1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Tarım ve Hayvancılık
  3. YÖRE EKSTREM

YÖRE EKSTREM

Sağlıklı ve verimli bir yaşam için hepsi burada..

Tarım ve Hayvancılık

İlke olarak kaliteli yem üretmeyi, ürettiği yemin doğru kullanımını sağlamayı ve yeni bilgilerin ışığı altında bölge hayvancılığına sürekli katkı sağlamayı benimseyen Yöre Ekstrem, 1998 yılında kurulmuştur. Ortaklarının çoğunun hayvancılıkla direkt ilgili olması, ortaya koyduğu ilkeleri gerçekleştirmede ve sürekliliğini sağlamada asıl gücünü oluşturmaktadır.

Yöre Ekstrem, kaliteli yem üretiminde ve hizmet sunmada belirlediği hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli artan bir çalışma performansı göstermektedir.

Fabrikamızda bulunan laboratuvarda, alınan yem hammaddelerinin ve üretilen Yöre Ekstremin gerekli besin madde analizleri yapılmakta ve kalite kontrolü açısından üreklilik sağlanmaktadır.

Bilimsel çalışma ve pazarlama grupları tarafından Türkiye geneli hayvancılık hakkında bilgi toplamaya yönelik çok sayıda saha çalışması yapılmaktadır. 

Şirketimizin "yetiştirici eğitim programı" çerçevesinde köylerde yemler ve hayvan besleme konularında çeşitli seminerler verilmektedir. Yetiştirici ziyaretleri sırasında işletmelerde bakım ve beslemeye dönük olarak saptanan hatalar açıklanarak anlatılmakta ve çözüm önerileri sunulmaktadır. Şirketimize iletilen besleme ile ilgili sorunlar yerinde incelenmekte ve en kısa sürede belirlenen doğru çözüm önerileriyetiştiricilere iletilmektedir.

Hayvancılığa başlamak isteyenlere, yatırımlarının değer kazanabilmesi için yeni bilgi ve teknolojinin deneyim ile birlikte uygulamaya aktarılması gerektiği noktasından haraketle, danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Tüm bu çalışmalarımızın amacı, yetiştircilerimizin hayvancılığı doğru bir şekilde yaparak daha çok, daha ekonomik üretim yapmalarını ve sonuçta daha çok kazanmalarını sağlamaktadır.

NEDEN YÖRE EKSTREM?

Yöre Ekstremi kullanarak 6 aydan büyük tüm hayvanlarınızı sağlıklı ve verimli bir şekilde besleyebilirsiniz. Hayvanlarınızın by pass protein, by-bass yağ, vitamin, mineral ve tamponlayıcı ihtiyacının kalsiyum dışındakilerin tamamını karşılar. İlave sadece ihtiyaç durumunda kalsiyum kaynakları verebilirsiniz, baska hiçbir şey vermenize gerek kalmaz. Kaba yemlerinizden ve elinizdeki yem hammaddelerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Kendi yeminizi kendiniz yapabilirsiniz. Yemlerden yararlanmayı artırarak sinerjlk etki yaratır. Yüksek süt veriminin sağladığı (pik) süreyi uzatarak daha fazla süt elde etmemizi sağlar. Metabolik hastalıklara (ketozis, abomasum deplasmanı, laminitis, yağlı karaciğer sendromu) yakalanma riskini azaltır. Uygun rasyon ile kullanıldığında asidozis riskini azaltır. Döl verim performansını arttırrır.(kızgınlık belirtilerinin belirginleşmesi, gebelik başına tohumlama sayısının düşmesi) Süt yağı ve proteini üzerine olumlu etkisi vardır. Stres etmenlerinin hayvanlarınız üzerine olan etkilerini en aza indirir. 

  1. Yardımcı Aletler
  2. Tohum
  3. Yem

YÖRE EKSTREM Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

YÖRE EKSTREM Şartlar & Koşullar

  • Kripto dünyasında bir altyapısı olması.
  • Madencilik sektöründe bir altyapısı olması.
  • Taşımacılık sektöründe kuvvetli bağlantıları olan ve bu konuda atılım yapabilecek.

YÖRE EKSTREM Fotoğraflar

Tarım ve Hayvancılık Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör