Bdk Karbon &Amp; Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

Bdk Enerji, Önce Distribütörlüğünü Aldığı Awm Rüzgar Türbinlerinin Üretim Lisansını Da Alarak Güçlenmiştir. Şimdi Türkiye Genelinde Dünyanın En Verimli Rüzgar Türbinlerinin Bayiliğini Veriyoruz...

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Bütçenin 2000 tl kısmı isim hakkı bir defaya mahsus olmak üzere, 3000 tl lik kısım ise ortak reklam giderleri için yıllık olarak alınır. Bunların dışında bir adet mini veya liam f1 modellerinden birini sergilemeniz amacıyla satın almak ön koşulumuzdur.

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Şartları

Doğaya Duyarlı Bir Girişimci Olmak
Yenilenebilir Enerji Konusunda Tecrübeye Sahip Olmak
Rüzgar Türbinlerinin Mekaniği Ve Aksamları Konusunda Bilgi Sahibi Olmak
Bir Pazarlama Ağı Ve Müşteri Portföyüne Sahip Olmak
Konumu önemsiz Olmakla Birlikte Showroom Niteliğinde Bir Yer Sahibi Olmak
Bulunduğu Bölgede Başka Awm Bayii Olmaması
Tabelada Bdk Enerji Ve Awm Logoloarı
Yetkinlik Konusunda Bdk Enerji Personelinin Onayı

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Açıklaması

BDK ENERJİ

BDK Karbon & Enerji Olarak Dünyanın En Önde Gelen Yenilenebilir Enerji Teknolojilerini 1995 Yılından Bu Yana Türkiye’ye Sunmaktayız. Doğalgaz Tasarruf Cihazları, güneş panelleri ve şimdi üretimini de yaptığımız Rüzgar Türbinleri ile yolumuza daha emin adımlarla devam ediyoruz.

BDK Enerji 1995 yılında çıktığı bu yolda, dünyanın çeşitli coğrafyalarından edindiği tecrübe, dostluk ve teknolojilerle, güçlenerek hızla büyümesine devam ediyor.

Rüzgar Türbinleri;

Günümüzde enerjiye duyulan ihtiyaca bir çözüm olmak için; insanoğlunun keşfettiği en son teknoloji Rüzgar Türbinleri nin Türkiye’de Üretim lisansını aldı.  48 db in altında gürültü seviyesi ile en sessiz%38 in üzerinde ölçülmüş verimlilik seviyesi ile de kendi kategorisindeki en verimli rüzgar türbinleri. Sıradışı gülü andıran tasarımı ile artık Türkiye’de, Türkmühendisleri tarafından üretiliyor. 2016 yılından beri AWM nin Ortadoğu ve Avrupadaki tüm ürünleri,  BDK logosu ile tüm dünyaya ihracına devam ediyor. Türkçeye çevirilip baş harflerinden de anlaşılacağı gibi Arşimet Rüzgar Türbinleri, Türkiye’nin dokunuşu ile artık tam bir Work of “ART”… ( Sanat Harıkası)

Güçlü çözüm ortakları, doğaya duyarlı personel yapısı, bilgiye verilen değer ve tecrübenin bir araya gelerek oluşturduğu, BDK Enerji size en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Bayilik;

BDK enerji olarak rüzgar türbinleri üretiminde bir devrim yapıp, Arşimet tipi, Nautilus biçimli rüzgar türbinlerini üreterek. Daha verimli, uzun ömürlü ve şık ürünleri piyasaya sunduk. Ticaret yapanlar için ciddi bir alan teşkil eden ürünlerimizin satışını yapmak üzere bayilik vermekte. Tüm yatırımcıları bu sektörde faaliyet yapmaya davet etmekteyiz.

BDK Enerji “ART“,

Arşimet Rüzgar Türbinleri artık Türkiye genelinde daha hızlı yaygınlaşması. Tüm Türkiye’nin daha kaliteli, sessiz ve sorunsuz, tamamen mekanik Rüzgar türbinleri yenilenebilir enerji konusundaki bakışını değiştirmek için. Edirne’den, Kars’a tüm Türkiye genelinde ART’ın bayiliklerini vermeye başlıyor. Avantajlı bayilik kar marjları için, önce başvuran siz olun siz kazanın. Yenilenebilir Enerji Konusunda bölgenizde lider olmak için hemen başvurun ve fiyat avantajı ile bayimiz olun.

Tüm Türkiye’nin Enerji yükünü gelin beraber sırtlayalım. Aşağıdaki resme tıklayarak bayi başvuru sayfamızdan bilgilerinizi doldurup, daha güzel bir gelecek için ilk adımı atabilirsiniz.

BDK Karbon & Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR