10.000 - 25.000 TL ile Yapılacak Düşük Bütçeli İşler?

Son Güncellenme: Fri May 2024 06:36

10.000 - 25.000 TL ile yapılacak işler arasından seçiminizi yapın, karlı bir işin sahibi olun!

10.000 - 25.000 TL ile Yapılacak Düşük Bütçeli İşler?
Fatih Bozoğlu user

Kendi işinizi kurmak istediğinizde aşmanız gereken psikolojik ve fiziksel birçok engelle karşılaşırsınız. Yeni bir yola girmek için gerekli motivasyona erişmek de gerekli sermayeyi bir araya getirmek de üzerinizde baskı yaratabilir. Özellikle büyük hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için gereken sermaye birikimine sahip değilseniz, yola çıkmak endişe verici hale gelebilir.

İş kurmak düşünüldüğü kadar maliyetli bir süreç değildir. Bayilik veren firmalar her bütçeye uygun teklifler sunarak girişimcilerin en büyük ikilemlerini çözerler. Bayilik veren firmaların bazıları ücretsiz, bazıları ise milyon dolarlık yatırım bütçeleri ile imtiyaz hakları sunsalar da elbette orta tekliflerle girişimcilerin ilgisini çeken firmalar da bulunmaktadır.

10 bin ila 25 bin TL arasında bir sermayeniz varsa birçok farklı sektörde iş kurabilir; düzenli gelir elde edip birikimlerinizi çoğaltabilirsiniz. Böylece daha büyük hedeflerinize erişmek için gerekli sermayeye sahip olabilir ve ticari başarılarınızı arttırabilirsiniz.

Orta Ölçekli İş Fikirleri İçin : 100.000 TL ile Yapılabilecek İşler

Solucan Gübresi İşine Girebilirsiniz

Organik beslenmenin son yıllarda öncelikli hale gelmesiyle birlikte sağlıklı yaşam ile ilgili farkındalık yükselmiştir. Teknoloji gelişip şehir hayatı kırsala doğru genişledikçe en doğal yiyecekler, en temiz hava ve en besleyici gıdalar aranır olmuştur. Siz de doğaya dönüş gibi bir hayale sahipseniz ya da organik gıda sektöründe ticari faaliyetlerinize başlamak istiyorsanız solucan gübresi işine girebilirsiniz. 10 bin ve 25 bin TL arasında bir sermayeniz varsa; size en uygun şartları sunan firmalarla anlaşabilir, bayilik alabilir ya da sıfırdan kendi işinizi kurabilirsiniz. Solucan gübresi üretimi gibi spesifik bilgi gerektiren bir iş koluna girecekseniz mevcutta bu işi yapan firmalarla iletişime geçerek iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Önerilen İçerik : Solucan Gübresi Bayilikleri Yeni Trend Olma Yolunda İlerliyor 

Solucan Gübresi Bayiliği Veren Firmalar

Kozmetik Sektörüne Yatırım Yapabilirsiniz

Her yaştan kişiye hitap edebileceğiniz, eğlenceli ve bir o kadar da bol kazançlı bir iş kurmak istiyorsanız gözlerinizi kozmetik sektörüne dikebilirsiniz. Ürün çeşitliliği, cezbedici ürünleri ve özellikle kadınlara hitap etmesiyle kozmetik sektörü sizin için karlı bir yatırıma dönüşebilir. Kozmetik bayilik veren firmalar tarafından öne sürülen yatırım bütçeleri farklılık gösterse de bu sektörde faaliyet göstermek isteyen girişimcilerin genel olarak 10 bin ila 25 bin TL arasında bir yatırım bütçesini gözden çıkarmaları gerekecektir. Marka bilinirliği ve sunulan ürün çeşitliliğine göre değişim gösteren yatırım bütçelerini inceleyerek siz de bayilik alabilirsiniz. Kozmetik sektöründe kendi işinizi kurmak hedef kitlenin güvenini sağlayabilmek açısından biraz daha fazla zaman isteyecektir, bu nedenle seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız. 

Önerilen İçerik : Kozmetik Sektöründe Bayilik Fırsatları

Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte Bayiliği Alabilirsiniz

Geleneksel lezzetlerimiz arasında yer alan çiğköfte satışından düzenli gelir elde etmek istiyorsanız bayilik veren firmalar tarafından sunulan desteklere ve istenen yatırım bütçelerine bakabilirsiniz. Her bütçeye uygun çiğköfte bayilikleri bulabilirsiniz ancak güçlü bir markayla yola çıkmak istiyorsanız en az 10 bin TL’lik bir sermaye birikiminiz olması gerektiğini unutmamalısınız.

Önerilen İçerik : 10 Bin TL’den Az Yatırımla Alınabilecek 5 Çiğ Köfte Bayiliği

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Tayland Dondurma Bayiliği Alabilirsiniz

Son yıllarda videoları viral bir şekilde yayılan Tayland dondurması ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Yaklaşık 25 bin TL bütçe gereksinimini karşıladığınız takdirde Tayland dondurması bayilikleri veren firmalar arasından seçim yaparak kazançlı bir işe adım atabilirsiniz. Kısa sürede yatırımlarınızı amorti edebileceğiniz bu iş fikrini doğru lokasyonlarda hayata geçirirseniz kazançlarınızı çoğaltabilirsiniz.

Önerilen İçerik : Tayland Dondurma Bayiliği ile Fark Yaratın

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayilikleri Önemini Kaybetmiyor

Damacana su satışının dönemsel bir trend olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Su satışı yaparak çok geniş bir hedef kitleye hitap edebilir, hizmet kalitenizle fark yaratabilirsiniz. Böylece sürümden kazanç sağlayarak sermaye birikiminizi hızla arttırabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi bu iş fikri için de lokasyon seçimini dikkatle yapmalısınız.

Su Bayiliği Veren Firmalar

10.000 - 25.000 TL Arası Bayilik Veren Firmalar

Siz de birikimlerinizi iş kurarak değerlendirmek istiyorsanız, sitemizde yer alan şu ilanları inceleyebilirsiniz..

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler