Ukab Enerji̇

Ukab Enerji Olarak, 2012 Yılından Bu Yana Yenilenebilir Enerji Sektörü Ile Hedeflediğimiz Müşteri Memnuniyeti Ve Kaliteli Ürün Politikasını Devam Ettirmek Ve Sizler Için En Kaliteli Ürünleri En..

UKAB ENERJİ Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* 250 TL

UKAB ENERJİ Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

UKAB ENERJİ Bayilik Şartları

Ukab Enerji - Yenilenebilir Enerji SektÖründe Sizde E-mağazanızı Açın Kazanmaya Başlayın 250 Tl
Yenilenebilir Enerji İşi Yapmak İsteyip Ama Ne Yapacağını Bilmeyenler Artık Alt Yapınız Hazır
Şirket Kurmaya Gerek Yok teknik Altyapı Hazır ürünler Hazır tedarik Bizden paketleme Ve Lojistik Bizden Ödeme Alt Yapısı Hazır güvenlik Alt Yapısı Hazır faturalama Ve Muhasebe Bizden sıfır Risk, Sıfır İşletim Maliyeti mağazanız 1 Günde Hazır!

UKAB ENERJİ Bayilik Açıklaması

 

HAZIR E-TİCARET PAKETİ + ALAN ADI + HOSTİNG = 250 TL YILLIK SABİT FİYATIDIR.

YENİLENEBİLİR ENERJİ İŞİ YAPMAK İSTEYİP AMA NE YAPACAĞINI BİLMEYENLER ARTIK ALT YAPINIZ HAZIR E-DÜKKANINIZ İLE SATIŞLARINIZA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

STOKSUZSAT VERSİYONU İLE 

YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK SİZİN ELİNİZDE!

E-ticaret sitenizi hemen kuralım, tedarik, lojistik, personel, maliye ve teknik problemler gibi tüm zahmetli ve riskli işleri biz yapalım siz tüm bunlarla uğraşmadan ve maliyete katlanmadan tanıtım yapın ve sanal mağazanızın satış yapmasını sağlayarak kazanın. Üstelik arzu ederseniz seçilmiş kategorileri e-pazaryerlerinde bulunan sanal mağazalarınızda satışa sunarak kazancınızı katlayabilirsiniz

 

 • Şirket Kurmaya Gerek Yok
 • Teknik Altyapı Hazır
 • Ürünler Hazır
 • Tedarik Bizden
 • Paketleme ve Lojistik Bizden
 • Ödeme Alt Yapısı Hazır
 • Güvenlik Alt Yapısı Hazır
 • Faturalama ve Muhasebe Bizden
 • Sıfır Risk, Sıfır İşletim Maliyeti
 • Mağazanız 1 Günde Hazır!

 

 

Son Sürümümüz HIGH UP Mobil Platformlarda da Çok Başarılı

STOKSUZSAT dropshipping ve entegre sanal mağaza iş modelinde lojistik hizmetlerinde, depolama ve tedarik zincirinde önemli gelişmelere imza atarak pazardaki konumunu sürekli yükseltmektedir. Son sürümümüz STOKSUZSAT Motion geçmişten gelen tücrübelerimizin yansımasıdır. 

HIGH UP Sanal mağazalar kolay kişiselleştirilebilir ve mobil platformlarda tam uyumlu ve sorunsuz çalışır. Kullanıcı dostu arayüz ve satış stratejilerine göre donatılmış kampanya modülleri ile farkı ortaya koymaktadır.

Hemen Satın Al 

 

E-Ticaret Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!


Sanal Mağazanızın ismini siz belirleyin yeter. Her türlü altyapısı, operasyonu ve hatta tüm ürünleri ile satışa hazır Sanal Mağazanız bizden.
Binlerce girişimci ve İş insanıSTOKSUZSAT ortak platformu altında bir araya geldi, birlikte alıyor, birlikte satıyor ve birlikte kazanıyoruz.
Sen de aramıza katılarak STOKSUZSAT E-ticaret Brokerı ve kazananalardan ol.

Kendi Mağazandan Al
Tasarruf Et!

Kendinin ve ailenin tüm ihtiyaçlarını sanal mağazandan yaparak hem internetten alışverişin avantajlarından faydalan hem de kazanç elde et. STOKSUZSAT Brokerlarımız kendi ihtiyaçlarını direk bayi fiyatı ile satın alıyorlar.

Mağazanı Tanıt
ve Kazan!

Sanal mağazanı tanıt. Çevrendeki ve Ulaşabildiğin insanların zaten yapacakları alışverişleri internetin avantajları ile yapmasını sağla. Onlar mutlu olurken sen de kazanç elde et.

Tüm Satış Platformlarında Satış Yaparak 
Kazancını Katla!

STOKSUZSAT E-ticaret sitenizdeki seçtiğiniz 3 adet ürün grubu için e-pazaryerlerinde bulunan sanal mağazanıza xml çıktısı üretilir. Ürünleriniz hızlı bir şekilde tüm sanal mağazalarınızda satışa çıkar.

Sıfır Risk, Sıfır Maliyet ile 
Ticaret Yaparak Kazan!

Tedarik, lojistik, personel, maliye ve teknik problemler gibi tüm zahmetli ve riskli işleri biz yapalım siz tüm bunlarla uğraşmadan ve işletim maliyetlerine katlanmadan sadece tanıtım yaparak sanal mağazanızın satış yapmasını sağlayın ve kazanın.

 

SERMAYENİN ÖNEMİ

Sermaye; işletmenizin devamını sağlamak için ve ticari faaliyetinizin sürmesi için gerekli olan faktördür. Yetersiz sermaye ile tüm yatırımlarınızı yapıp işletmenizi açtıktan sonra elinizde avucunuzda hiçbir şey kalmamışsa ve bir de üstüne borçlanmışsanız artık gelecek günlerde işlerinizi bırakıp tüm enerjinizi borçlarınızı ve giderlerinizi ödeyecek para bulmaya harcarsınız, bu nedenle de iflas etmeniz kaçınılmaz olabilir. Sermayesizticaret.com sizi ticaret yapmak için sermaye bulundurma zorunluluğundan ve sermaye yetersizliğine bağlı tüm risklerden koruyacak bir sistemdir.

 

HERŞEYİ HAZIR E-TİCARET SİSTEMİ

Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç yok. İşletme sahibi olmadan da işletebileceğiniz herşeyi çok kolay, yüksek güvenlikli, sanal pos entegrasyonu yapılmış satışa hazır e-ticaret siteniz 2 günde hazır. Üstelik seçilen kategorilerdeki ürünleri e-pazaryerlerindeki sanal mağazalarınızda satışa sunabilirsiniz.

 

NEDEN SERMAYESİZ TİCARET?

Örneğin ürün temini, vergi ve mali giderler, personel giderleri, personel sosyal giderleri, dükkan kirası, hukuk giderleri, bilgi sistemi ve yazılım gideri, kırtasiye giderleri, iletişim gideri, elektrik vb. gibi sabit giderler, sanal mağazacılıkta önemli olan güvenlik ve trafik gideri, paketleme ve lojistik gideri, satın alma gideri, depolama ve stoklama gideri gibi saymakla bitmeyecek bir çok giderin karşılanması için sermaye gibi bir faktöre ihtiyaç vardır. İşte Sermayesiz Ticaret sizi bu yükten tamamı ile kurtarır. Enerjinizi sadece işinize harcarsınız ve başarılı olursunuz.

 

TEDARİK VE LOJİSTİK BİZDEN

Size tahsis edilen sanal mağazada zengin ürün çeşidi bulunmaktadır. Sanal mağazanızdan satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin büyük çoğunluğu kendi depomuzda ve depomuzda olmayan da tedarikçilerimizin deposunda hazır beklemektedir. Siz satışı gerçekleştirdikten sonra satılan tüm ürünler sizden 1 kuruş bile talep edilmeden şirketimiz tarafından paketlenir, faturası kesilir, tüm yasa ve mevzuatlara uygun bir şekilde depomuzda bulunan kargo şirketlerinin uydu şubeleri aracılığı ile sanal mağazanız adına müşterilerinize teslim edilir.

 

1000 ÜRÜN SEÇENEĞİ

Yenilenebilir Enerji sektörü adına yüzlerce orjinal ve garantili ürün. Şirketimiz yüksek sayıda stoklu ürüne ve ürünleri stoklu zengin tedarikçi zincirine sahiptir. Tüm tedarikçilerimizde stok yönetim sistemi mevcuttur ve STOKSUZSAT ile entegrasyon sağlanmıştır.

 

%10-30 KAR PAYI 

Satışı gerçekleşen ürünlerden elde edilen kazancın %10-30'ı size aktarılır. Ayrıca ürün kategorilerimizden istediğiniz grupları e-pazaryerlerindeki sanal mağazalarınıza ekleyerek satış grafiğinizi katlayabilirsiniz.

 

HAZIR ÖDEME VE GÜVENLİK ALT YAPISI

STOKSUZSAT HIGH UP ödeme alt yapısı  banka havalesi ile satış yapabilirsiniz. . Ayrıca siteniz altyapısı mobil alışverişe uygun olarak hazırlanmaktadır.

 

 

 

SİZ DE İŞ

İNİZİ E-TİCARET’E TAŞIYIN!

Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!

 

SİZ DE İŞİNİZİ HEMEN E-TİCARET’E TAŞIYIN!

UKAB Akıllı E-ticaret Paketi ile Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun. 
Uzman E-ticaret Danışma Hattı :

0224 250 99 00

 

 

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK VE EĞİTİM

Sanal mağazanızın kurulumu teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır ve size sorunsuz çalışır şekilde teslim edilmektedir.

Kendinize ait alan adınızın alınması ve DNS yönlendirme işlemlerinde teknik personellerimiz size yardımcı olmaktadır.

Tüm yıl boyunca desteğe ve eğitime ihtiyaç duyduğunuzda yönetim panelinizden bize mesaj atmanız veya telefon açmanız yeterli olacaktır.

Ukab Enerji Bayilik Destekleri

YENİLENEBİLİR ENERJİ SEKTÖRÜNDE SİZDE E-MAĞAZANIZI AÇIN KAZANMAYA BAŞLAYIN 250 TL

Güneşten Elektrik Üretimi Direkt Ekipman Tedariği : Elektrik üretimi amaçlı bireysel kullanıma yönelik küçük ve orta ölçekteki güneş (fotovoltaik) ve rüzgâr enerjisi sistemlerinde kullanılan bilindik markaların ürünlerini kaliteden taviz vermeden rekabetçi fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Güneşten Elektrik Üretimi Projelendirme : Güneş ve rüzgâr enerjisinden küçük ve orta ölçekte enerji sağlanması ihtiyacının ortaya çıktığı sahalarda yapılan keşifte, müşteriden edinilen bilgilerin ışığında, en uygun enerji üretim sistem ve / ve ya sistemlerini çeşitli simülasyon yazılımları yardımıyla ve detaylı bir mühendislikle anahtar teslimi projelendirip en kısa sürede fiyat teklifi halinde sunmaktayız.

Güneşten Elektrik Üretimi Kurulum : Projelendirme hizmetine bağımlı ya da bağımsız olarak, teknik personelimiz küçük ve orta ölçekteki güneş ve rüzgâr enerjisinden elektrik üreten sistemlerin kurulumunu uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kısa sürede icra etmektedir.

Ukab Enerji Bayilik Ürünleri

 • Akü Şarj Cihazları ve Monitörleri
 • Solar Hava Isıtıcı
 • Güneş Panelleri
 • Solar Şarj Kontrol Cihazları
 • İnvertörler
 • Aküler
 • Alt Konstruksiyonlar
 • Solar Kablo, Konnektör, Brunch
 • Paket Sistemler
 • Aydınlatma

UKAB ENERJİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR