Sas Enerji

Özelleşen Enerji Piyasasında Faaliyet Gösteren Sas Enerji; Bayilerine Anahtar Teslimi Bir Başarı Konsepti Sunmaktadır. Ürün Ve Hizmetlerinden Yararlanmak Isteyen Müşterilerine Ise Indirimli Elektrik..

Sas Enerji Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sas Enerji Bayilik Şartları

Bayilik Başvuru Formunu Doldurmak
18 Yaşını Doldurmuş Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışını Benimsemek
Sas Enerji Tarafından Belirlenen şirket Değerlerine Tam Bağlılık Göstermek
Bilgi Güvenliğine Uyup şirket Sırlarını Saklamak
Kanunlara Ve Ahlak Kurallarına Uymak
Diğer Bayilerle İyi Niyetli İlişkiler Kurmak

Sas Enerji Bayilik Açıklaması

SAS ENERJİ Bayiliği

“Güneş sizin için doğsun.” sloganıyla bayilerine performansları doğrultusunda ödeme alma imkanı sunan SAS Enerji; Enerji, Yatırım, Turizm, Eğitim, Reklam ve GES olmak üzere birbiriyle ilintili sekiz ayrı sektörde faaliyet gösteren bir şirkettir. Sürekli büyümeyi ve hizmet kapsamını genişletmeyi amaçlayan şirket topluma fayda sağlamayı amaçlayan kişilerle bayilik anlaşması imzalamaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini sağlamak üzere inşa ettiği hizmet kriterlerine uyan bayilerle iş anlaşması imzalayan SAS Enerji; kaliteli ve yüksek teknolojinin ışığındaki hizmetleri sunmaktadır.

Bireysel ve kurumsal kullanıcılara indirimli elektrik sağlamak üzere kurulan firma; elektrik maliyetlerini azaltmak isteyen geniş bir hedef kitlesine hitap etmektedir. Enerji sektörünün gidişatını yakından takip edip bütüncül yaklaşımlarla konuya dahil olan marka, elektrik ticareti alanında da faaliyet göstermektedir.

Verdiği hizmetlerin yanı sıra topluma fayda sağlama odaklı girişimlere de imza atan SAS Enerji, sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Sosyal sorumluluk projelerinde güvenilirlik, şeffaflık, tarafsızlık, duyarlılık, kaynakların adil kullanımı ve kalkınma ilkeleri doğrultusunda hareket etmekte; mevcut ve potansiyel bayilerinden de bu ilkelere tam bağımlılık istemektedir.

SAS Enerji Bayilik Şartları

Müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya ve güvenlerini sağlamaya yönelik ilkelerinin mutlak süratte benimsenmesi şartını arayan firma bayilerinin, onaylanmamış tanıtım malzemelerini basması dağıtması ya da kullanması durumunda sözleşmeyi feshetme hakkını saklı tutar. Bayilik sözleşmesine tam sadakat isteyen marka, bayilerine prim ödemelerini KDV hariç kazanılan ciro üzerinden yapmaktadır.

Prim ödemelerini her ayın 5. ve 7. günleri arasında gerçekleştirir; ödemeler bayilerin banka hesabına gönderilir. Gerektiği durumlarda yasal yükümlülükler ve vergiler gözetilerek primler üzerinde %10’luk bir kesinti yapabilen marka, primleri yapılan satışların karlılığını göz önünde bulundurarak hesaplar.

Bayilik sözleşmesi imzalandığında fesih ya da önceden bildirim olmadığı takdirde sözleşme süresini devam ettiren SAS Enerji, bayilerine ürün tanıtımı, motivasyon ve kariyer eğitimleri kapsamında ücretli ya da ücretsiz seminerler düzenler.

Bayilerine kendi ürün ya da hizmetlerini satarken farklı kurumlarla da anlaşma yapma serbestisi tanıyan SAS Enerji, kendisiyle aynı sektörde faaliyet gösteren başka bir firmayla işbirliğini desteklememektedir. Bayilerinin haksız kazanç sağlamaya teşebbüs ettiği takdirde fesih hakkını kullanan firma; bayilerin başvurularını kabul etmeme konusunda da yetkiyi kendisinde barındırmaktadır.

SAS Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

SAS Enerji bayiliği yapmayı düşünen kişilerin bayilik bedelini değil yatırım miktarını düşünmesi gerekiyor. Yatırım ve aylık kazanç miktarının doğrusal olarak arttığı bir sistem inşa eden marka; 10 bin TL, 20 bin TL, 50 bin TL, 100 bin TL, 300 bin TL ve 500 bin TL olmak üzere farklı baremlerde yatırım alabiliyor. Sürekli gelir elde etmek isteyen girişimciler arayan firma hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışma modelinin uygulanabilmesine olanak tanıyor. SAS Enerji firmasına yatırım yapanların aylık kazançlarının yatırımları doğrultusunda 400 ila 20 bin TL arasında değişebileceği belirtiliyor.

 

Sas Enerji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR