1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. ÇOLAKZADE ÇİĞKÖFTE

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Fast Food

ÇOLAKZADE ÇİĞKÖFTE

Uzun yıllar sektörde bulunmanın vermiş olduğu bilgi ve deneyimlerimiz ile 2016 yılında firmamızı açmış bulunuyoruz. Denizli merkezli olan firmamız ile sektörde köklü değişiklikler ve çiğköfte yapımındaki farklı lezzetimiz ile sektörde bayilik veriyoruz.

Fast Food

10.000 ₺

Çolakzade Çiğköfte

Mestan Çolakoğlu.1982 Denizli doğumluyum. Lise öğrenimimi Turizm Otelcilikte tamamladım. Sonrasında Selçuk Üniversitesi A. Ek. Beslenme Öğretmenliğini bitirdim. Lise yıllarından bu yana yiyecek ve içecek sektörünün içindeyim. Sektörde köfte ürünlerinde, özellikle de çiğköfte konusunda iddialı olduğumu söyleyebilirim. Bundan yola çıkarak, Çolakoğlu Çiğköfte'nin sizler için özgün tatlar sunacağından emin olabilirsiniz. El yapımı çiğköftemi; özel günlerde, davetlerde, çeşitli kutlamalarda, akşam yemeklerinde , işletme sahibiyseniz menünüze ek olarak tercih edebilirsiniz.

Bayilik çalışmalarımızda :

öncelikle telefonla yada yüz yüze görüşme ile bilgi vermekteyiz.

Düşük maliyetler ile kendi işinize sahip olabileceginiz bir sektör olan çiğköfte bayiliği sermaye giderlerini düşürerek yatırımcıya destek olan bir sektördür.

Minimum 15/20 metrekare bir yere kurulum yapılabilmektedir. Böyle bir yerin maliyeti sermaye sahibi kişi ile görüşmeler sonucu istenilen düzenleme ilede 7 ile 10 bin tl civarı bir gider öngörülmektedir.

  1. Çiğ Köfte

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör