10 Bin TL Sermaye İle Kurulabilecek Bayilik İşletmeleri

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 05:12

Siz de yatırımınıza karar vermeden önce sizler için listelediğimiz bayilik fikirlerini inceleyebilir; bayilik şartları ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilmek için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

10 Bin TL Sermaye İle Kurulabilecek Bayilik İşletmeleri
Fatih Bozoğlu user

Bu yazımızda iş hayatına atılmak isteyen ancak elindeki bütçeye göre karar vermekte zorlananlar için; 10.000 TL sermaye ile kurulabilecek bayilik işletmelerini derledik. İş kurmak için elinizdeki sermayenin yeterli olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sizler için listelediğimiz bayilik fikirleri sermayenizi verimli bir şekilde kullanmanızı, kısa sürede risk almadan kar etmenizi ve kendi işinizin sahibi olmanızı sağlayacaktır.

1. DR.WEBER BAYİLİK

Dr. Weber Bayilik

DR. Weber bayilik alabilmeniz için; ilk mal alımı için 10.000 TL nakit sermayeniz, en az bir ticari aracınız ve bir depolama alanınız bulunması gerekmektedir. Oto bakım ürünleri üreticisi olan firma, bayilerine bölge koruma desteği sağlamaktadır. Bayilik bölgesinde en az 50 satış noktasına ulaştığınız takdirde, aylık 25.000-40.000 TL arası ciroya ulaşılabilmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Dr. Weber Bayilik

 

2. EGEM ÇİĞKÖFTE  BAYİLİK

Egem ÇiğKöfte Bayilik

Ana merkezi İzmir olan Egem Çiğköfte; 7.000 TL sermaye ile belirlediğiniz lokasyonda,  tamamen sıfırdan bir dükkan kurarak  ve dükkan tesisatı dışındaki tüm malzemeleri temin ederek, yatırımcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Egem Çiğ Köfte bayilik şartları, firmanın kurumsal kimliğine uygun bir dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesinin imzalanmasıdır. Açılan işletmenin kurulum giderleri yatırımcıya ait olmakla birlikte, firma tarafından açılışta kullanılmak üzere ücretsiz ürün teminatı da yapılmaktadır.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Egem Çiğ Köfte Bayilik

3. ÇOLAKZADE ÇİĞKÖFTE BAYİLİK

Çolakzade Çiğ Köfte Bayilik

Çiğköfte bayiliği, gıda sektörü içerisinde en düşük maliyet ile yatırım yapılabilecek olan alanların başında gelmektedir. Çolakzade Çiğköfte, düşük maliyetler ile kendi işinize sahip olma fırsatı sunarak, kısıtlı imkanlarla iş sahibi olmaya çalışan girişimcilere de destek olmaktadır. Bayilik başvurusunda bulunacak olan kişilere telefonla ya da yüz yüze görüşmeler ile bilgi vermeyi tercih eden firma; işletme sahiplerinden işletmelerinin başında durmalarını kesin koşul olarak talep etmektedir. Bununla birlikte işyeri açılışı için minimum 15-20 m2 olan yerlere onay verilmektedir. Bu özelliklere sahip bir bayiliğin açılış maliyeti olarak 7.000-10.000 TL arası bir rakam öngörülmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Çolakzade Çiğköfte Bayilik

4. HEDEF BAYİLİK

Hedef Bayilik

Firma 2014 yılından itibaren ev dekorasyon stickerları üretmektedir. Ev aksesuarlarına önem veren ve zevklerini evlerine de yansıtmayı tercih eden kitleye yönelen Hedef; beyaz eşya kaplamaları, dolap kaplama folyoları, mutfak ara panel folyoları ve kapı kaplama folyoları üretmektedir. Hedef, 2017 yılından itibaren bayilik veren firmalar arasında yerini almıştır. Düşük yatırım miktarı ve %200 kar marjı ile kısa zamanda yatırımınızı karşılayıp kar etmenizi vaat eden firmadan bayilik almanın bedeli yaklaşık 10.000 TL olarak belirlenmekle birlikte, kesin bilgi alabilmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Hedef Bayilik

5. DERMOKOZ KOZMETİK BAYİLİK

Dermokoz Bayilik

Türkiye’nin  ilk yerli dermokozmetik markası olan Dermokoz, 2015 yılında Eskişehir’de faaliyete geçmiştir. Ürünlerinde Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı, Çay Ağacı Yağı’nı kullanan firma, tüketicilerine tamamen doğal ve en yüksek kalitede ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca yüksek kalitedeki ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile piyasaya sunmaları daha geniş bir kitleye ulaşmalarını ve satışlarını arttırmalarını sağlamaktadır. Kozmetik sektörü bayilik veren firmalar arasında ürün kalitesi ve çeşitliliği ile ön plana çıkan Dermokozmetik, bayilik şartlarını girişimciler ile yüz yüze görüşmeyi tercih etmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Dermokoz Kozmetik Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler