Big Döner

Big Döner Kalitesini Yöresel Tatlara Ve Uzman Şef - Yönetisi Kadrosunun 15 Yılı Aşkın Sektörel Tecrübesine Dayandırmaktadır.

Big Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* bulunacak yere göre m2 fiyatı değişiklik gösterebilir.

Big Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Big Döner Bayilik Şartları

Restorantlar İçin Yer Seçimi Yatırımcı Tarafından Yapılmakta Ve Dekorasyon Konusunda şirket Temsilcilerimiz Yol Gösterici Olmaktadır. Big Döner Markasının Kullanım Hakkı Franchise İle Paylaşılmakta, Bunun Dışında Kar Ortaklığı Adı Altında Ek ücretler Ortaya çıkmamaktadır.

Big Döner Bayilik Açıklaması

Big Döner, Türkiye’ye lezzetli ve kaliteli döner tattırma ilkesiyle yola çıkmıştır. 15 yılı aşkın gıda sektörü ve döner tecrübesiyle doğru formül ve kaliteli mamülleriyle hizmetinizdedir. Big Döner Avrupa’da beş bayisiyle hali hazırda faaliyetlerine devam etmektedir. Berlin’deki üç, Stuttgart ve Hamgburg’daki birer bayilerinin yanısıra; Türkiye’deki ilk şubesini Ankara’da hizmete açmıştır. Kırmızı et, beyaz et, aperatifler ve tatlılarıyla kombinlenen zengin menülerinde yöresel tatlarımızdan uzaklaşılmamıştır.

Big Döner kalitesi ulusal ve uluslararası sertifikalarla tescillenmiş ürünleri mamül olarak seçmektedir. Ürünlerimizin tamamı ISO9001-2008, ISO 22000-2005 kalite sertifikasına ve helal kesim belgelerine sahiptir.

Kısa vadeli ve uzun vadeli şirket hedefleri daima ileriyi gösteren Big Döner, Türkiye’de kısa sürede birçok şehre ulaşmayı öngörmektedir. Franchise ortaklığı ile Türkiye’nin her bölgesinde yatırımcılarını beklemektedir. Franchise ile ilgili detaylı bilgiye Franchising sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Big Döner markasını şehrinizde sizde görmek istiyor ve yatırımcımız olmak istiyorsanız, Big Döner yatırımcılarıyla birlikte büyümekten mutluluk duyacaktır! Restorantlar için yer seçimi yatırımcı tarafından yapılmakta ve dekorasyon konusunda şirket temsilcilerimiz yol gösterici olmaktadır. Big Döner markasının kullanım hakkı franchise ile paylaşılmakta, bunun dışında kar ortaklığı adı altında ek ücretler ortaya çıkmamaktadır.

Big Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR