Duraks Dekoratif Sıva

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik Açıklaması

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik Hakkında Açıklama : Duraks olarak, ısı yalıtımlı dekoratif iç cephe sıvası üretiyoruz. Duraks Dekoratif Sıva - Canlı Sıva / İpek Sıva, Duraks, dekoratif yalıtımlı sıva sektöründe, gelişen teknolojiyi ve müşteri taleplerini dikkate alarak bina edilmiş sektörün köklü firmalarındandır. 

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik ve Bayilik Bilgileri 

Toplum olarak, yapılarımızda kullandığımız sıva malzemesinin estetik olmasına, sağlığa zararlı olmamasına, kolay uygulanabilir olmasına, ısı ve ses yalıtımına pozitif etkide bulunmasına, özellikle de tamir edilebilir ve uzun soluklu olmasına önem veriyoruz. Bu beklentileri göz önüne alarak ürettiğimiz dekoratif sıva ürünlerimiz tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Duraks dekoratif sıva ile uygulama esnasında zengin renk skalamızdan dilediğiniz bir kaçını seçerek kendinize özgün sanatsal bir görünüm elde edebilirsiniz. Canlı sıva, ipek sıva gibi isimlerle de özdeşleşen dekoratif sıva ürünlerimiz, tamamen naturel ürünlerle desteklenerek nem ve ısı yalıtımı hususunda olumlu etki oluşturduğu gibi, bu sayede nem ve küflenmeyi engeller. Su bazlı ve kolaylıkla uygulanabilir olan ürünlerimiz duvarlarınızda bulunan ; çatlak - çizik gibi kusurları örter. 

Duraks ısı yalıtımını destekler. Duraks canlı sıva minimum %30 oranında ısı yalıtımı sağlar. Evinizdeki sıcaklık 72 saat boyunca muhafaza edilir, ısı tasarrufu sağlar. Ayrıca %35 oranında ses yalıtımı sağlar. İçerisinde bulunan özel bileşenler ile akustiği sağlar ve yankıyı önler. Dekoratif sıva, duvarınızda bulunan kusurları ekstra işleme gerek duymadan kapatır. Duvar üzerinde bulunan çatlak, çukur, delik gibi kusurlar duvar kaplama işlemiyle birlikte kapanır. İpek sıva ile duvar kaplama bittikten sonra, oluşabilecek darbelerden kaynaklı hasarlar kısa sürede lokal olarak tamir edilebilir. 

Duraks ipek sıva ürünleri, esneme özelliğine sahip olduğundan diğer sıvalarda görünen çatlaklar Duraks ile görünmez. Duraks dekoratif sıva çevre dostudur. İçerisinde bulunan materyallar tamamen doğaldır. Çevreye ve insan sağlığına olumsuz etkisi yoktur. Duraks ; antistatik özelliği ile toz barındırmaz, rutubeti %60 oranında azaltır. Duraks dekoratif sıvanın uygulanacağı oda içerisindeki eşyalar sadece duvarlardan 1 metre uzağa alınması yeterlidir. Canlı sıva uygulandıktan sonra tekrar temizlik yapmanıza gerek kalmaz. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda, Duraks dekoratif sıva ürünlerimiz diğer sıvalardan çok daha ekonomiktir.

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Duraks Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yurt genelinde ücretsiz bayilikler verilecektir.

 

Duraks Dekoratif Sıva Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR