Uludağ Grup

Uludağ Grup Bayilik Açıklaması

Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik

Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik Hakkında : Uludağ Grup Teknoloji olarak 2007 yılından bugüne kadar PTT Acenteliği, Turkcell, Vodafone, Avea bayilikleri ile faaliyet göstermiş ve 2010 yılından bugüne kadar da Online Fatura Tahsilat ve TL Yükleme bayilikleri vererek faaliyetine büyüyerek devam etmektedir. Bayilerimiz Türkiye genelinde birçok il ve ilçede faaliyet göstermekte olup yaygın bayi ağımıza ek kazançlar sağlayacak şekilde daha kurumsal bir ortamda yeni iş modellerini de sistemimize ilave ederek bayilikler vermeye devam etmekteyiz. Sizde bayimiz olmak için internet sitemizden bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik Veriyor 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Bayilik Veren Firmalar 

KURULUŞ YILI:2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 450

Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik Şartları ve Maliyeti

 

 Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik Veriyor Özellikle fatura ödeme sektöründe faaliyet gösteren firma olması ve iş yerinde elektrik faturası tahsil ediyor olması sebebiyle şu anki limitler dahilinde 133 TL ve üstünde fatura ödeyen mevcut müşterilerine ve aday müşteri kitlesine ulaşarak indirim kampanyalarını anlatarak indirimli elektrik satışı yapabilecek bayi adaylarını aramaktayız.

Bayilerimiz mevcut dağıtım şirketinden hizmet alan müşterilerin aboneliğini Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Fina Enerji bünyesine geçişlerini yaparak hem pirim hemde müşterilerinin ödedikleri elektrik faturasından tahsilat pirimi kazanacaklardır. Ayrıca bayilerimiz diğer fatura tahsilatlarını da anında online olarak sistemimiz üzerinden ödeyebileceklerdir. Amacımız kurumsal bir marka konsepti ile bayilerimizi elektrik abone noktasına dönüştürmektir.

Yatırım maliyeti olarak herhangi bir ücret ödemeksizin belirli bir abone portföyüne ulaşan bayilerimize görsel konsept desteği verilmektedir.

Uludağ Grup Teknoloji ve İletişim Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Uludağ Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR