Zipfit Turkey

Ems Wireless Training Studio Personal Coaching & Ems Training

ZipFit Turkey Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

ZipFit Turkey Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ZipFit Turkey Bayilik Açıklaması

ZipFit FRANCHISE  HAKKINDA

Sağlıklı yaşam bilincinin artmasıyla birlikte spor yapan insanların sayısı da her geçen gün artıyor. Özellikle iş hayatının yoğun temposu nedeniyle dışanda spor yapmaya vakit bulamayanlar ve alanında uzman antrenörlerle doğru şekilde form tutmak isteyenler, ZipFit stüdyoların sayesinde mümkün. ZipFit EMS egzersiz sistemi, Hem zaman kazandırıyor, hemde en kısa zamanda  hedefinize ulaştırıyor. Böylece, toplumun yaşam kalitesini arttırarak sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlar. Sizi motive eden şey kariyerinize bu alanda devam etmek, kendi işinizin patronu olmak veya geleceğini garanti altına almak ZipFit Franchise sistemi ile  gerçekleştirebilirsiniz. AQ+ üstün İspanya ve RF(radyofrekans) teknolojisi ile üretilen EMS(Electro Muscle Stimulation) sistemine dayalı yeni nesil bir spor ve medikal üzerinde, sizin hizmetinizdeyiz.

ZipFit son spor teknoloji AQ+ EMS Wireless ile klasik ve bilinçli egzersizler sırasında vücudunuzu saran 18 adet elektrot pedler sayesinde beynimiz, kaslarımızın harekete geçmesini sağlamak için, ilgili kaslara düşük ve orta elektriksel sinyalleri, elektrot pedler vasıtasıyla gönderir. Bu uyarılar tüm kas gruplarını, kas fiberlerini ve daha derin kasları bile çalışmasını sağlar ve genişlemesine neden olur. Bu özel eğitim, Bio-Suit Yeleği sayesinde mümkündür.AQ+ Komple ince tasarımlanmış ve mükemmel koordine edilmiş ve işlevsel bir kablosuz EMS egzersiz sistem olarak, zayıflama, kalori yakma, kas güçlendirme, vücut şekillendirme, profesyonel sporcuların performansını arttırmak, masaj ve fizyoterapi amacıyla yola çıkmıştır. ZiPFiT uzman diyetisyeni profesyonel vücut analizi yaparak, Fiziksel aktivitelerde uygun performansı gösterebilmesi için, sporcuya özgu beslenme programı planlar ve deneyimli antrenörler eşliğinde 20 dakikalık EMS antrenman programı ile üyelerine birebir egzersiz yapmaktadır.

ZipFit Franchise Sisteminin Avantajları

“ZipFit Franchise sistemi karlı düzeniyle yaygınlaşarak herkesin kendi işinin patronu olabileceği, Türkiye’de ve hatta yurt dışında kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımda bir marka olmak için desteklenmektedir ve tecrübesiyle sizi yönlendirir.

Stüdyo yer seçimi ve iyi bölgeyi bulmalarına yardımcı olan ekipman, special mimari dizayn,  Exclusive konsept, düşük maliyet, düşük giderler, basit işletme, yüksek kazanç, işletmede kullanılacak antrenman ekipmanları, üye takip sistemi, personel seçimi, franchise alan ve tüm ekibi için EMS eğitim ve programı, açılış süresince ve açılıştan sonra adım adım destek, reklam ve tanıtım gibi konularda franchiselarımızı destekliyoruz.

ZipFit Franchise Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler  info@zipfitturkey.com Email adresinden ya da (0312) 473 33 73 numaralı telefondan bizmle iletişime geçebilirler.ZipFit Franchise konsepti ile ilgili tüm sorularınız ve tüm şartlar hakkında danışmanımız tarafından cevaplanacaktır. 

 

 

ZipFit Turkey Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR