1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Zater Döner

Zater Döner

Şu an itibarıyla 2 ülke ve 4 farklı şehirde 6 şubesiyle hizmet veren Zater Döner, 2024 yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.

Fast Food

1300000 ₺

Zater Döner, 2014 yılında Denizli Kınıklı Kampüsünde açılan ilk şubesiyle başladığı yolculuğunda, Antakya'dan gelen lezzetleri yenilikçi bir bakış açısıyla harmanlayarak tavuk döner deneyimine yeni bir boyut kazandırmıştır. Her geçen gün lezzetinden daha fazlasını sunarak serüvenine devam eden markamız, hızlı servis, mükemmel sunum, yenilikçi ürünleri ve teknolojik altyapısı ile sadece lezzetli ürünler değil, aynı zamanda benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Şu an itibarıyla 2 ülke ve 4 farklı şehirde 6 şubesiyle hizmet veren Zater Döner, 2024 yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Zater Döner, müdavimleri tarafından sahiplenilen, lokasyonlarında açık ara en çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bayisi olmak, sevgiyle bağlanılan bu markanın bir parçası olmak anlamına gelir.

Zater Döner olarak, franchise modelimize yeni bir boyut kazandırmak istiyoruz. 'Kazanan bayi, kazanan marka' mottosuyla hareket ederek, bayilerimizden ciro kar payı almıyoruz. Franchise adaylarımızda aradığımız en temel özellikler; 'Zater Döner kalitesinden ödün vermemek' ve 'Müdavimlerinin memnuniyetine odaklı' olmak, bunları büyük bir heyecanla ve zamanının çoğunu işletmesine ayırabilecek olmaktır.

Biz bayilerimizi tedarik sorunuyla uğraştırmıyoruz. Markanın bütün malzemeleri Zater Döner tarafından sağlanacağı için, bayilerimizin tek yapması gereken, Zater Döner müdavimlerine kaliteli hizmet sunmanın keyfini çıkarmaktır. 1.300.000 - 2.500.000 TL arası bir yatırım bütçesiyle, %15 - %20 arası bir kâr oranı ile siz de Zater Döner'in bir parçası olabilir, fast food sektöründe fark yaratan bir markanın bayisi olabilirsiniz.

  1. Döner

Zater Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Zater Döner Şartlar & Koşullar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör