Uzman Tavuk

34 Yıllık Geçmişindeki Mücadele Dolu Yolculuğun Sonunda Bir Türkiye Markasına Dönüşen Uzman Tavuk, Sektörün En Iyisi Olmak Için Çalışmalarını Sürdürüyor.

Uzman Tavuk Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Uzman Tavuk Bayilik Şartları

Temsil Görevini üstlendiği Bölgede, Yetiştiricilere Ulaşmak Ve ürünleri Satmak
Gerekli Teminat Bedeline Sahip Olmak
Ürünlerin Stoklanacağı Depoların Uygun Niteliklere Sahip Olması
Ürün Sevkiyatı İçin Araç Alınması
Markaya Uygun Bir Sorumluluk Anlayışına Sahip Olmak

Uzman Tavuk Bayilik Açıklaması

Uzman Tavuk Yumurta Bayilik

Adı “Üretiminde sağlık var” sloganı ile birlikte anılan Uzman Tavuk sağlıklı kuluçka süreci ile başlayan üretimini müşterilerine en yüksek kalitede ulaştırarak noktalamaktadır. Sağlıklı ve güvenilir ürünler sunabilmek için, üretimlerini en son standartlara göre düzenlenmiş kendi tesislerinde yapmaktadır. Uzman Tavuk güvencesi ile sunulan ürünlerin daha geniş kitlelere ulaştırılabilmesi için, Uzman Tavuk bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır.

Uzman Tavuk yumurtacı gruplarında büyük anne, büyük baba, anne, baba ve bunların melezlenmesinden ortaya çıkan melez yumurtalık civciv tedarik eden ilk şirket olarak sektörde bir lider olarak konumlanmaktadır.

Ankara Polatlı Sanayi Odası’nın belirlediği ilk 100 büyük firma arasında 17.sırada yer alan Uzman Tavuk sektörel gelişmesindeki istikrarını korumaktadır. Kanatlı hayvancılığın gelişmesi ile ilgili yaptığı yatırımlar ile Türkiye ekonomisine de katkı sağlayan firma; sahip olduğu damızlık üretim tesisleri, kuluçkahaneler ve yem üretim tesislerinde kullandığı ileri teknoloji ve uzman personel sayesinde, sektöre yön veren markalardan biri olarak anılmaktadır.  

Uzman Tavuk Bayilik Şartları

Bundan sonraki süreçte dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olmayı amaçlayan Uzman Tavuk, bayilik veren firmalar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Uzman Tavuk bayilik verirken de belirli kriterlere uyulması konusunda hassasiyetini korumaktadır. Kalitesini korumaya devam ederken, pazara yön veren ürünlerini de tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen marka bayilik verdiği girişimcilere;  Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı ve Ortak Reklam Desteği sunmaktadır.

Ürünlerinin üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirmesi nedeni ile tedarik sıkıntısı bulunmayan Uzman Tavuk; ürünlerinin tamamını ambalajlı olarak satmaktadır. Ayrıca tüm ürünleri İl Tarım Müdürlüğü’nden Gıda Kodeksine uygun onayını almaktadır. Tüketilen  ürünlerin sağlığa uygunluğu konusunda sorunların yaşandığı günümüzde, Uzman Tavuk’un %100 doğal yemlerle üretim yapması tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri sayılmaktadır.

Uzman Tavuk Bayilik Başvurusu

Uzman Tavuk bayilik ön başvurusunda bulunabilmek için firmanın internet sitesindeki Bayilik Başvuru Formu’nun doldurulması gerekmektedir. Ardından firma          yetkilileri başvuru ile ilgili olarak geri dönüş yapmakta ve süreç hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. İl veya bölge bazında bayilik veren firmanın en büyük beklentisi; bayilik alan kişilerin sorumlulukları dahilindeki bölgelerde yetiştiricilere ulaşıp, ürünleri satmasıdır. Ayrıca temiz bir ticari sicile sahip olunması ve marka değerlerinin benimsenmesi de firmanın önem verdiği kriterler arasında yer almaktadır. Bayilik veren firmalararasında yer alan firmaya yapılacak başvurularda bölge kısıtlaması bulunmamaktadır. 

Büyük oranda bayilik ıskontosu uygulayan firma, daha geniş kitlelere ulaşma yolunda bayilik almak isteyen kişilere avantajlı koşullar sunmaktadır. Lezzetli ve doğal ürünler sunan, her bölgedeki tüketicisine ulaşmayı başaran Uzman Tavuk, bayilik almak isteyen girişimcilerden de aynı kaliteyi sürdürmelerini beklemektedir.

Sağlıklı gıda tüketiminin giderek daha da önem kazandığı şu dönemde, kaliteyi ve üretim koşullarına uygunluğu ön planda tutan Uzman Tavuk bayilikleri; yatırımcılar açısından en çok gelir getiren iş fikirleri arasında yer almaktadır.

Siz de kendi imalatını yapan ve kalite standartlarını yakalamayı başaran Uzman Tavuk bayileri arasında yer almak için, yetkililer ile irtibata geçerek kısa sürede kar edebilir, prestij sahibi bir markanın ismi ile yatırım yapabilir ve Uzman Tavuk bayilik şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzman Tavuk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR