Bayilik Açıklaması

Çilek Sports Club Bayilik (Franchise) Sistemi : Çilek Spor Merkezleri insan ilişkileri iyi, gelişime,yeniliğe açık ve girişimci kişilere hem bir iş kurmayı hem de eğlenceli bir şekilde vakit geçirerek para kazandırmayı amaçlayan spor merkezi bayilik (Franchise) zinciridir. Evde oturarak sürekli olarak tüketim yapmaktan sıkılan ev hanımları, gelirini arttırmak ve yaşam standardını yükseltmek isteyen iş sahipleri , artık kendi işinin sahibi olmak isteyenler vakit kaybetmeden bütçenize uygun bir bayilik sistemiyle sizler de Çilek Spor ailesine katılabilirsiniz. Çilek Spor şubesi açmak için bay veya bayan olmanız fark etmez , sadece antrenörlerin bayan olması yeterlidir.Çilek Spor bayisi olmak için en önemli yeterliliğiniz bu işe istekli olmanız ve yeniliğe açık olmanızdır. Spor ve salon işletmeciliği ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü eğitim merkezimizden yüz yüze veya online verilecektir. 

Çilek Spor Salonu Bayilik ve Bayilik Şartları Çilek Spor kurucuları 20 yıllık spor öz geçmiş ve tecrübeleriyle size mutlaka yardımcı olacaklardır. Uzmanlarımız sizin için spor salonu açmak istediğiniz bölgede fizibilite çalışmaları yapacak , size bulunduğunuz şehir veya ilçede en uygun noktayı bulmanızda yardımcı olacaktır. İşyeri olarak soyunma odası hariç en az 90 – 100 m2 lik bir alan size yeterli olacaktır.

Elbette ki gösterişli bir dükkan size daha fazla üye girişi olarak dönecektir. Ya da büyük bir salonda ileride farklı etkinlikler yapmak için de fırsatınız olacaktır. Salonunuzda firmamız tarafından sizin için özel olarak hazırlanacak olan fitness ekipmanlarımızla yapacağınız Hidrolik Fitness çalışmalarına ilave olarak üyelerinize Pilates, Aerobic , Zumba ,Yoga , Masaj ,Tai-bo ,vb çalışmaları da yaptırabilirsiniz. Firma olarak her türlü ilave etkinliğinizi desteklemekteyiz.Siz de Türkiye’nin en şık ve en sıcak kadınlara özel spor merkezi zincirinin bir parçası olmak için acele edin, en avantajlı şartlarla ailemize hemen katılın.

Ayrıca Çilek Spor’la birlikte sadece bayanlara özel spor salonu kurabileceğiniz gibi, çocuklara özel spor salonu veya her ikisinin de birarada yapıldığı bir spor salonu sahibi olabilirsiniz. Bu da şuan Türkiye’de sadece ÇİLEK SPOR’un sizlere sunduğu bir hizmettir. 

Bayanlara Özel Spor Salonu Bayiliği İçin Neden Daha Fazla Ödeyesiniz ki? Farklı bayilik paketlerimizden bütçenize ve hazırlamak istediğiniz konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz en uygun maliyetle salonunuzu kuralım, dilerseniz sizin için gerekli her şeyi biz hazırlayalım, salonunuzu anahtar teslimi size teslim edelim.Bir spor salonunda size müşteri kazandıracak olan öncelikle insanlarla olan ilişkiniz ve tesisinizin durumudur.

Dolayısıyla kendinize insan ilişkileri konusunda güveniyorsanız bütçenize göre belirlediğiniz kriterler dahilinde spor salonunuzu Çilek Sporla kurun. Referanslarımız gün geçtikçe artmaktadır. Şubelerimize teslim edilen Hidrolik Fitness aletlerimiz firmamız tarafından garantili olarak sizlere teslim edilmektedir. Paranızı boş yere harcamadan, vakit kaybetmeden siz de bayanlara özel spor merkezinizi Çilek Spor’la açabileceksiniz. Sizlerle yaptığımız sözleşmelere 3-5 yıl gibi süre sınırı koyarak ilerleyen zamanda sizlerden tekrar sözleşme yenileme bedeli gibi toplu ücretler talep etmiyoruz.Sözleşme süremiz sınırsızdır.Ayrıca size verdiğimiz tüm ekipmanların mülkiyeti tamamen size ait olacaktır. 

İDDAA EDİYORUZ ! Türkiye’de en kaliteli ve şık ekipman ,en sıcak hizmet anlayışı ve en düşük ücretle sizi ancak biz spor salonu sahibi yapabiliriz. Temsilcilerimize cep telefonlarıyla dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çilek Spor personeli sizi ikna etmek için defalarca arayıp asla rahatsız etmez. Siz aradığınızda bilgi verir ve sizin karar vermenizi bekler. Bayan Spor Salonu Bayilik Sisteminde Fark Yaratmaya Devam Ediyoruz. 

Aldığımız Ücrete Karşılık Tüm Paketlere Dahil Olarak Size Neler Veriyoruz? *En iyi eğitim desteği (Uzman işletmeci ve uzman antrenörlerden)

*En kaliteli hidrolik sistem fitness ekipmanları (Ana İstasyonlar) Cool-Line serisi hidrolik fitness aletlerimizden açacağınız salonun büyüklüğüne göre seçme imkanı (Pembe ve Beyaz İdeal Renk Kombinasyonu,Türkiye’nin en şık ve kullanışlı hidrolik fitness serisi)

*Ara İstasyonlar (Pembe-Beyaz Renkli Lake – Pvc Yürüme İstasyonları)

*Pilates Topları, Pilates Matları (20 Adet Top , 10 Adet 1.Kalite Mat)

*Egzersiz ,Vücut Analiz ve Nabız Panoları

*Üye Kayıt ve Takip Bilgisayar Programı

*30 Dakika/30 Saniye Antrenman Ayarlama Cihazı(Avrupa’dan İthal Sinyal Cihazı)

*Vücut Analiz Cihazı (Yağ-Su-İç Organ Yağı ölçüm Cihazı)

*Web sitemizde tanıtım

*Kampanya destekleri

*Fizibilite desteği

*Reklam ve Tanıtım

*Kartvizitleriniz , 2000 adet renkli el ilanı *Promosyon Destekleri

*İşyeri Tabelanız

*Nakliye, Montaj (Ekipmanlarımızı kendi araçlarımızla ve kendi kadromuzla salonunuza özel olarak ücretsiz gönderip kuruyoruz) *Çilek Spor Eğitim Sertifikası İnanılmaz Kampanya: Reklam bedeli yok, marka kullanım bedeli yok, royalty bedeli yok, cironuzdan pay almak yok . Salonunuzun tüm kazancı sadece size ait. Paketlerimizden size uygun olanını seçin ,salonunuzu hemen kuralım. Sizi de Çilek Spor ailesine hemen katalım. 

Bayilik Sürecimiz Nasıl İşler?

 Bir Çilek Spor şubesi açmaya karar verdiğiniz andan itibaren yanınızdayız. Spor salonu açmaya karar verdiğiniz dükkan hakkında tercihlerinizi verimli bir şekilde yönlendirebiliriz. Amacımız işletmenizin minimum masrafla maksimum kazancı elde etmesidir. Sizinle sözleşmemizi imzaladığımız tarihten itibaren online olarak eğitim desteğimiz başlamaktadır. Adresiniz belirlendikten sonra kartvizitleriniz ve broşürleriniz hazırlanacak ayrıca internet üzerinden reklamlarınız başlayacaktır. Sözleşmemiz sizi yormadan dilerseniz sizin adresinizde size özel göndereceğimiz personelimizce hazırlanacaktır. Size sözleşmede belirtilen tarihte de tüm cihazlarınız hazırlanacak ve size salonunuzda teslim edilecektir. 

Çilek Spor Salonu Bayilik İletişim Bilgileri Bayi Sorumlusu :  (Ümit Özer) Telefon 0 542 535 09 36 (Bayimiz olmak için veya Hidrolik Fitness aletleri satın almak için istediğiniz zaman arayıp direk bilgi alabilirsiniz) NOT: Çilek Spor personeli sizi ikna etmek için arayıp asla rahatsız etmez. Siz aradığınızda bilgi verir ve sizin karar vermenizi bekler. Siz bizimle çalışmaya karar verdikten sonra ise koşulsuz müşteri memnuniyetiyle hareket eder , direk cep telefonlarıyla dilediğiniz an personelimize ulaşabilirsiniz. Bayan Spor Salonu Bayilik Sisteminde Fark Yaratmaya Devam Ediyoruz.

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR