10 Bin TL’den Az Yatırımla Alınabilecek 5 Çiğ Köfte Bayiliği

Son Güncellenme: Sun Jun 2024 07:05

Vazgeçilmez lezzetlerden biri olan çiğ köfte; bayilik almak isteyen kişilerin de ilk tercihidir! Bu yazımızda 10 Bin TL’den az yatırımla sizi patron yapacak 5 çiğ köfte bayiliğini bulabilirsiniz.

10 Bin TL’den Az Yatırımla Alınabilecek 5 Çiğ Köfte Bayiliği
Enes Öksüz admin

Girişimcilik ruhunun en büyük engelleyicisi şüphesiz sermaye yetersizliğidir. Yüksek miktarda sermaye istendiği durumlarda gelecek hayalleri de yüksek kazanç beklentileri de bir anda buharlaşıp uçabilir. Ancak kendi işinin sahibi olmak isteyenler her zaman çok da çaresiz değildir. 10 bin TL’nin altında bir sermaye ile çiğ köfte bayilikleri alınabilir. Hem çok sevilen bir ürünün satışı gerçekleştirilebilir; hem de doğru lokasyon tercih edildiğinde beklentilerin çok üzerinde kazançlar elde edilebilir. Damak tadımıza uygun ve bizim için karşı konulmaz sokak lezzetleri arasında yer alan çiğ köfte ile gelecek yatırımlar için birikim dahi yapılabilir. Bu yazımızda 10 Bin TL’den az yatırımla sizi patron yapacak 5 çiğ köfte bayiliğini bulabilirsiniz.

Seyyit Battal Gazi Çiğ Köfte

Sakarya ili genelinde bayilik dağıtan Seyyit Battal Gazi Çiğ Köfte; 2012 yılından beri hizmet veren bir firmadır. Yüksek kalite standartları ile hazırlanan çiğköfteleri çok beğenilmekte ve firmanın hijyen vurgusu dikkat çekmektedir. Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere 5000 – 10000 TL arası bir yatırımla bayilik veren firma; bayilerine bölge koruması, yer seçimi, eğitim desteği ve reklam desteği sunmaktadır. Böylelikle bayiliklerini sahiplenen ve başarılı olmaları adına gayret gösteren firma; hijyen konusunda hassas ve işine sadık kişilerle çalışmayı tercih etmektedir.

Seyyit Battal Gazi Çiğ Köfte Bayiliği için tıklayın!

EGEM Çiğ Köfte

7000 TL karşılığında sıfırdan bir işletme kuran; tesisat haricindeki tüm malzemeleri ulaştıran EGEM Çiğ köfte firması ülke genelinde bayilik vermektedir. EGEM çiğ köfte firmasının kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılmasını şart koyan firma bayilik almak isteyen kişilere reklam desteği, personel desteği ve eğitim desteği sunmaktadır. Aynı zamanda bölge koruması da sunan marka, pazarlama desteği ve yer seçimi konusunda danışmanlık da vermektedir. Reklam süreçlerinde bayilerinden ödeme almayan firmanın ana merkezi İzmir Bornova’da bulunmaktadır.

EGEM Çiğ Köfte Bayiliği bayiliği için tıklayın.

Çolakzade Çiğ Köfte

İşletme sahiplerinin açılan bayiliklerde durması şartı koyan Çolakzade Çiğ Köfte; yüksek hizmet standartlarını hedeflemektedir. Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgeleri’nde toplamda 28 şehirde bayilik açma fırsatı sunan firma; bayilerine geniş kapsamlı destekler sunmaktadır. Yer seçimi, pazarlama desteği, reklam desteği, bölge koruma, personel desteği ve eğitim desteği veren Çolakzade Çiğ Köfte; düşük maliyetlere kendi işine sahip olmak isteyen girişimcileri hedeflemektedir.

Çolakzade Çiğ Köfte bayiliği için tıklayın...

Doyuran Mehmet Bey Çiğ Köfte

Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alan Doyuran Mehmet Çiğ Köfte firması; kısıtlı bütçeye sahip olmasına rağmen kendi işini kurmak isteyen girişimcilere fırsat sunmaktadır. Çiğ köfte bayiliklerinin kazançlı kapılarını girişimcilere açan firma yer seçimi, pazarlama desteği, reklam desteği, bölge koruma, personel desteği ve eğitim desteği sunmaktadır.

Doyuran Mehmet Bey Çiğ Köfte bayiliği için tıklayın!

Gazi Çiğ Köfte

1986 yılından bu yana hizmet veren firmadan bayilik alabilmek için girişimcilerin 5000 – 10000 TL arasında bir maliyeti gözden çıkarmaları gerekiyor. Kurum kültürü oturan ve marka imajına önem veren Gazi Çiğ Köfte; Türkiye genelinde bayilik veriyor. Bayilik vereceği kişilerin dürüst, çalışkan ve marka değerlerini temsil edebilecek nitelikte olması gerektiğini özenle vurgulayan firma; personel, eğitim, pazarlama ve reklam desteklerinin yanı sıra; bölge koruması ve yer seçimi gibi hususlarda da destek sunuyor.

Gazi Çiğ Köfte bayiliği için tıklayın!

Çiğ Köfte Bayilikleri Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Az bir bütçeyle çiğ köfte bayilikleri almayı düşünüyorsanız, bayilik alacağınız firma ile ilgili araştırma yapmalısınız. Ürünlerin lezzeti, ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesi ve aynı zamanda tüketiciye ek ürünlerin sunulup sunulmadığını incelemelisiniz. Bayilik açacağınız bölgede çok fazla rekabet olmaması sizi bölgenizde ön plana çıkaracaktır. İşlek caddelerde ya da çarşılarda açacağınız çiğ köfte bayilikleri hedef kitlenizin sizden kolay bir şekilde haberdar olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda bayilik veren firmalar tarafından düzenlenen reklam kampanyalarına da göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Firmanın reklamlara düzenli olarak başvurması, bayi olarak sizin de kazançlarınızı arttıracaktır.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler