Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

İnşaat Sektöründe duvara uygulanan sıva çeşitli değişik ürünler konusunda bayilik veren firmalara bu kategori altından ulaşabilirsiniz. İnşaat sektöründe bayilik fırsatları

Filtrele
“Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler” sektöründe 1 adet bayilik ilanı bulunuyor.

RED STONE

MANUFACTURE OF CULTURE BRICKS..

Son Eklenen Firmalar

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Duvar uygulamaları geçmişten, günümüze kadar en çok kazanç sunan sektörlerden bir tanesi olarak ifade edilmektedir. Biz de “duvar uygulamaları” kategorisi üzerinden yatırımcıların dikkatini çekmek ve ileri aşamalara çıkmalarına fırsat tanımak adına marka eklemelerini gerçekleştiriyoruz. Bu tip bir çalışma algısını ele almanız ve aynı zamanda duvar uygulamaları bayilikleri ile beraber firma kimliğinizin ön seviye de yer almalarına cazip fırsatlar sağlıyoruz.

Türkiye’de yatırımcıların büyük bir bölümü boya / badana, duvar kaplama ve alçıpan gibi hizmetler sunan firma kimliği elde etmek için Franchise bayilikler araştırıyor. Web sitemiz editörleri tarafından oluşturulmuş duvar uygulamaları bayiliği veren firmalar kategorisinden artık yatırımcılara hitap eden bir firma konumuna ulaşmak söz konusu olabilmektedir. Sizleri bu alanda desteklemek ve sektörün önde gelen firması konumuna ulaşabilmenizi sağlamak bakımından çalışıyor, alanında 1 numara olan firmamıza doğrudan ulaşım sağlamanıza da yardımcı oluyoruz. her geçen gün daha fazla öne çıkan ve yaptığı çalışmalar ile kitlelerce tercih edilen web sitemiz, ücretsiz duvar uygulamaları bayiliği veren firmalar konusunda da sizlere ihtişamlı bir çalışma durumunu ele alma şansları vermektedir.

Buna oranla kıyaslamalarınızı gerçekleştirebilecek ve güvenilir bir firma oluşturmanıza ise yardımcı olacağız. Kıyaslamalar dahilinde öne çıkan bir firma oluşturabilmeniz ve aynı zamanda duvar uygulamaları bayilikleri ile beraber daha fazla tanınan bir isim olmanıza yardımcı olmaktayız. Firmaların ortak kaygısı olarak belirtilmiş “yatırımların kar marjına dönüşmemesi” durumunun önüne geçebilme hususunda ise bu tip bir çalışma ortamı yaratmak, doğru bir düzlemde değerlendirmeler yapılmasına yardımcı olacaktır. Duvar uygulamaları bayiliği veren firmalardan herhangi birisini tercih edin, siz de kendi firmanızı kurun!

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Franchise bayilikleri, sıfırdan kurulan bir işletme için bile sizlere kazanç kapıları aralayabilmektedir. Bunun sebebi ise ilk günden itibaren Türkiye’de isim yapmış firmaların “şubesi” konumunda yer alabilmeniz ve kazançları bu noktada ele alabilmenizden kaynaklıdır. Ücretsiz duvar uygulamaları bayiliği veren firmalar başta olmak üzere diğer pek çok marka ve konuya istinaden bilgi araştırmalarınızı gerçekleştirin.