Med/Max Türkiye

Med/Max Gayrimenkul Ve Danışmanlık, 2002 Yılında Türkiye İstanbul Da Kurulmuş. 2010 Yılında Gayrimenkul Danışmanlık Yapmak Için Her Girişimciye Özel Franchise Geliştirmiştir.

MED/MAX Türkiye Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* isim hakkı 10.000 TL ile 15.000 Tl arasında olup girişimciye diğer maliyetler den 10. 000 ile 35.000 TL arasında değişmektedir

MED/MAX Türkiye Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MED/MAX Türkiye Bayilik Şartları

Gayrimenkul Girişimcilerin De Aradığımız Temel Kriter Ticari Sicili Temiz, En Az Lise Mezunu, Markanın Etik Kuralarını Bağlı Kalmak, Sabırlı Olmak, Eğitime Ve Yeniliklere Açık Olmaları Tercihimiz. franchise Bölge Ofis Lokasyonu Ofis Alanı En Az 60 M2 1+1 Düz Giriş Veya 1nci Ve 2nci Katlarda Olabilir. Franchise Bölge Ofis Kadrosu En Az 5 Kişi İle 60 Kişiye Kadar Değişebilir.

MED/MAX Türkiye Bayilik Açıklaması

PRİZMA GRUP olarak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX gayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı.

MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor

MED/MAX, 2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır.

MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak

MED/MAX 2016 da çalışma sistemini güncelliyerek bunda böyle franchise ofis bölge ofis projeler çalışmasını getirmiştir.

MED/MAX Franchise  her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor.

 Gayrimenkul danışmanlığı yapacak girişimciler kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar. 

MED/MAX olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

 

 

MED/MAX Türkiye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR