1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Zara

Zara

Zara bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Zara bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Giyim & Aksesuar

Zara Bayilik

Zara Bayilik veriyor. Zara Bayiliği hakkında bu yazıyı okumaya devam edin. Dünyada 60’dan fazla ülkede 850’den fazla mağazası olan başarılı marka Zara bayilik şartları hakkında merak ettiklerinizi sizin için araştırdık. Dünya çapında üretim yapan başarılı marka hem bay hem bayanlara yönelik çok şık bay bayan takımlar, döpiyesler, abiyeler üretiyor. ZARA bayilik şartları arasında mağazaların büyüklüklerinin şirketin istediği büyüklükte olması gerekiyor.

Zara Bayilik Şartları

Ortalama yaklaşık 30.000 dolar maliyet harcamak, 80.000 doları ekipman, mobilya ve demirbaşlar için gerekli olan miktardır Bir de telif ücreti ödenmek zorundadır. Bunun için yaklaşık 50.000 dolar ayrıca yüze 5-10 oranında telif ücreti Toplam gelirlerin yüzde 0.3’lük kısmı reklam ve tanıtım için ilk etapta harcanması gereken rakamlar arasındadır. Bu maddeler ilk etapta yerine getirilmesi gereken franchise şartlarının başında gelenler.  Zara bayilik Marka son derece kaliteli ve modern kesimleri ile kendini zaten dünyada çok zaman önce ispat etmiş olup, her geçen gün de başarılı üretimleri ile adını duyurmaya devam etmektedir. Birbirinden şık damatlık modelleri ile damatların vazgeçemediği, iş hanımlarının en çok tercih ettiği markalardan olan Zara bayiliği çok karlı olacaktır şüphesiz.

Bayilik için Zara ile el sıkışmadan önce marka yetkilileri ile yüz yüze gerçekleştirilecek bayilik toplantısı sayesinde çok daha fazla ve net bilgiye erişebilirsiniz. Tekstilin dünyada ve ülkemizde ticaretin çok önemli bir kısmını kapsıyor olması bu alanda kalkınmanın da güvencesi oluyor. Dünyada tanınmış olan ve zaten müşteri potansiyelinin çok yüksek olduğu bir markanın bayiliğini almak zarar etmeyeceği gibi ticarete atılacak olanları yüzde doksan dokuz oranında kara geçirecektir diye düşünüyoruz. Zara bayiliği için acele etmenizi ve en kısa sürede Zara yetkilileri ile bir araya gelmenizi tavsiye ederiz.

  1. Erkek Giyim & Aksesuar
  2. Kadın Giyim & Aksesuar

Zara Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Zara Şartlar & Koşullar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör