1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Etibeyaz

Etibeyaz

Gıda sektörünün öncü isimlerinden Etibeyaz bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Fast Food

1000000 ₺

Etibeyaz Bayilik

Etibeyaz 2001 yılında küçük bir dükkanla başladığı gıda sektörünün en iddialı isimlerinden biri haline gelmenin haklı gururunu yaşıyor. Kendimize has formülümüz, lezzetimiz ve kalitemiz ile kısa sürede en çok tercih edilen markalardan biri olduğumuz gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin de büyük ilgisi ile karşılaşıyoruz. Markamızın kısa sürede hızlı bir şekilde yayılması ve pek çok müdavimimizin oluşması sonucunda aldığımız bayilik verme kararımızı hala ilk günkü titizliğimizle uyguluyor ve bayilerimiz ile aynı ailenin parçası olarak büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca yapmaya devam ettiğimiz yatırımlar, inovasyon, yeni konsept ve teknolojinin sağladığı imkanlar ile sektörün lider ismi haline gelmeyi hedefliyoruz. 

Etibeyaz Bayilik Şartları

Etibeyaz bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerini ana caddelerin üzerinde ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunmasını istiyoruz. Açılacak işletmelerin en az 25 metrekare ve / veya üzeri alana sahip olmasını talep ediyoruz. Ayrıca bayilik alacak girişimcilerimizin zorlu ekonomik şartlarda en az 6 ay boyunca dayanabilecek güçte olmalarına büyük önem veriyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinde markamızın ürettiği, tedarik ettiği ya da onay verdiği ürünlerin dışında başka ürünleri satmalarına izin vermiyoruz.

Etibeyaz bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini web sitemizdeki bayilik formunu doldurarak ya da mail, telefon, yüz yüze ziyaret yolları ile iletebiliyorlar. Tarafımıza ulaşan tüm başvuruları titizlikle değerlendiriyor ve başvuru sahibi ile yüz yüze görüşme ile süreci başlatıyoruz. Bunun için de bayi adayımızla tanışmak için kendisini ofisimize davet ediyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcimiz ile yaptığımız görüşme sonucunda kendisi ile genel şartlar üzerinde mutabakata varmamız durumunda markamızın uygun gördüğü semtlerde dükkan arayışı sürecine geçiyoruz. Bayilik sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gereken evrakların listesini bayimize veriyor ve evraklar tamamlandıktan sonra 5 yıl süreli bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Etibeyaz bayilik alan girişimcilerimizin Türkiye’nin her bölgesi için yaptıkları bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Ortalama yatırım maliyetimiz 150.000 TL civarında olmakla birlikte seçilen lokasyona ve dükkana göre bazı farklılıklar söz konusu olabiliyor. Bunun yanı sıra işletmelerimize reklam baskılarını fatura ediyor ancak gelirden pay almıyoruz. 

Etibeyaz Bayilik Avantajları

Etibeyaz 18 yıllık tecrübeye ve marka bilinirliğine sahip olmasının yanı sıra sebzeli tavuk dönerde ilk olması ve özel soslama tekniği ile de rakiplerinin arasından kolaylıkla sıyrılıyor. Lezzeti ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunan markamız sunum şekli ile de dikkat çekiyor. 

Ayrıca markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz Türk damak tadına hitap eden en popüler ürünlerden birini en kaliteli malzemeler kullanılarak ve en hijyenik koşullarda hazırlanmış şekilde ve son derece ekonomik fiyatlar ile müşterilerine ulaştırabiliyorlar. Böylece çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyor ve müşteri kitlelerini de sürekli olarak genişletebiliyorlar.

Etibeyaz olarak bayilik yolu ile açılan işletmelerimizde markamızın kalite, hijyen ve sağlık standartlarına uyulmasına özen gösteriyoruz. Bayilik verdiğimiz yatırımcılarımıza yüksek karlılık oranları ile kendi işletmelerinin sahibi olabilme fırsatını sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, sektördeki uzmanlığımız ve kurumsal yapımız ile sektördeki pazar payımızı her geçen gün biraz daha artırıyor, bayilik almak isteyen girişimcilerimize de son derece karlı yatırım olanaklarından yararlanma fırsatı veriyoruz. Bilgimizi ve birikimimizi bayilik alan girişimcilerimiz ile paylaşıyor; bayilerimizi hızla büyümekte olan ailemizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyor ve zirveye birlikte ulaşmak için bayilerimizin çıkarlarını ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Etibeyaz Bayilik Destekleri

Etibeyaz bayilik alan girişimcimize en karlı ve doğru lokasyonun seçilmesi konusunda destek oluyoruz. Dükkan bulunup bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra mimari ekibimiz projelendirme aşamasına geçiyor. Açılacak işletmede bulunması gereken kadro için uygun niteliklerdeki personeli seçiyor ve markamız yetkilileri tarafından belirlenen Etibeyaz şubelerinde kendilerinin eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. Bayilerimize tanıtım amacı ile hazırlanan reklam ve broşürleri mağaza açılışından önce gönderiyoruz. Şubemizle ilgili tüm hazırlıklar tamamlanıp eksiksiz hizmet verir hale getirildikten sonra açılışı gerçekleştiriyoruz.

Etibeyaz bayilik alan girişimcilerimize markamız merkezi tarafından eğitim desteği, personel desteği, proje desteği, pazarlama desteği, ortak reklam, yer seçimi ve bölge koruması alanlarında destekler sağlanıyor. Girişimcilerimize bayilik sözleşmesinin imzalandığı andan itibaren her konuda destek oluyoruz. İşletmede bulunması gereken tüm sarf malzemeler yine markamızın merkezi tarafından tedarik edilmekte olup bayilerin de yararlandığı reklam çalışmalarını merkezi olarak yürütüyoruz.

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

Etibeyaz Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Etibeyaz Şartlar & Koşullar

  • Minimum bir palet alım
  • Ödeme sadakati

Etibeyaz Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör