1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Art House 3 Boyut Zemin
Sponsorlu Bayilikler

Art House 3 Boyut Zemin

3 Boyutlu Zemin Konusunda Türkiye'de ve Dünyada üretilen özel zemin solüsyonunu kullanan ve bu güne kadar yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile daha iyiyi hedefleyen bir firmayız. Sizi de aramızda görmekten mutlu oluruz.

Insaat ve Yapi Malzemeleri

25000 ₺

   Yaşadığınız mekanları daha ferah, iç açıcı hale getirmek, sizi sevdiğiniz ortamlarda yaşatabilmek, çevrenizi güzelleştirmek ve doğayla iç içe görüntüsü vermek adına 3 boyutlu dekor konusunda iddialı olan ekibimiz ve şimdilik 37 Bayimiz ve diğer firmalardan bayilik alan ancak tercihini bizden yana kullanan desteklediğimiz 7 nokta ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.  

          3 boyutlu zemin ve 3 boyutlu dekor uygulamalarında kullandığımız ürünlerimiz 14 aylık uğraşın sonucunda tüm testleri tamamlanarak piyasaya sürülmüştür. Uygulama; Islak zemin dekorasyonu için idealdir, aynı zamanda su, ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır.  Zeminde pislik tutan ve zaman içerisinde kararan Derz dolgu ortadan kalkmakta sürekli ıslakmış gibi pırıl pırıl bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Antibakteriyel olması nedeniyle Banyolarda ve Lavabolarda bakteri üretiminin önüne geçilmekte, yosunlaşma ve siyah küflerden ortamı kurtarmaktadır. 

       Uygulama; toprak zemin hariç her türlü zemine yapılabilmektedir. Küçük mekanlarda duvar uygulamalarında mekana derinlik kazandırmaktadır. Aynı görselleri istediğiniz ölçüde Duvar Kağıdı olarak da imal edebilmekteyiz

     Müşterilerimizin ve Bayilik almak isteyen arkadaşlarımızın tek sıkıntısı zemin maliyetinin yüksek olması. Bunun biz de farkındayız. Maliyeti aşağı çekecek araştırmalarımıza devam ederken kaliteden ödün vermek istemiyoruz. Piyasada benzer işi yapabilecek kısa soluklu uygulamalar için çok düşük maliyetle malzeme satışı var. Ancak; kullanmış olduğumuz solüsyon içerisinde sadece tek bir katkı bile neredeyse onların fiyatına yakın. Ne olduğu belli olmayan veya piyasa da daha ucuz malzeme kullananlara karşı kalite satmaya devam etmek istiyoruz. Bu arada ARGE çalışmalarımıza da ara vermeden devam ediyoruz.

     Biraz da piyasada kullanılan epoksiden bahsetmek istiyorum. Epoksi bir vernik çeşididir ve epoksinin bilinen 2000 civarında çeşidi vardır. Zemin için kullanılır. Kalın olarak atıldığında çatlama yapabileceği gibi kullanım esnasında geneli köpürme, sararma, islenme gibi tepkiler verir. Bu yan etkiler küçük alanlarda kontrol edilebilse de büyük alanlarda kontrolü çok zordur. Bu nedenle güçlendirilmeden ve yan etkileri giderilmeden kullanılan malzemeler sıkıntılı olmakta ve gerekli randımanı vermemektedir. 2000'e yakın malzeme çeşidi demek 2000 ayrı fiyat demektir. Bu malzeme piyasada 6,5 euoro fiyattan başlayıp 20 dolara kadar satılmaktadır. Önemli olan bu 2000 çeşit malzemenin doğal olanını ve içerisindeki ilave malzemeleri doğru oranda kullanmak yan etkileri kaldırarak kullanım kolaylığı ve uzun ömürü kaplama yapabilmektir. İşte diğer firmalardan bizim farkımız budur. 

     Yurtdışı bayilikleri ülke bazındadır. Her ülke için tek bayilik verilmektedir. Bu bayilerimiz distribütör firma olarak kendi bayiliklerini oluşturabilirler.

     Ülke için de ise il bazında (Büyük Metropoller Hariç) 1 bayilik verilmektedir (Bir yıl süresince bu bayimiz korunmakta 2 nci, bayilik ancak bir yıl sonra verilmektedir.)  İl bazında verilen bayilikler de de aynı şekilde ilk bir yıl süresince alt bayilik verme tasarrufu il bayimiz olan arkadaşımızdadır.

  1. Zemin Uygulamaları
  2. Korku Evi

Art House 3 Boyut Zemin Bayilik Destekleri

Art House 3 Boyut Zemin Şartlar & Koşullar

  • Belediyelik büyük şehirlerimize nüfus yoğunluğuna göre bölgesel koruma, küçük şehirlerimize kesin 1 adet verilecektir.
  • ŞİRKETİMİZ PDQ FİRMAMIZ İLE 2017 SONUNA KADAR DOLAR ARTIŞI ve EKONOMİ SEBEPLERDEN DOLAYI İNDİRİMLİ ALMIŞ BULUNUYORUZ.BİLGİLERİNİZE ARZ OLUNUR.

Art House 3 Boyut Zemin Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör