Föy Fatura Ödeme

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Açıklaması

FÖY Fatura Ödeme Bayilik

FÖY Fatura Ödeme Bayilik ve Bayilik Şartları 

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Hakkında : FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. Fatura Ödeme Merkezi Bayilikleri veren, 8 yıllık Fatura Ödeme Merkezi Sektöründe geçmişi olan bir kurumdur.Anayasal zeminde tüm tebliğ ve prosedürler doğrultusunda BDDK tarafından denetlenen, Banka anlaşması olan, lisanslı olarak Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayilikleri veren bir kurumdur. 

FÖY Fatura Ödeme Bayilik ve Bayilik Şartları

Tüm resmi belge ve Banka Sözleşmesini bayi ve bayi adayları ile güven olgusu yaratabilmek için paylaşmaktadır. Fatura Ödeme Sektöründeki ticari geçmişinde yargıya intikal etmiş hiçbir husus söz konusu değildir. Mevcut işletmenizde ve yeni açacağınız işletmenizde Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğini alabilmeniz için sorun teşkil eden bir durum yoktur. 

Firma ismi: FÖY Fatura Ödeme Yeri | Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: Türkiye geneli 4100 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği talep eden işletmeci adayı Fatura Ödeme Sistemi için hiçbir ücret ödemez. Banka anlaşmasından faydalanarak Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği alabilir. Hiçbir ücret ödemeden sahip olduğunuz Fatura Ödeme Sistemi için kullanacağınız Fatura Ödeme Makbuzu da sizlere ücretsiz verilecektir. Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği için gereken evraklar dışında önemli bir husus anlaşmış olduğumuz bankanın size en yakın şubesinden kurumsal hesap açmanız gerekmesidir. Hesap için yıllık ücret ödenmemesi hususunda anlaşma söz konusudur.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğiniz onaylandığı andan itibaren Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi oluyorsunuz, Yasal zeminde resmi olarak Fatura Ödeme yapıyorsunuz. Yerel belediyeler ve denetmen kurumlar tarafından hiçbir sorun ile karşılaşmamanız için gerekli ruhsat sorununuz ortadan kalkıyor. Tekrar hatırlatmak isteriz, Fatura Ödeme Sektöründe devletimizin Fatura Ödeme Sektörü için uygulamış olduğu tüm yasal düzenlemeler ve tebliğe dahil, bütün prosedürlerini yerine getirmiş olarak çalışan ve ÜCRETSİZ FATURA ÖDEME MERKEZİ BAYİLİĞİ veren bir kurumuz.

 

FÖY Fatura Ödeme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR