100.000 TL ile Yapılabilecek İşler

Son Güncellenme: Sat Mar 2024 05:10

100.000 ile birçok alanda iş kurabilmek mümkün. Ancak bu alanlardan doğru olanları seçmek en önemli unsurlardan bir tanesi.

100.000 TL ile Yapılabilecek İşler
Fatih Bozoğlu user

Türkiye’de ve dünyada ufak bir sermayesi olan ancak yatırım konusunda kararsızlık yaşayan birçok girişimci bulunuyor. Paranızı doğru mecraya yatırrmak ve bu sayede birikiminizi olumlu bir şekilde değerlendirmek için önünüzde birçok yol bulunuyor. Bu yolların farklı yöntemleri ve farklı getirileri herkese hitap etmiyor. Bu nedenle başarı için doğru yolu bulmak ve bu yolda ilerlemek büyük önem arz ediyor. Girişimcilerin sektöre girmeden önce son derece detaylı araştırma yapması ve buna göre yatırım yapması her zaman kazandırıyor. Bu araştırma sonucunda siz de size uygun yatırım seçeneğini doğru bir şekilde değerlendirerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Fast Food

Türkiye’de yemek sektörü önlenemez bir şekilde büyüyor ve hazır yemek sektöründe başı fast food tarzı ürünler çekiyor. 100.000 TL’lik bir yatırım ile bir fast food bayiliği alarak kendi işletmenizi kurabilirsiniz. 0’dan başlamak yerine hali hazırda kendini kanıtlamış bir markanın bayiliğini almak birçok açıdan büyük avantajlar sunmaktadır. Bu nedenle siz de bu avantajlardan yararlanmak için fast food bayiliği veren markaları araştırarak bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz. Bu süreçte verilen eğitimler ve işletme faaliyete geçtikten sonra verilen reklam destekleri gibi destekler sayesinde işletmenizi uzun süre faaliyette tutabilmeniz mümkün.

Bayilik Veren Fast Food Restoranları

 

Spor Salonu

Son yıllarda sağlıklı yaşam trendinin yükselmesi ile beraber spor salonu sektöründe de büyük bir büyüme meydana geliyor. Özellikle kadınlara özel spor salonları bu sektörün yükselen yıldızı olarak kabul ediliyor. Kadınların fizyolojisine uygun olarak geliştirilen spor aletleri her gün daha fazla talep alıyor. 17-75 yaş arası kadınlar için uygulanan 30 dakikalık fitness programları özellikle başta Amerika olmak üzere birçok ülkede ilgi görüyor. Ülkemizde kadınlara özel spor salonu sayısının azlığı da talebi karşılamak konusunda başarısız oluyor. Ortalama 50.000 TL’ye faaliyete geçirilebilen kadınlara özel spor salonları doğru lokasyonlarda açıldığında çok kısa sürede yatırım geri dönüşü sağlıyor.

Bayilik Veren Spor Salonları

 

Gayrimenkul Danışmanlığı

İnşaat sektörü ülkemizde çok uzun zamandır en çok büyüyen sektörlerin başında geliyor. Ayrıca büyüyen her sektör ile beraber büyüme özelliği gösteren inşaat sektörü uzun zamandır en güvenilir yatırım alanlarından birisi olarak görülüyor. Franchising sistemi ile çalışan markalardan gayrimenkul danışmanlığı bayiliği alarak yatırımınızı değerlendirebilirsiniz. Franchising sisteminde gayrimenkul danışmanlığı büyüme açısından fast food sektöründen sonra ikinci sırada geliyor. Dünyanın en büyük markalarının ülkemizde başarılı olması ile beraber yerel yatırımcıların kurduğu markalarda ülkemizde dikkat çeken alanlar arasında yer alıyor.

Bayilik Veren Emlak Firmaları

 

Yoga ve Pilates Salonları

Sağlıksız yaşam koşullarının getirdiği problemler ile beraber yoga ve pilates gibi vücudun genel sağlığını koruyan aktiviteler spor salonlarının dışına çıkarak bağımsız merkezlerde yapılmaya başladı. Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bu salonları uluslararası sertifikalar veren merkezlerden eğitim alarak açmak mümkün. Çok büyük bir yatırım miktarı gerektirmeyen bu salonlar tıpkı spor salonları gibi doğru lokasyonlarda açıldığı zaman çok büyük gelir sağlayabiliyor.

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler