodafone ve Avea hat geçişlerinin sağlanması, alarm güvenlik sistemlerinin satışına kadar bir çok ek kazanç edinme imkanını sağlamıştır. 

Fatura Ödemeleri: Tüm müşterilerimizin cep ve sabit telefon, internet, elektrik, su, doğalgaz, televizyon yayını, kredi kartı ödemelerinin gerçekleştirilmesi gibi__ 

Gsm Hat ve Kontör İşlemleri: Tüm TAFT TELEKOM bayileri, parça kontör hizmetinden faydalanırlar. Turkcell, Avea ve Vodafone kontörlü hatlarına istenilen miktarda kontör transferi gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda Turkcell, Avea ve Vodafone hat geçişlerini sağlayabilirler. İşlemlerin Kredi Kartı İle Gerçekleştirilme İmkanı: Müşterilerimizin, fatura ödeme merkezi üzerinden gerçekleştirileceği her türlü işlem, ürün ve hizmet alımı kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Adsl Başvuruları: Tüm TAFT TELEKOM bayileri birer TTNET adsl başvuru noktasıdır. Ayrıca Smile adsl, Turknet adsl başvuruları ücretsiz alınmaktadır. Adsl abonesi olmak isteyen müşteriler başvuru formlarını doldurarak modemlerini bayilerimizden alabilirler. Aynı zamanda Türk Telekom'un sunduğu tüm tarifelerden de faydalanabilir; telefon hattı müracaatı işlemlerini de gerçekleştirebilirler. 

Cali Shop Telefon Hizmeti: Bu hizmet sayesinde müşterilerimize Türk Telekom fiyat tarifesine göre %90'a varan oranda indirimli görüşme yapma olanağı sağlanmaktadır. 

Digiturk Başvuruları: Bayiler, müşterileri digiturk başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 

D-Smart Başvuruları: Bayiler, müşterileri digiturk başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 

Otobüs ve Uçak Bileti Hizmetleri:Bayiler, otobüs ve uçak bileti satışı konusunda müşterilerine hizmet verebilmektedirler.

Pronet Alarm Güvenlik Sistemi: Bayiler, müşterilerin alarm güvenlik başvuru işlemlerini gerçekleşti rebilmektedirler. 

Sigorta Hizmetleri: Bayiler, müşterilerin deprem ve trafik sigorta işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. 

Yan Ürün Satışı:Bayiler, cep telefonu ve kulaklık, şarj aleti, araç kiti gibi cep telefonu aksesuarlarını satabilmektedir.

 

Taft Telekom Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR