Faturavizyon

Faturavizyon Bayilik Açıklaması

Sektörün etkin ve bilinen, pazarlama karmasını başarıyla uygulayan, kendini ıspat etmiş Faturavizyon markasını, adını ve işletme hakkını mı almak istiyorsunuz? İhtiyaç duyduğunuz tüm kolaylıklar, Türkiye Finans Katılım Bankası'nın hazırladığı özel Franchising Paketi'nin içinde... Hayalinizdeki markanın franchise bayisi olmak için yapmanız gereken tekşey, Franchising Paketi'ni açmak. 

Faturavizyon Bayilik Paketi'nde Neler Var?

 1. Franchise Giriş Bedeli Kredisi : Franchise bedelinin %70'i kadar finansman desteği
 2. İşyeri Kredisi : Kurulacak işyeri için finansman desteği
 3. Teminat Mektubu : Limit içi, limit dışı, geçici, kesin ve avans teminat mektupları
 4. Çek Karnesi : Açtıracağınız özel cari hesapla birlikte kullanılabilen çek karnesi
 5. POS Hizmetleri : Üye işyeri sözleşmesi ile yaygın POS hizmetlerinden yararlanma

 Faturavizyon BayilikFaturavizyon bayisi olmak ve başvuru sonrası işleyiş sürecine kadar tüm detayları aşağıda açıkladık. Yine de aklınıza takılan sorular varsa, iletişim sayfamızdaki yöntemlerden herhangi birini kullanarak bize ulaşın. Sizin için en tatmin edici cevapları vermeye hazırız. Faturavizyon bayiliği için başvuru yapmak istiyorsanız, en alttaki formu doldurmanız yeterli. Faturavizyon Bayilik Şartları

 • Bayi adayının herhangi bir bankada kısıtlaması bulunmamalıdır.
 • Bayi açılacak noktanın bulunduğu yerleşim biriminde en az 3000 hane bulunmalıdır.
 • Bayi açılacak noktanın 500mt.ye kadar yakınında başka bir Faturavizyon bayisi bulunmamalıdır.

Faturavizyon Bayilik Başvurusu Onaylanırsa İstenilecek Belgeler

 • Bireyler İçin Nüfüs Cüzdanı Fotokopisi, İkametgah Belgesi, 3 Adet Fotoğraf
 • Tüzel kişiler için Vergi Levhası, Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküsü, Ticaret Odası faaliyet belgesi
 • Gayrimenkul ipoteği veya Teminat Mektub

Bayi başvurusu Faturavizyon Genel Müdürlüğünce incelendikten sonra uygun bulunursa tarafınıza dönülecektir. Faturavizyon Başvurunuz uygun bulunduğu taktirde süreç aşağıdaki gibi işleyecektir.

 • Başvuruda beyan ettiğiniz evrakları Genel Müdürlüğümüze iletmeli ve Bayilik Sözleşmenizi almalısınız.
 • İşletmenizin mali açılışı için muhasebeciniz ile Maliye'ye başvuru yapmalısınız.
 • İşyerinize telefon ve internet başvurusunda bulunmalısınız.
 • İnternet başvurusu esnasında başvurunuzun SABİT IP olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Ödeme Noktasının kurulacağı büronun dekorasyonunu konsepte uygun olarak hazırlamalısınız. (Boya, temizlik vs.)
 • Matbu evraklarınız Genel Müdürlüğümüz tarafından baskıya verilecek ve tarafınıza kargo ile gönderilecektir.
 • Büro malzemeleri, bankolar, tabelalar ve bilgisayar sistemleri Genel Müdürlüğümüz tarafından sağlanacaktır.
 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sistem kurulumu ve eğitim başlayacaktır.
Faturavizyon Bayilik Konseptleri  
Faturavizyon bayileri, yapmış oldukları anlaşma gereğince, Türkiye'nin her yerinde aynı görsel özelliklere sahip olmak durumundadır. Banka şubelerinde olduğu gibi, tüm Faturavizyon bayileri de tek tip görüntüye sahip olacaktır. Kullanılan makbuzlar ve dağıtılan el ilanları dahil aynı sisteme dahildir. Faturavizyon bayilerine ait görsel öğelerin örnekleri aşağıda gösterilmiştir.
 
  Makbuz Örneklerimiz
Faturavizyon bayileri, tamamen Faturavizyon'a özgü, lazer yazıcı makbuzlarını kullanmaktadırlar. Ayrıca, çok yakın zamanda makbuzlarda BARKOD bulunacak, müşterilerin bazı işlemleri daha kolay ve hızlı yapması sağlanacaktır. A5 boyutundaki lazer yazıcı makbuzlarının orta kısmı kesim alanıdır ve bir yüzü müşteriye verilip bir yüzü bayi tarafından saklanacaktır.
 
  El İlanlarımız
Faturavizyon bayileri, müşterilerine dağıtmak üzere el ilanlarına sahip olacaklardır. Bu ilanlar ile müşterilere Faturavizyon'un özellikleri hakkında bilgi vererek, müşterilerin güvenini kazanılacaktır. Makbuzun ön yüzünde Faturavizyon ilanı bulunmaktadır. Müşterilerin, ilk bakışta işlemlerinin online işlem güvencesi altında olduğunu görmesi için tasarlanmıştır. İlanın arka yüzünde ise, Faturavizyon bayilerinin yapabildiği işlemlerin listesi yer almaktadır. İlanı alan müşterinin Fatura ödemek dışında ihtiyaç duyduğu birçok iletişim hizmeti için Faturavizyon'u tercih edebileceğini öğrenmesini amaçlamaktadır.
 
  Bayi Dış Görünüşü
Faturavizyon Bayileri, Türkiye'nin dört bir yanında aynı görünüme ve aynı renklere sahip olacak şekilde tasarslanmıştır. Müşterilerimiz, bizi çabuk tanımakta ve ödemelerini yaptığı noktayı benimsemektedir.
 
  Cam Yazılarımız
Faturavizyon Cam Yazıları, genel olarak bir Faturavizyon Bayisinin yaptığı işleri dikkat çekici bir görsellikle özetlemektedir.
 
  Faturavizyon Tabelası
Faturavizyon Tabelası, kurumsal renklerimizin uyumunu gözler önüne sermekte ve bayimizin çekiciliğini arttırmaktadır.
 
  Faturavizyon Bankoları (Müşteri Tarafı)
Bayimize gelen müşterilerimiz, zaten tanıdıkları ve alıştıkları bir ortamda olmanın rahatlığıyla ödemelerini gerçekleştirmektedir.
 
  Faturavizyon Bankoları (Çalışan Tarafı)
Faturavizyon bankolarının, bayi çalışanları tarafı, en esnek ve rahat çalışma ortamını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Rahat çalışma koltukları ve kullanışlı ortamı sayesinde bayi çalışanımız işlerini daha güzel bir ortamda yapmaktadır.
 
  Callshop Kabinlerimiz
Faturavizyon bayilerinde, ucuz telefon görüşmesi yapmak isteyen müşterilerimiz, en sağlıklı ses yalıtım ürünlerinden imal edilmiş CallShop kabinlerinde görüşmelerini gerçekleştirirler. Şık tasarımı ve ergonomik yapısıyla müşterilerimiz kendilerini daha rahat ve güvende hissederler.
 
  Yetki Belgesi
Faturavizyon tarafından yetkilendirilen Faturavizyon Bayileri, hiçbir yasal sorun yaşamazlar. Sektörde bu işi yasal yollarla yaptıklarını belirten YETKİ BELGESİ bayimizin duvarında, rahat görülebilecek bir ortamda asılı bulunur.

 

Faturavizyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR