Föy Fatura Ödeme

Referansları, Bayilerine Sağladığı Hızlı Teknik Desteği, Performans Artıran Yazılım Sistemleri Ile Sektördeki Rakipleri Arasında Fark Yaratan Föy Fatura Ödemek Bayilik Vererek Hizmet Ağını..

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Vergi Mükellefi Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Açıklaması

FÖY Fatura Ödeme Bayilik

FÖY Fatura Ödeme, anayasal zeminde geçerli olan tüm tebliğ ve prosedürler doğrultusunda BDDK tarafından denetlenmekte,  lisanslı olarak Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayilikleri vermektedir. Güvenilir ödeme sistemi, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile fatura ödeme sektöründe bayilik verenmarkalar arasında ismini üst sıralara taşımaktadır. Sektörde faaliyete geçtiği zamandan bu yana hizmet kalitesini artırmak için çalışmalarını kesintisiz sürdüren FÖY Fatura Ödeme, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosu aracılığı ile mevcut bayi ağını genişletmeyi ve fatura ödeme sektörü denilince akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir.

Föy Fatura, bayilik ağını ve müşteri portföyünü tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde genişletebilmek için Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Şartları

Fatura ödeme merkezleri, fatura ödemeleri konusunda aracılık yapmaktadır. Bu hizmeti sunabilmek için fiziki bir 

mekanın yanı sıra belli niteliklere sahip olan bir yazılımın da kullanılması gerekmektedir. FÖY Fatura Ödeme bayilikalmak için vergi levhası, kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, sabıka kaydı belgeleri yeterli olmaktadır. Ayrıca girişimcinin anlaşmalı banka şubesinden hesap açması gerekmektedir. Marka bayilik alan girişimcilerinden bayilik ücreti ve teminat almamaktadır. Makbuz ücreti, aylık ya da yıllık bedel de talep edilmemektedir. Yalnızca gönderilen makbuzun kargo bedeli bayiler tarafından ödenmektedir. 

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Avantajları

FÖY Fatura Ödeme bayilik alan girişimcilerin işletmelerini insan yoğunluğunun fazla olduğu, fatura ödeme konusunda yeterli olanaklara sahip olmayan, PTT’nin ya da banka şubelerinin yeterli gelmediği noktalarda açmaları karlılığın artmasını sağlamaktadır. Bu iş tamamen yeni bir yatırım aracı olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda girişimcinin mevcut işyerinde ek gelir kaynağı olarak da kurulabilmektedir. FÖY Fatura Ödeme Merkezi Tahsilat Programı yüksek güvenlikli bir program olup herhangi bir güvenlik sorununa da neden olmamaktadır.Fatura tahsilatı esnasında kolaylık sağlayacak şekilde sürekli geliştirilmekte, tek işlemde istenildiği kadar fatura ödemesi gerçekleştirilmesine olanak verip bayilere zaman tasarrufu sağlamaktadır. FÖY Fatura Ödeme bayilik alan girişimciler kısa sürede müşterilerini sadık bir müşteri kitlesine çevirebilmekte bunun doğal bir sonucu olarak da karlılıklarını artırabilmektedir. Üstelik marka bayilik alan girişimcilerinden herhangi bir bedel talep etmemekte ve sermayesiz yapılacak en karlı iş fikirleri arasında da başı çekmektedir. Marka bayilerine sürdürülebilir kazanç sağlamakta ve müşteri sirkülasyonunun artmasına fırsat vermektedir. Sunulan hizmet kalitesi ile rakipleri arasından sıyrılan marka bayilerinin müşteri portföyünün artması için gerekli her tür desteği sunmaktadır. Ayrıca FÖY Fatura Ödeme bayilik alan girişimcilerine memnun olmadıkları anda herhangi bir bedel ödemeden ya da kayba uğramadan sistemden ayrılma opsiyonu da tanımaktadır.

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Destekleri

FÖY Fatura Ödeme bayilikalan girişimcilerine doğru lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmalarının yapılması konusunda destek olmaktadır. Kullanılacak program ile ilgili teknik destek marka tarafından sağlanmakta ve gerekli geliştirmeler yapılarak hizmet kalitesinin en üst düzeyde tutulması sağlanmaktadır. Genel merkez, teknik servis ve pazarlama departmanları bayilerin karşılaşabilecekleri sorunlar için kesintisiz iletişim sağlamaktadır. 

Fatura ödeme sektöründe faaliyet göstermek isterseniz siz de FÖY Fatura Ödeme bayilik almak için marka ile iletişime geçerek herhangi bir bedel ödemeden markanın genişleyen bayi ağı içerisindeki yerinizi alabilirsiniz. Kısa sürede yüksek kazanç getiren kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR