Garanti Online Fatura

Garanti Online Fatura Bayilik Açıklaması

Garanti Online Fatura Bayilik

Garanti Online Hizmetleri , faturalar başta olmak üzere her türlü ödeme işlemlerinin banka güvencesiyle ve online olarak istenirse taksitle yatırılabileceği; bunun yanı sıra çeşitli hizmetlerin bütünleşik ve tek noktadan alınabileceği bayilik sistemi ile çalışan öncü bir kuruluştur. GOH, günlük hayatta yoğun iş temposu nedeniyle ödemelerine gerekli zamanı ayıramayan, online işlemlere erişimi sınırlı, karşısında muhatap arayan ve ayrıcalıklı bir ortamda hizmet almak isteyen kişilere ileri teknolojinin olanakları kullanılarak ve bütünleşik bir hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarını giderme imkanını sunmaktadır.  Garanti Online Fatura

GOF Garanti Online Fatura Bayilik Bilgileri

Bayi olmak için ne yapmak gerekmektedir? Bayi olabilmeniz için öncelikle sitemizde yer alan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun elimize geçmesinin ardından yetkililerimiz sizinle iletişime geçerek size detaylı bilgiler verecek ve daha sonraki sürecin sağlıklı olarak geçilebilmesi için gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.GOF’un bayisi olmanız için teslim etmeniz gereken evraklar ile ilgili belgeler şunlardır: Şirketler İçin

 • İmza yetkilisinin nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vergi Levhası
 • İkametgah
 • İmza sirküleri
 • Şirket yetki belgesi
 • Kira kontratı fotokopisi
 • Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

Şahıslar İçin

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vergi levhası
 • İkametgah
 • İmza beyannamesi
 • Kira kontratı fotokopisi

Şubenin açılması için tahmini süre ne kadardır? 

Türkiye’de bulunduğunuz yer ve malzemelerin mevcut stok durumları ve yetkililerimizin işyüküne bağlı olmaklar beraber bütün işlemlerin tamamlanması yaklaşık 15 günlük bir süreç almaktadır. Bu süre boyunca bayi koordinatörümüz sizin işlemlerinizin hızlandırılması konusunda size destek vermektedir. 

Bayilik haklarını 3. şahıslara devretmek mümkün müdür? 

İlke olarak bayilik haklarınızı 3. şahıslara devretmeniz mümkündür. Ancak devri alacak kişi ve kuruluşların GOF’un belirlediği şartları sağlaması zorunluluğu vardır. Ayrıca devir işleminin tamamlanabilmesi için GOF’un bayileriyle yaptığı anlaşmaların yenilenmesi gerekmektedir. 

Bayilik sözleşmeleri kaç yıl süre ile yapılmaktadır?

 Sözleşmeler başlangıçta iki yıllık yapılmakta olup ondan sonraki her yıl yenilenmektedir

Bayilik bedeli, tefrişat ve donanımın tahmini maliyeti nedir?

 GOF, şu an için standart olarak iki tür bayilik için franchise vermektedir: Ödeme Noktası Bayiliği ve Tam Hizmet Bayiliği. Bu iki standart bayilik için belirlenmiş bedeller aşağıya çıkarılmıştır. Bunun dışında her hizmet için ayrıca görüşmeler yapılarak özel bayilikler de verilebilmektedir. Bu durumda ortaya çıkacak maliyet, verilecek hizmet ve bu hizmet için gereken tefrişat ve donanımın niteliğine bağlı olacaktır. 

Yapılan her işlem için bayilerin kazançları ne kadardır? 

Bayilerimiz, verdikleri hizmetler için belirlenmiş oranlarda komisyon almaktadır. Bu komisyon oranları, hizmetlerin nitelik ve özelliklerine göre çeşitlilik arz etmektedir. Hangi hizmetten ne kadar komisyon alınacağı bilgisi, bayilik işlemleriniz başladıktan sonraki aşamalarda sizlere detaylarıyla bildirilecektir.

GOF Garanti Online Fatura Bayilik İletişim

 

Garanti Online Fatura Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR