Bioverim

Bakanlık Onaylı Solucan Gübresi Üretimi Yapan Firmamız Girişimciler Için Bayilik Verecektir.

Bioverim Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Asgari 5.000 TL 'lik katı solucan gübresi ve sıvı solucan ürün alımı yapılır.

Bioverim Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bioverim Bayilik Şartları

Üretim Alanı
Asgari 5.000 Tl Giriş ücreti

Bioverim Bayilik Açıklaması

Bioverim Organik Solucan Gübresi Bayiliği Hakkında :

BioVerim Organik Gübre San. Tic. Ve Ltd. Şti., 2014  yılında yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bitki besleme faktörlerinin iyileştirilerek daha sağlıklı ve güvenli beslenen bir toplumun oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

BioVerim tarım arazilerimizin doğal dengesini tekrar kazanması için her türlü tarım kültürüne uygun ve mevcut sorunların çözümüne yönelik ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz :

Tarımsal arazilerimizin doğal dengesini ve verimini tekrar kazanması için her türlü tarım kültürüne uygun, mevcut sorunların çözümüne yönelik organik ürünler üreterek verim ve kalite artışına katkı sağlayarak sürdürülebilir tarım için üreticiye destek olmak. Bunu yaparken ekolojik sisteme de katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz :

Sürdürülebilir tarım uygulamalarında Ar-Ge ye dayalı yenilikçi, verim ve kalite odaklı organik ürünlerimiz ile tarımsal alanlara katkı sağlamak. Ar-Ge çalışmalarımızın devamlılığı ile ürün çeşitliliğimizi arttırmak, Organik Üreticiler ile tüketicilerimizi buluşturarak sektörde sözü edilen lider firma haline gelmek.

Bioverim Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR