1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Enerji
  3. BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

BDK Enerji, önce distribütörlüğünü aldığı AWM Rüzgar Türbinlerinin üretim lisansını da alarak güçlenmiştir. Şimdi Türkiye genelinde dünyanın en verimli rüzgar türbinlerinin bayiliğini veriyoruz. Bölgenizde lider olmak için. Hemen Başvurun

Enerji

25000 ₺

BDK ENERJİ

BDK Karbon & Enerji Olarak Dünyanın En Önde Gelen Yenilenebilir Enerji Teknolojilerini 1995 Yılından Bu Yana Türkiye’ye Sunmaktayız. Doğalgaz Tasarruf Cihazları, güneş panelleri ve şimdi üretimini de yaptığımız Rüzgar Türbinleri ile yolumuza daha emin adımlarla devam ediyoruz.

BDK Enerji 1995 yılında çıktığı bu yolda, dünyanın çeşitli coğrafyalarından edindiği tecrübe, dostluk ve teknolojilerle, güçlenerek hızla büyümesine devam ediyor.

Rüzgar Türbinleri;

Günümüzde enerjiye duyulan ihtiyaca bir çözüm olmak için; insanoğlunun keşfettiği en son teknoloji Rüzgar Türbinleri nin Türkiye’de Üretim lisansını aldı.  48 db in altında gürültü seviyesi ile en sessiz%38 in üzerinde ölçülmüş verimlilik seviyesi ile de kendi kategorisindeki en verimli rüzgar türbinleri. Sıradışı gülü andıran tasarımı ile artık Türkiye’de, Türkmühendisleri tarafından üretiliyor. 2016 yılından beri AWM nin Ortadoğu ve Avrupadaki tüm ürünleri,  BDK logosu ile tüm dünyaya ihracına devam ediyor. Türkçeye çevirilip baş harflerinden de anlaşılacağı gibi Arşimet Rüzgar Türbinleri, Türkiye’nin dokunuşu ile artık tam bir Work of “ART”… ( Sanat Harıkası)

Güçlü çözüm ortakları, doğaya duyarlı personel yapısı, bilgiye verilen değer ve tecrübenin bir araya gelerek oluşturduğu, BDK Enerji size en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Bayilik;

BDK enerji olarak rüzgar türbinleri üretiminde bir devrim yapıp, Arşimet tipi, Nautilus biçimli rüzgar türbinlerini üreterek. Daha verimli, uzun ömürlü ve şık ürünleri piyasaya sunduk. Ticaret yapanlar için ciddi bir alan teşkil eden ürünlerimizin satışını yapmak üzere bayilik vermekte. Tüm yatırımcıları bu sektörde faaliyet yapmaya davet etmekteyiz.

BDK Enerji “ART“,

Arşimet Rüzgar Türbinleri artık Türkiye genelinde daha hızlı yaygınlaşması. Tüm Türkiye’nin daha kaliteli, sessiz ve sorunsuz, tamamen mekanik Rüzgar türbinleri yenilenebilir enerji konusundaki bakışını değiştirmek için. Edirne’den, Kars’a tüm Türkiye genelinde ART’ın bayiliklerini vermeye başlıyor. Avantajlı bayilik kar marjları için, önce başvuran siz olun siz kazanın. Yenilenebilir Enerji Konusunda bölgenizde lider olmak için hemen başvurun ve fiyat avantajı ile bayimiz olun.

Tüm Türkiye’nin Enerji yükünü gelin beraber sırtlayalım. Aşağıdaki resme tıklayarak bayi başvuru sayfamızdan bilgilerinizi doldurup, daha güzel bir gelecek için ilk adımı atabilirsiniz.

  1. Yenilenebilir Enerji

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Şartlar & Koşullar

  • pranzantable çalışma sistemine uygun kişiler
  • ürünün marka değeri koruması
  • minumum 20.000tl ürün satın alması
  • minumum 50 metrekarelik showrum düzenlemesi

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Fotoğraflar

Enerji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör