Köydeniz Yöresel Ürünler

Yöresel Ürünler Üzerine Şarküteri Açmak Isteyen Girişimcilerin Değerlendirebileceği Bayilik Seçeneği.

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik Şartları

Bayilik / Franchise Şartları: Bayilik şartları Yüz Yüze Görüşülecektir. ortalama Şube Kurulum Süresi : 25 Gün

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik Açıklaması

Köydeniz Yöresel Şarküteri

Endüstriyel besin maddelerini reddeden… Bünyesinde sadece doğal besin maddelerine yer veren bir işletmedir. Köy kültürünün doğallığı ve vazgeçilmez lezzetleri ile tüketicisine hizmet veren firmamız… Günümüz dünyasının en büyük sorunu olan doğal ve sağlıklı beslenme sorununa çözüm üretmekte ve tüketicisine sağlık, lezzet ve doğallığı bir arada sunmaktadır.

Et ve Süt ürünleri başta olmak üzere baharat, kuru bakliyat, bitkisel, hayvansal ürünler, bal, pekmez gibi ürünlerin 100’ü aşkın çeşidi ve lezzeti ile tam bir doğal sağlık merkezi olarak hizmet veren Köydeniz Yöresel Şarküteri, ürünlerini Ülkemizin dört bir yanında yöresel lezzetleri ile ün yapmış merkezlerden getirtmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Köydeniz Yöresel Şarküteri, bünyesinde yer alan bazı ürünlerimiz ve ait oldukları yöreler şu şekildedir;

Tere Yağ: Bergama Köy Tere Yağı - Tulum Peyniri (İnek): Bozdağ-Bergama-Konya-Akseki - Tulum Peyniri (Keçi): Bitlis deri-Bitlis Bidon-Elazığ –

Tulum Peyniri (Koyun): Fethiye - Çömlek Tulum Peyniri: Niğde - Erzincan Tulum Peyniri

Yoğurt (Süzme, Manda, Keçi, Tuzlu, Yanık): Hatay-Denizli-Nazilli-Ödemiş-Çatalca

Kırma Zeytin: Manavgat - Siyah Zeytin: Karacabey-İzmir-Aliağa-Gemlik-Manisa        

Beyaz Peynir: Biga-Ezine-Burhaniye-Manisa-Menemen-Lüleburgaz-Edirne-Ödemiş-Van-Konya-Niğde-Elmalı-Trabzon

Salça (Biber, Domates): Hatay-Kahramanmaraş - Nar Ekşisi: Hatay

Soğuk Pres Keçi Boynuzu Pekmezi: Alanya - Andız Pekmezi: Akseki - Üzüm Pekmezi: Yozgat - Karafırın Tahin Pekmezi: Bozkır

Önce Güven

Tüm birimlerimizde kalite ve güven esasına dayalı iş ilişkisi kurumsal kültürümüzün bir parçasıdır. Ürünlerimizin tüketicilerine ve ticari iş birlikteliklerimizde aynı güvenin korunarak sürdürülmesi en önemli kurumsal yaklaşımımızdır.

Standartlara Uygunluk

Üretimini ve işlenmesini yapmakta olduğumuz tüm hammaddelerin Türk Gıda Kodeksine uygunluğunun sağlanması, sahip olduğumuz kalite güvence sistemimize uygun üretim yapmaktır.

Etik Olmak

Gerek sosyal, kültürel, politik ve manevi değerlere saygılı olmak konusundaki hassasiyetimiz, gerekse bireysel ve kurumsal ilişkilerimizdeki hukukumuzu hem resmi yasalara hem de toplum genel ahlak esaslarına göre taviz vermeden korumayı esas aldık.

Kültürel ve Sosyal Sorumluluğumuz

Ticari faaliyetimizin başladığı, aktarlarıyla dünyaca meşhur olan tarihi Mısır Çarşısında bulunan iki mağazamız ve hem Türkiye genelinde hem de dünyanın yüzlerce satış noktasında bizi temsil eden kaliteli ürünleriyle hem mutfak kültürümüzün korunması ve yurt dışına tanıtılması, hem de ülke ekonomisine ve dünya genelindeki Türkiye imajına olumlu katkıda bulunulması için çalışmayı ilke edindik.

Yemeklerimizdeki besin kaybını önleyen, onlara renk, koku, lezzet veren baharatların herkes tarafından kolaylıkla temin edilebilmesini sağlayarak daha sağlıklı yaşam için kültürel mirasımız olan mutfak kültürümüzün yaygınlaştırılmasını sağlamak ayrıca önem verdiğimiz hususlardandır.

Bal: Sivas-Zara-Bitlis - Kestane Balı: Kastamonu - Zeytin Yağı: İzmir-Aliağa

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR