Dyo

Dyo Bayilik Açıklaması

Dyo Bayilik

Dyo boya bayiliği almak için Dyo inşaat Boyaları bölümünü aramanız gerekmektedir. Dyo 1927 yılından beri hizmet veren büüyük bir boya markasıdır. Nalbur ve inşaat sektörü ile ilgili bir işletmeniz var ise ve boya satıyorsanız Dyo markasını'da ürünlerinizin aranıza katmak istiyorsanız en alttaki iletişim numarasından Dyo boyaları bayiliği hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Dyo Shop açmakta akıllıca bir fikir boya işlerini iyi bilen bir girişimci iseniz sadece dyo'nun satıldığı bir mağaza açarak ve boya ustaları ile anlaşarakta karlı bir iş sektörüne girebilirsiniz. 

Dyo Bayilik Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'ın Firma Hakkındaki Açıklaması 1927 yılında İzmir'de küçük bir mağaza ile başlayan yolculuğumuz, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Yaşar Boya Grubu olarak, 80 yılı aşkın bir zamanı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Bu güne kadar kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen grubumuz geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Boya sektörünün gelişip büyümesinde ve ülkemizi pek çok "ilk" le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı.

 Çünkü, Yaşar Boya Grubu ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için. Bugün geldiğimiz noktada, ülke sınırlarını aşan markalarımız dünyanın 40 ülkesine pazarlanıyor. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın birçok ülkesinde bizim ürünlerimiz tercih ediliyor. Türkiye'nin dünyaya açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik. Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

Dyo Bayilik Verdiği Ürünler

  1. Dekoratif Boyalar
  2. Mobilya Boyaları
  3. Sanayi Boyaları
  4. Otomotiv Boyaları
  5. Deniz Boyaları
  6. Matbaa Mürekkepleri

 

Dyo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR