Can Morris Türkiye Franchise

Can Morris Türkiye Franchise Hakkında Açıklama : CAN MORRİS TÜRKİYE, ticari, konut, özel projeler, avm projeleri, arsa, arazi, fabrikalar, rezidence ve site projeleri gibi ticari ve bireysel gayrimenkulün tüm alanında alanında da hizmet vermektedir. 16.500 Dolara Hem Kazançlı Bir "İşiniz" Hem de Mükemmel Bir "Arabanız" Olsun Can Morris Türkiye Franchise ve Franchise Şartları

Can Morris Türkiye Franchise ve Franchise Şartları

YATIRIMCI ADAYLARIMIZDA ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER: Yönetici ve lider özellikleri olan,eleman çalıştırmayı bilen,araştırmacı,zamanını yönetebilen,teknolojiye hakim,insan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen,dışa dönük kişilik özelliklerine sahip tüm yatırımcı adaylarını CAN MORRİS ofisi açmaya davet ediyoruz.,Girişimci adaylarımızın vizyonumuzla örtüşen, eğitime ve gelişime açık, gayrimenkul konusunda deneyimli yada deneyimsiz fakat bu sektöre ilgi duyan kişiler olması bizim için çok önemli.

DESTEKLERİMİZ: Temel Gayrimenkul Yönetimi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri Ofis sahipleri, yöneticiler ve gayrimenkul danışmanları için 5 gün boyunca Hizmet Sanatı ve Ofis işletme Sistemi eğitimine tabi tutulurlar. Bu eğitimler sektörün işleyişi ile ilgili süreçlerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olurken; hisseli tapu, ipotek, tapu işlemlerini hızlandırma, proje yönetimi, özel mülk satışları gibi konularda katılımcıların bilgi sahibi olmasını sağlar. Bunun yanında Yöneticiler ve tüm ofis çalışanları için kişisel gelişim odaklı Liderlik, yöneticilik özelliklerini geliştirme,iletişim, insan kaynakları yönetimi, zaman yönetimi ve toplantı yönetimi gibi eğitimler de düzenlenmektedir. CAN MORRİS Türkiye, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaktadır. CAN MORRİS Türkiye web sitesi içerisinde yer alan ofis ara yüzü ile ofis portföylerinin siteye girmesi sağlanarak yaygın bir gayrimenkul platformu oluşturmanın yanı sıra, ofislerin birbirleri ile sürekli iletişim halinde olmaları da sağlanmaktadır. Böylelikle tüm ofisler ile sağlıklı bir iletişim ağı kurularak yaygın bir haberleşme ortamı yaratılmaktadır. tüm ofisler portföylerini yayınlayabilmektedirler.

Firma ismi: Can Morris Türkiye Gayrimenkul Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Can Morris Türkiye Franchise Şartları

FRANCHİSE ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Sözleşme süresi 5 seneliktir. Franchise bedelimiz 16.500 USD + KDV dir. Bunun içine isim hakkı, eğitimler,tabela ve giydirme,afişler ve kurumsal kimlik çalışmaları dahildir. BAYİLİK DESTEKLERİ: Eğitim desteği, Pazarlama desteği, Bölge koruması, Yer seçimi, Reklam desteği, Proje anlaşma destekleri, Özel çalışma alanlarıyla ilgili Uzmanlık eğitimleri destekleri. CAN MORRİS FRANCHISE BAŞVURU CAN MORRİS TÜRKİYE olarak, Sizi hem Kazançlı Bir "İşe" Hem de işinize başlarken Mükemmel Bir "Araba" sahibi olmaya davet ediyoruz. Gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık şirketlerinin olmazsa olmazı olan arabanızı, CAN MORRİS logolu giydirilmiş olarak siz yatırımcılarımıza daha işe başlarken sözleşme imzalanır imzalanmaz teslim ediyoruz. Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Dünyanın en yaygın ve tanınmış Gayrimenkul franchising sisteminde yer almak istiyorsanız sitemizden Franchise Başvuru Formu‘na ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

İlgili firmanın BayilikListesinde bir ilanı bulunmamaktadır. Bu sektörde bayilik veren firmalar için tıklayın.