1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Enerji
 3. POWER ENERJİ

POWER ENERJİ

Güneş enerjisi elektrik sistemleri kurulumu yapan marka bayileri ile birlikte büyümeyi hedefliyor.

Enerji

50000 ₺

Power Enerji Bayilik     

Power Enerji markası ile güneş panelleri ve güneş enerjisi elektrik üretimi diğer bir deyişle solar çatı üstü güneş enerjisi sistemleri ile evlere, binalara, fabrikalara elektrikli üretim tesisleri kuruyoruz. Enerji sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize lider solar enerji firmalarından biri olarak avantajlı bayilik fırsatları sunuyoruz. Gelecek nesillere temiz ve güvenilir bir dünya bırakmayı hedefliyor, bunun için de yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisine ve rüzgar enerjisine dayalı elektrik üretim sistemleri kurulumunu farklı illerde yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu büyümeyi sağlamak için de bayilerimiz ile birlikte yapacağımız işbirliklerinden güç alıyoruz.

Power Enerji Bayilik Şartları

Power Enerji bayilik almak isteyen girişimcilerimizin; elektrik sistemleri (tesisat, mühendislik firmaları vs) ya da sulama sistemleri (damla sulama, yağmurlama sulama sistemleri vs) üzerine çalışan firmalar olmalarını istiyoruz. Power Enerji bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ilk aşamada 50.000 TL, sonrasında ise aylık en az 15.000 TL’lik ürün almasını koşullarımız arasında bulunduruyoruz. Showroomlarında sergilemek üzere verecekleri ilk siparişlerinden başlamak üzere % 20 - % 25 iskontolu ürün gönderimleri yapıyoruz. 

Bayilik alacak girişimcilerimizin ticari sicillerinin temiz olmasına ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibini benimsemelerine özen gösteriyoruz. Bayilik almak isteyen yatırımcılarımız taleplerini markamıza ilettikten sonra gerekli incelemeleri yapıyor ve bayi adayımız ile karşılıklı görüşme yapıyoruz. Bu esnada kendisine markamızın çalışma prensipleri, bayilik şartları ve bayilerden beklentileri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıyoruz. Tüm koşullarda karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sürecimizi ilerletmeye devam ediyoruz.

Power Enerji bayilik almak isteyen girişimcilerimize şu alanlarda bayilik veriyoruz:

 • Güneş panelleri,
 • On Grid Inverter ve Off Grid Inverter,
 • Solar pompa sürücü,
 • Çatı üzeri güneş enerji santrali,
 • Güneş enerjili tarımsal sulama sistemleri kurulumları,
 • Dalgıç pompalar,
 • Rüzgar türbinleri,
 • Jel aküler,
 • Şebeke bağlantısız (off grid) güneş enerjisi sistem kurulumu,
 • Şebeke bağlantıları (on grid) güneş enerjisi sistem kurulumu,
 • Dizel ve benzinli jeneratörler (1KvA - 300kVA)
 • UPS kesintisiz güç kaynakları

Power Enerji Bayilik Avantajları

Power Enerji bayilik alan girişimcilerimiz bulundukları ildeki tek bayi olmanın avantajlarının yanı sıra yaptığımız müşteri yönlendirmesi sayesinde de müşteri sayılarını artırabiliyorlar. Power Enerji bayilerimiz marka olarak sunduğumuz hizmetleri ve satışını yaptığımız tüm ürünleri ülkemiz genelinde pazarlama ve kurulumunu yapma imkanını elde ediyorlar. Böylece yüksek müşteri kitlesine hizmet verebiliyorlar. Firma olarak hizmet ağımızı sürekli genişletiyor, sektörümüzü yakından takip edip en son teknolojileri en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bayilerimize ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek oluyor ve pazarlama faaliyetlerimiz ile bayilerimizin hizmet kitlelerinin artırılmasına da büyük katkı sağlıyoruz.

Power Enerji Bayilik Destekleri

Power Enerji bayilik alan girişimcilerimize bayilik verdiğimiz ürünleri (solar aküler, güneş panelleri, solar pompa, inverter, jeneratör, altyapı malzemeleri vs) % 10 - % 20 aralığında iskontolarla sunuyoruz. Bayilerimiz işletmelerinin bulunduğu illerde ve ilçelerde müşteri bulup bu müşterilere hizmet verebiliyorlar. Ayrıca doğrudan bizlere ulaşan müşterilerimizi de bulundukları illerdeki bayimize yönlendiriyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimize reklam desteği sağlıyoruz. Web sitemizde bayilerimizin adına, adresine, telefon ve mail gibi iletişim bilgilerine yer veriyoruz. Ayrıca; kartvizit, broşür, katalog vb materyaller ile reklam imkanı da sağlıyoruz. 

 

 1. Yenilenebilir Enerji

POWER ENERJİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

POWER ENERJİ Şartlar & Koşullar

 • BAYİLİK ŞARTLARI VE BÜTÇE YÜZ YÜZE KONUŞULACAKTIR.

POWER ENERJİ Fotoğraflar

Enerji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör