Kütahya Seramik

Kütahya Seramik Bayilik Açıklaması

Kütahya Seramik Bayilik

Kütahya Seramik Bayilik Hakkında : Seramik alanında vizyonunu “kalite, hizmet ve yenilikte sektör lideri” olarak belirleyen NG Kütahya Seramik, bu hedefini sürekli yukarı taşıyor. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerinde binlerce farklı desen ve renk seçeneğiyle, 10cm x 20cm den 120cm x 240cm ölçülerine uzanan ebat alternatifleriyle, yer-duvar karosu, sırlı porselen karo, granit ve cam mozaik üretimi yapılıyor. 

Kütahya Seramik Bayilik ve Bayilik Başvurusu Doğayı tüm gerçekliği ile dijital baskı tekniği kullanarak seramiği işleyen NG Kütahya Seramik yepyeni teknolojiler kullanarak, gerek sektöre, gerek ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyor.

 Kütahya Seramik Bayilik ve Bayilik Başvurusu Haziran 2014’te üretime geçen yepyeni Granit-Teknik Porselen ve Sırlı porselen üretiminin yapıldığı, Türkiye’nin en büyük seramik üretimi gerçekleştiren fabrikasıyla NG Kütahya Seramik geleceğe yönelik adımlar atmaya devam ediyor.

Kütahya Seramik Bayilik Ürünleri

  • Seramik
  • Granit Seramik
  • Özel Koleksiyonlar

Kütahya Seramik Bayilik Başvurusu

Kütahya Seramik Bayilik, Kütahya Seramik Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibata geçebilirler.

 

Kütahya Seramik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR