Çilek Sports Club

Kadınlara Ve Çocuklara Özel Konseptiyle Türkiye’De Bir Ilke Imza Atan Çilek Sports Club Türkiye Genelinde Franchise Veriyor.

Çilek Sports Club Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Franchise isim bedeli olarak 12 bin USD isteyen Çilek Sports Club bayilik için ortalama yatırım bütçesi 20 bin USD dolaylarındadır.

Çilek Sports Club Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çilek Sports Club Bayilik Şartları

Yaklaşık 20 Bin Usd Olan Yatırım Bedelinin Karşılanması
En Az 250 M2 Alana Sahip İşletme Bulunması
Kadınların Ve çocukların Erişimlerinin Rahat Olduğu Bölgelerde İşletme Tutulması
Franchise Sözleşmesi Gerekliliklerinin Karşılanması
İşletme Hijyenine önem Verilmesi

Çilek Sports Club Bayilik Açıklaması

Çilek Sports Club Bayilik

Türkiye’de bir ilke imza atan Çilek Sports Club; bayilik veren firmalar arasında yenilikçi vizyonuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Kadınlara ve çocuklara özel spor programlarını sunan Çilek Sports Club franchise vererek Türkiye genelinde büyümeyi hedefliyor. 

Spor yapmanın öneminin artması, kadınların fiziksel görünümlerine daha çok özen gösterir hale gelmesi ve çocukların sağlıklı gelişimlerinin desteklenmesi adına spor bilincinin öneminin fark edilmesi Çilek Sports Club bayilik almanın avantajlarını arttırıyor. İşlek lokasyonlarda; çocuk ve kadın nüfusunun fazla olduğu alanlarda açılan Çilek Sports Club franchise şubeleri kısa sürede yatırımların geri dönüşünün alınmasını mümkün hale getiriyor. 

Spor salonları bayilikleri ile ilgilenen; girişimci bir ruha sahip olan, müşteri memnuniyeti odağında hizmet veren ve çocuklara yönelik hizmet programları ile fayda sağlamayı hedefleyen girişimciler arasındaysanız siz de Çilek Sports Club bayilik şartlarıÇilek Sports Club bayilik başvurusu ve Çilek Sports Club bayilik almanın avantajları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. 

Çilek Sports Club Bayilik Şartları

Çilek Sports Club bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak gerekli yatırım bedelini karşılamaları gerekir. Çilek Sports Club franchise isim bedeli 12 bin USD olarak belirlenmiştir. Yatırımcılarından bir defaya mahsus olarak 12 bin USD franchise bedeli isteyen Çilek Sports Club yatırımcılarından royalty fee talep etmemektedir.

Çilek Sports Club bayilik almak için gereken toplam yatırım bedeli 20 bin USD dolaylarındadır. Yatırım bedeli işletmenin açılacağı ilçeye, ilçenin nüfus yoğunluğuna ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Çilek Sports Club bayilik almak isteyen girişimcilerin mutlaka işlek lokasyonda yer alan bir işletme bulmaları gerekir. Firma için hedef kitlesini oluşturan kadınların ve çocukların franchise şubelerine erişimlerinin kolay olması önem teşkil etmektedir. İşlek caddelerde ve merkezi yerlerde en az 250 m2 alana sahip işletme bulan girişimciler Çilek Sports Club franchise lokasyon şartını karşılamış olurlar. 

Çilek Sports Club bayilikleri alacak girişimcilerin somut şartları karşılamalarının yanı sıra girişimci ruha sahip olmaları, işletme standartlarını yüksek tutmaları, hedef kitlesine en kaliteli hizmeti sunmaları beklenmektedir. Tüm bu kriterler karşılandığında yatırımcılar Çilek Sports Club bayilikleri ile kısa sürede kar etmeye başlayabilirler. 

Çilek Sports Club Almanın Avantajları

Spor salonu bayilikleri son dönemde yıldızı parlayan iş fikirleri arasında yer alıyor. Söz konusu kadınlara ve çocuklara özel hizmet sunan bir spor salonu olduğunda ve hizmetlerde özelleşme devreye sokulduğunda yatırımcının karlılığı artıyor. 

Firma ekipman desteği, reklam desteği, personel desteği ve bölge koruması sunarak yatırımcılarının başarılı olma şansını arttırmaktadır. Görüştükleri yatırımcının sermaye durumuna göre Çilek Sports Club yetkilileri spor merkezini anahtar teslim olarak hazırlayabilmektedir. 

Çilek Sports Club bayilik almanın en büyük avantajlarından biri de çocuklar odağında hizmet verilmesidir. 3-12 yaş arası çocuklara özel spor programları ve kadınları kapsayan hizmetleri ile Çilek Sports Club ülkemizde tek marka olmayı sürdürmekte; yatırımcılarına bu ayrıcalığı kar olarak yaşatmaktadır. Çocuk gelişiminde spor yapmanın önemi, spor yaparken çocukların akranları ile sosyalleşmesi, özgüvenlerinin arttırılması ve çocuk – anne aktivitelerinin farklı bir boyuta taşınmasını sağlayan Çilek Sports Club markası ile siz de kendi işinize sahip olabilir; ticari hayatınıza karlı bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Çilek Sports Club Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR