Hextech Green

HEXTECH GREEN Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Firmanın veya Girişimcinin nakit gücünün bulunması gerekmektedir.

HEXTECH GREEN Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

HEXTECH GREEN Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetini ön Planda Tutmak
Yeterli Teminatının Bulunması
Teknik Personel Bulundurulması

HEXTECH GREEN Bayilik Açıklaması

2016 yılında yılında İstanbul'da kuruldu . Akıllı tarım teknolojisine yönelik ürünler geliştiriyoruz ve üretimini yapıyoruz. Üretim faaliyetlerini İkitelli OSB bünyesinde bulunan tesismizde gerçekleştiriyoruz.  Kısa sürede önemli bir gelişim gösteren firmamız Almanya , Birleşik Arap Emirlikleri , Singapur ve Umman' da bayiliklerimizi oluşturduk.Rusya ve Kanada için sürecimiz başlamıştır.

Türkiye'nin ilk ve tek konteyner sera üreticisiyiz.Teknolojimiz Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2021 yılı Verimlilik Proje ödüllerikapsamında Türkiye 2.si olarak Ödüle hak kazandı. Avrupa Birliği tarafından Teknolojimizin benzersizliği ve inovasyon yönü Mükemmeliyet Mührü ile tescil edildi. Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenen özel firmalardan biriyiz.

Tamamlanmış 3 adet teknokent ,3 adet tubitak projemiz bulunmaktadır. Tarım teknolojileri konusunda Türkiye'nin lider firmalarından biriyiz. Ar-ge çalışmalarımızı firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

Sistemlerimiz yapay zeka destekli yönetime sahip olup , birim alanda 2x daha fazla ,90% su tasarrufu ,60% enerji tasarrufu ve daha azmaliyetle  üretim imkanı sağlamaktadır. Organomineral kaynaklı Gübrelerimiz alanında uzman mühendislerimiz tarafından özel olarak formüle edilmiştir.Mevcut ürünlere göre besleyiciliği ve bitkiye yarayışlılığı daha yüksektir.

Ürün Gamımızda 10 ana başlıkta 47 ürün bulunmaktadır.

Tarım sektörüne yeni bir soluk getiren HEXTECH GREEN ,Türkiye genelinde bayilik vermeye başlıyor.

HEXTECH GREEN Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR