Aks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Ltd.şti.

Aks Grup Elektri̇k Enerji̇si̇ Toptan Aliş Ve Satiş Ltd. Şti̇., 29.07.2011 Tarihinde Limited Şirket Statüsünde Kurularak Faaliyete Başlamıştır.

AKS Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış ve Satış Ltd.Şti. Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AKS Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış ve Satış Ltd.Şti. Bayilik Şartları

Türkiye Genelinde, Serbest Tüketici Limitini Aşmış Yıllık Tüketimi En Az 2.400 Kw Olan Tüketicilere İndirimli Elektrik Satışının Gerçekleştirilebilmesi İçin İl Bazında Ya Da Bölgesel Bayilikler Verilecektir.
Potansiyel Müşteri Hedefleri Arasında Ticarethane, Sanayi, Mesken Gibi Her Türlü Abone Grubu Bulunmaktadır.
Bayilerimizden Beklentilerimiz; Bölgesel Satış Alanları İçinde Müşteri çalışması Yaparak Aktif Bir şekilde Sahada Görev Alması, Müşterilerle Yapılan Görüşmeler Sonrasında Yapılan Ziyaretlerle İlgili Rapor Hazırlayarak İlgili Kişiye Düzenli Bilgi Vermesi.
Tarafımızca Bayilere Sağlanacak Olanaklar İse; Gerekli Görülen Eğitimlerin Sağlanması, Her Türlü Katalog, Tanıtım Kartı Temin Edilecektir.

AKS Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış ve Satış Ltd.Şti. Bayilik Açıklaması

SARGIN İNŞAAT bünyesinde hizmet veren AKS GRUP ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN ALIŞ VE SATIŞ LTD. ŞTİ., 3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren 4628 sayılı Enerji Piyasası Kanunu kapsamında, 29.07.2011 tarihinde Limited Şirket statüsünde kurularak faaliyete başlamıştır.

Şirketimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından tahsis edilen ETS/3474-1/2109 numaralı 26.10.2011 tarihli lisansı ile Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne (Elektrik Piyasaları İşletme Dairesi Başkanlığı’na) kayıt olarak elektrik satışına başlamıştır. Tüm faaliyetlerimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

AKS GRUP ‘Tercih Edilen Elektrik Tedarikçisi’ olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu vizyona ulaşmada en büyük itici gücünü, inşaat alanında güven ve kalitenin simgesi olan SARGIN İNŞAAT isminden alan AKS GRUP, sistem ve süreçlerini geliştirerek müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetinin devamlılığını sağlamaktadır.

AKS GRUP, konusunda uzman ekibi ile müşteri odaklı bir satış ve pazarlama faaliyeti gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye genelinde, Serbest Tüketici limitini aşmış yıllık tüketimi en az 2.400 kW olan tüketicilere indirimli elektrik satışının gerçekleştirilebilmesi için il bazında ya da bölgesel bayilikler verilecektir.

Potansiyel müşteri hedefleri arasında Ticarethane, Sanayi, Mesken gibi her türlü abone grubu bulunmaktadır.

Bayilerimizden beklentilerimiz;

  • Bölgesel satış alanları içinde müşteri çalışması yaparak aktif bir şekilde sahada görev alması,
  • Müşterilerle yapılan görüşmeler sonrasında yapılan ziyaretlerle ilgili rapor hazırlayarak ilgili kişiye düzenli bilgi vermesi.

Tarafımızca bayilere sağlanacak olanaklar ise;

  • Gerekli görülen eğitimlerin sağlanması,
  • Her türlü katalog, tanıtım kartı temin edilecektir.

AKS Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış ve Satış Ltd.Şti. Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç