1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. SR Döner

SR Döner

Siz de SR Döner ailesine katılarak, bu benzersiz lezzet yolculuğunda yer almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve karlı bir ticaretin kapılarını aralayın.

Fast Food

Ankara kökenli bir marka olarak 2013 yılında kurulan SR Döner, döneri yenilikçi soslar, taze sebzeler ve marine lezzetlerle bambaşka bir konsepte dönüştürerek fast food sektörünün döner kategorisinde lider konuma yükselmiştir. Herkesin beğenisini kazanan soslu dürüm çeşitleri, sandviç ve hamburger gibi hızlı tüketim ürünleriyle ön plana çıkan SR Döner, yenilikçi sunumları ve ürün kalitesiyle sektörün öncülerindendir. 40'ın üzerinde şube ile Türkiye’ye yayılan markamız, kendi üretim tesisine sahip olup, uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Girişimci ruha sahip, ekip yönetme becerisine ve yüksek iş yapma enerjisine sahip franchise adaylarını aramızda görmek istiyoruz.


Franchise adaylarından, kurumsal kimliğimize uygun bir ticari geçmiş veya profesyonel alanda başarılı bir kariyer, belirli bir bilgi birikimi ve 1 ay süren tam zamanlı eğitim programımızı başarıyla tamamlamaları beklenmektedir. Ayrıca, yatırımcıların işletmecilik için gerekli yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara sahip olmaları gerekmektedir. SR Döner, bu niteliklere sahip yatırımcılara karlı bir iş fırsatı sunmaktadır. Yatırım yapılacak şehirdeki en uygun noktanın tespiti, şube belirleme ve kiralama ya da satın alma işlemleri markamızın Franchise ve Operasyon Ekibi tarafından planlanmaktadır. Yatırımcılarımıza sadece operasyon ve müşteri memnuniyetiyle ilgilenme imkanı sunan profesyonel bir çağrı merkezi desteği sağlıyoruz.


Markamız, döneri her kitleye sevdiren bir lezzet ve konsept anlayışına sahip olup, özel soslar ve baharatlarla harmanlanmış döneriyle alışılagelmiş döner deneyimlerinden farklı bir tat sunmaktadır. Hamburger, sandviç, lezzet kutuları ve çıtır atıştırmalık seçenekleriyle de döner markası olmanın ötesine geçerek, geleneksel lezzetleri modern bir fast food kültürüyle harmanlamaktayız. SR Döner olarak sektörde ilklere imza atarak, güçlü kurumsal yapımızla yatırımcıların dikkatini çekiyoruz.


Siz de SR Döner ailesine katılarak, bu benzersiz lezzet yolculuğunda yer almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve karlı bir ticaretin kapılarını aralayın.

  1. Döner

SR Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SR Döner Şartlar & Koşullar

  • Girişimci Ruh: Adayların girişimci bir ruha sahip olmaları, her zaman başarıya odaklı olmaları gerekmektedir.
  • Ekip Yönetimi Becerisi: Yüksek ekip yönetimi becerisine sahip olunmalıdır.
  • Yüksek İş Yapma Enerjisi: Adayların yüksek enerjiye sahip olmaları ve işlerine tutkuyla bağlı olmaları beklenmektedir.
  • Kurumsal Kimlik Uyumu: Adayların kurumsal kimliğimize uygun ticari geçmişe veya profesyonel iş sahasında başarılı bir kariyere sahip olmaları gerekmektedir.

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör