Pratik İşlem

Pratik İşlem Bayilik Açıklaması

Pratik İşlem Bayilik

Pratik İşlem Bayilik Hakkında : BAŞARI İLETİŞİM LTD. ŞTİ. OLARAK 2008 YILINDAN BERİ SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. Tüm Kurumların; Elektrik - Su - Doğalgaz - Telekominikasyon - TV - Adsl - İnternet - Bağkur - MTV - Trafik Cezası - HGS Faturaları ödenebilmektedir. 

Kalitede Süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olarak, bu doğrultuda gelişmektir. 

Pratik İşlem Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: pratikislem.com 

BAYİLİK KATEGORİSİ:tl yükle fatura öde parça kontör 

KURULUŞ YILI: 2008 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Pratik İşlem Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik ücretsizdir. kullanım koşulları sitede belirtilmektedir. BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ.

Pratik İşlem Bayilik Başvurusu

Pratik İşlem Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler veya yatırımcılar vermiş olduğum bu Pratik İşlem Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Pratik İşlem Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Pratik İşlem Bayilik, Pratik İşlem Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıda vermiş olduğum iritbat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Pratik İşlem Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR