Organik Ürün Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Organik Ürün Bayilikleri

Organik ürünler konusunda bayilik veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ve franchise konulu ilanlar arasında dilediğinizi tercih edin.

Filtrele
“Organik Ürün Bayilikleri” sektöründe 15 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Oyegg Organik Yumurta ve Organik Tavuk Eti 100.000 ₺

Oyegg Organik Yumurta ve Organik Tavuk Eti

Şirketimiz Organik olarak Yem Hammaddeleri-Yumurta-Tavuk Eti üretmektedir. Ürünlerimiz, Tarım ve Orman Bakanlığının yanısıra Yetkilendirilmiş Avrupa Birliği ve Türkiye Kontrol- Gözetim Firmaları tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Mariyet Anne Yöresel Ürünler

Mariyet Anne Yöresel Ürünler

Hatay Yöresel Ürünler Ev Yapımı Doğal Ürünler satışı yapmaya başladık. İsim hakkı bedeli almıyoruz. Ürünlerimiz internet sitesindeki fiyatlarının bazı ürünler için fiyat teklifi %50-80 arasında yapılacak indirim ile verilecek

SUCUK SARAYI 100.000 ₺

SUCUK SARAYI

Et işlemede halka arz konusunda sucuk sarayı markası altında sadece dana etinden işlenip halkın damak tadına uygun kasap sucuğu üretilip piyasaya arz edilmektedir.

Köydeniz Yöresel Ürünler

Köydeniz Yöresel Ürünler

Yöresel ürünler üzerine şarküteri açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik seçeneği.

Mandolar Çiftliği Çiğ Süt Satışı

Mandolar Çiftliği Çiğ Süt Satışı

MANDOLAR ÇİFTLİĞİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK LTD.

Tepeçay

Tepeçay

Çay satışı yapmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği Rize merkezli firmalar arasında.

Aypop Gıda

Aypop Gıda

Aypop Gıda bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Aypop Gıda bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kırkkovan Bal

Kırkkovan Bal

Kırkkovan Bal bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kırkkovan Bal bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Türkkan Çiftliği Çiğ Süt Satışı

Türkkan Çiftliği Çiğ Süt Satışı

Çiğ süt bayiliği alarak satışını gerçekleştirmek isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik seçeneği.

Uzman Tavuk

Uzman Tavuk

34 yıllık geçmişindeki mücadele dolu yolculuğun sonunda bir Türkiye markasına dönüşen Uzman Tavuk, sektörün en iyisi olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Elmasoğlu Mantı Erişte 250.000 ₺

Elmasoğlu Mantı Erişte

Mantı ve erişte üretimi yapan firma şartlarını sağlayan firmalara bayilik veriyor.

Kök Grup Bitkisel Ürün

Kök Grup Bitkisel Ürün

Kök Grup Bitkisel Ürün bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kök Grup Bitkisel Ürün bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Marmara Mantar

Marmara Mantar

Marmara Mantar bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Marmara Mantar bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Balegra Bal

Balegra Bal

Balegra Bal bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Balegra Bal bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bulgurium Bayilik

Bulgurium Bayilik

Bulgurium Bayilik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bulgurium Bayilik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

İnsanlar kendileri için olmasa da çocukları için organik yiyecekler konusunda titizler. Her zaman eskiye duyulan özlem, biraz da organik ürünler konusunda toplandı. 

Organik ürünler, toplumun hemen her kesiminden çok fazla talep görüyor. En başlarda, organik ürünler ile ilgili pazarın daha yeni sayılabileceği günlerde, fiyatlar yüksekti. Tv haberlerinde, İstanbul'un çeşitli lüks semtlerinde bulunan organik ürünler ve fiyatları ile ilgili akşam haberlerinde küçük videolar görmüşsünüzdür. 

O günlerden bu güne çok şey değişti. Organik ürünler, lüks tüketim ile değil, sağlıklı beslenme ile ilişkilendirildi. Bu sebepten dolayı, gelir seviyesi daha düşük insanlar da organik ürünlere ulşama konusunda motive oldular. Organik yumurtadan, ete kadar her tip gıda maddesinin organik versiyonu artık mevcut. 

 

Organik Gıda Ürünleri

Organik Ürün Bayilikleri

Çocuk ve sağlık sihirli iki kelime. İnsanlar çocuklarının sağlıklarına katkı sağlamak motivasyonu ile organik ürünler konsunda bönkör davrana biliyorlar. Bu bönkör tutum bazı girişimcilerin de işthlarını kabartabiliyor. Sağlıklı ve mutlu çocuk resimleri ile süslenmiş organik gıda ürünleri reklamları ile motive olan ebeveynler, maaşlarını organik ürünler satan marketlerin önünde harcıyor ve bundan da keyif alıyorlar. 

 

Organik Ürün Bayilikleri

Organik ürünler konusunda bayilik veren firmaların sergilendiği bu kısımda, firmaları ürün gruplarına göre dizebilir, yatırım bütçenize göre teklifleri değerlendirebilir ve organik ürün bayiliği alanında doğru firmayı bulduğunuzda online bayilik başvurusu yaparak, iletişime geçebilirsinz.