Oto Sauna

Türkiye Ye Buharlı Oto Yıkamayı Tanıtan Firmayız. İster Sabit Yerde Ister Gezici Okarak Sistemi Kullanabilirsiniz. Sadece Makina Alarak Da Işletmenizi Büyütün Fark Yaratin

Oto Sauna Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Sadece makina 4.000 tl

Oto Sauna Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oto Sauna Bayilik Şartları

Yenilijkere Açık Hırslı İşini Severek Yapan Kişilee

Oto Sauna Bayilik Açıklaması

 

Köpük dererjan kullanmadan temiz bir dünya için BUHARIN GÜCÜNÜ Kullanun. OtoSauna olarak  bizimle çalışmak isteyen herkesin yanındayız.

Buharlı Temizlik Nedir ?


Klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotudur.
Bu temizlikte deterjanın yerini buhar almıştır. Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur ve iyonize buhar tanecikleri temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciğini bağlı olduğu yüzeyden koparır. Böylece temizliğin ilk aşaması gerçekleştirilmiş olur. Buharla nemlendirilmiş bez bu operasyonun ardından kir taneciğini yakalayarak temizlik operasyonunu tamamlar. Ya da birinci aşamanın ardından yapılan bir vakumlama işlemi temizliği tamamlar.Her hangi bir kimyasal ürün kullanılmadığı için insan sağlığına ve çevreye zarar vermediği gibi gerçek anlamda HİJYEN sağlayarak çocuklarımızın ve sizlerin rahat nefes almanızı sağlar.

Kesinlikle deterjan ve diğer benzeri kimyasal ürünler kullanmadan, suyun 150 derece buhara dönüşmesiyle yaşam alanlarınızda bulunan tüm eşyaları pratik ve hızlı bir şekilde temizleyerek ve hijyen sağlıyoruz. Bu yöntem ile aynı zamanda kimyasalların uzun zaman zarfında yaşam alanlarınızda bulunan materyallere ve çevreye verdiği zararlardan korunabilirsiniz.

Buharlı temizlik sisteminin " Yüksek Isıdaki Buhar " sayesinde alerjenlerle (akar) mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok kesin bir çözüm alabilirsiniz.

BAYİLERİMİZ;
Sabit Bayilerimiz;Erzurum avm , koçtaş avm ,kiler afyon avm 
Mobil Bayilermiz ; Mobil Çorum, Mobil Sivas,Mobil İzmir,Mobil Nevşehir,Kıbrıs,

MİSYONUMUZ;
Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

VİZYONUMUZ;
OTOSAUNA, tasarımını ve imalatını yaptığı yeni çevre dostu ürünler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi atılımları ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza,müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Oto Sauna Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR